Muhabbet Köşesi

Meto.

Yasaklı
meto denen vatandaş her yere yazıyor video atıyor kimse cevap vermiyor ama hala yılmadan usanmadan olaylara müdahil olmaya çalışıyor kendisini hırsından dolayı tebrik ediyorum ama boşuna çabalıyorsun dostum ağzınla kuş bile tutsan kimse seninle muhatap olmayacak en iyi sen kendi çapında takıl
.

Meto.

Yasaklı

Sevgilim dostum,

Kimlerdensin oyun nickin ne belli değil. Kimsenin anlamadığı dandik şeyler atıyorsun hadi hevesin kırılmasın diye teşekküre basıyorum. Bu da insan üzülmesin diyorum da. Canımın içi sen biraz salsan mı buraları. Adana ne alaka oruç ama ne alaka komik desen değil zekice desen değil.

1710609314696.png

Lafleur'un kendi klanından multi banlatmasını konuşuyoruz alakasız gelip bunu atıyorsun.
1710609400001.png

Hocam maymunluk yapacağın başka world forumları da var. Bizi maymuna doyurdun başka worldlerin maymun açığı var oraları doyur lütfen rica ediyorum.

Eklentiler

• 1710609371376.png
    1710609371376.png
    226,6 KB · Görüntüleme: 2

Casperghost

Milis

Burada Bugün 16:44 tarihli mesaj ve sonrasında konuşulanlara ithafen bu video yapılmıştır, ve komik değilse beğeni atmana gerek yok ama emeğime saygı göstermek için beğeni atabilirsin.

HEXAMİLİON

Kılıç Ustası
Masa klanlari ile Reis klanlari diplomaside ortaklık yapmış deniliyor.

Bilgiyi sogrulayacak birileri var mı

levia

Mızrakçı
siyah klanıyla savaşan 10 kişiye yakın hissediyorum ben onları eş alalım karşımıza :D

Meto.

Yasaklı
Yav adama söylesinize banlanması foruma gelmesine engel değil utandırmayız :( Profile böyle iddialı şeyler yazmasa iyimiş :D
Banlayan arkadaş ne eğlenmiştir

Meto.

Yasaklı
Hocam valla malum bir fıkra var biraz argo o yüzden hem Metin beycim rahatsız olmasın hem de banlanmayayım diye atmıyorum. “Vallahi bizimki de banlandı ama ben senin kadar güzel anlatamıyorum” diyebilirim.
Onun dışında bir sıkıntılar var ama heyecan ve sinirle biraz anlatım düşüklükleri olmuş anlamadım üzüldüm sonuç olarak. Sen yine gel sohbete foruma kopma buralardan.
Ayrıca bizim banlar haksızlık görülmesin diye size de ban atıldığını düşünenler için elimde dünkünden farklı olarak bir de kule var böyle boğazın ortasında dededen miras..
Geçmiş olsun ahlaklı oynayalım şu oyunu hile yapmayalım umarım ders olmuştur tekrarlamazsınız.

eMpeaT

Baltacı
Hocam valla malum bir fıkra var biraz argo o yüzden hem Metin beycim rahatsız olmasın hem de banlanmayayım diye atmıyorum. “Vallahi bizimki de banlandı ama ben senin kadar güzel anlatamıyorum” diyebilirim.
Onun dışında bir sıkıntılar var ama heyecan ve sinirle biraz anlatım düşüklükleri olmuş anlamadım üzüldüm sonuç olarak. Sen yine gel sohbete foruma kopma buralardan.
Ayrıca bizim banlar haksızlık görülmesin diye size de ban atıldığını düşünenler için elimde dünkünden farklı olarak bir de kule var böyle boğazın ortasında dededen miras..
Geçmiş olsun ahlaklı oynayalım şu oyunu hile yapmayalım umarım ders olmuştur tekrarlamazsınız.
Hocam tam olarak bu yüzden herhangi bir açıklama yapmaya gerek duymuyordum. O köprüleri banı yiyip yerine oturanlar için pazarlayabilirsin. Zira ben yerimde oturmadım. Benim gibi ban yiyen olduğunu da sanmıyorum, zira bu konu hakkında ne eski tarihte ne de şu tarihte konu açılıp üstüne konuşulup ban yemiş kimse yok. Bilmediğin bir konu olduğu için anlamaman normal ama bu sizin veya diğerlerinin yediği sebepler değil. Bu konuyu burada açıp konuşarak burayı dağıtmak veya Storm Beyi kötülüyormuşum gibi algılanması üstüne ban yemek istemem. Bu konu ile ilgili ben ban yemeden dahi konu açtığım için, biraz geçmişi kurcalarsan belki neyin ne olduğunu kendin farkedebilirsin. Bunu ben dersem kendime Ankaradaki külliyeyi satan birini arıyormuşum gibi gözükebilir :)

Son cümlene ithafen bu cümleyi tekrardan ifade ediyorum, ben hile veya benzeri hiçbir şey kullanmadım. Ahlaksızlığım da bugüne kadar kimseye olmamıştır diye tahmin ediyorum. Az çok karakterimi gören herkes bu yorumu yapabilir bence. Ancak öyle düşünüp uyarmanı iyi niyet olarak algılıyorum ve teşekkür ediyorum. Muhtemelen çevrendeki insanların buna daha çok ihtiyacı var.

levia

Mızrakçı
Hocam tam olarak bu yüzden herhangi bir açıklama yapmaya gerek duymuyordum. O köprüleri banı yiyip yerine oturanlar için pazarlayabilirsin. Zira ben yerimde oturmadım. Benim gibi ban yiyen olduğunu da sanmıyorum, zira bu konu hakkında ne eski tarihte ne de şu tarihte konu açılıp üstüne konuşulup ban yemiş kimse yok. Bilmediğin bir konu olduğu için anlamaman normal ama bu sizin veya diğerlerinin yediği sebepler değil. Bu konuyu burada açıp konuşarak burayı dağıtmak veya Storm Beyi kötülüyormuşum gibi algılanması üstüne ban yemek istemem. Bu konu ile ilgili ben ban yemeden dahi konu açtığım için, biraz geçmişi kurcalarsan belki neyin ne olduğunu kendin farkedebilirsin. Bunu ben dersem kendime Ankaradaki külliyeyi satan birini arıyormuşum gibi gözükebilir :)

Son cümlene ithafen bu cümleyi tekrardan ifade ediyorum, ben hile veya benzeri hiçbir şey kullanmadım. Ahlaksızlığım da bugüne kadar kimseye olmamıştır diye tahmin ediyorum. Az çok karakterimi gören herkes bu yorumu yapabilir bence. Ancak öyle düşünüp uyarmanı iyi niyet olarak algılıyorum ve teşekkür ediyorum. Muhtemelen çevrendeki insanların buna daha çok ihtiyacı var.
her ban yediğinde aynı, manipüle edip haklı göründüğünü sanıyor bi de ya asfpdhkljglsdgfd

eMpeaT

Baltacı
her ban yediğinde aynı, manipüle edip haklı göründüğünü sanıyor bi de ya asfpdhkljglsdgfd
Ben başka ban yediğimde böyle bir açıklama yaptığımı hatırlamıyorum. Bundan önce 2 kere ban yedim, ilki tribalwars tarafından onaylı scripti klanlar.orgta kullandığım için yedim. Bunun yasak olduğunu bilmiyordum bile. O yüzden itiraz etmiştim ama kabul edilmedi. Bunu zaten bildiğini düşünmüyorum. İkinci banın sebebi aynıydı. İtiraz dahi etmedim. Neden her ban yediğimde aynı dediğimi söylediğini anlamadım. Benim bilmediğim benim hesaplarımda ban yiyen vardı da haberim mi yok acaba :troll: Haydi verdim sana ilgini yeterlidir umarım.