Muhabbet Köşesi

Derinci

Yasaklı
Herkes klan kurmaya başlamış bu işin sonu nereye varacak acaba? Adalet terazisi şaşmış bakiye defalarca dedim ama anlamadı. Bu kapama listesi ile kapatamassın hak edenler nerde ? Nerde çürük çarık var toplamışsın klana. Mutsuz alem kapatır dünyayı;)

Derinci

Yasaklı
@Hasan6576 sana dedim çok öz güven iyi değildir haso kendini yaktığın yetmiyor gibi diğer tehlike oyuncularını da ateşe attın farkında mısın?

Bazılarının işine geldiği için sesleri çıkmıyor plana sadık kalmaya devam ediyorlar anladığım kadarıyla..

@Njite koltuğu sallanıyor alabora olmak üzere, yerine en güçlü aday @*SUBUTAY* gibi duruyor, en büyük destekçisi ise @*ReBeL* olacaktır.

Sağda solda beni arayan arkadaşlar varmış kulağıma geliyor benim kim olduğumun önemi yok derinci tek kişi değil, bir düşüncedir. Bu düşünce de birden çok insanın bir araya gelmesiyle oluşmaktadır.

Dediğim gibi 78 dünya kapandığın da kimliğimi açıklayacağım ve hepiniz buna çok şaşıracaksınız

*SUBUTAY*

Baltacı
@Hasan6576 sana dedim çok öz güven iyi değildir haso kendini yaktığın yetmiyor gibi diğer tehlike oyuncularını da ateşe attın farkında mısın?

Bazılarının işine geldiği için sesleri çıkmıyor plana sadık kalmaya devam ediyorlar anladığım kadarıyla..

@Njite koltuğu sallanıyor alabora olmak üzere, yerine en güçlü aday @*SUBUTAY* gibi duruyor, en büyük destekçisi ise @*ReBeL* olacaktır.

Sağda solda beni arayan arkadaşlar varmış kulağıma geliyor benim kim olduğumun önemi yok derinci tek kişi değil, bir düşüncedir. Bu düşünce de birden çok insanın bir araya gelmesiyle oluşmaktadır.

Dediğim gibi 78 dünya kapandığın da kimliğimi açıklayacağım ve hepiniz buna çok şaşıracaksınız
Aslan parçası ben senin kim olduğunu biliyorum da az delikanlı ol böyle gizemli olduğunu falan sanıyorsun world sonuna birşey kalmadı zaten, söz aramızda ;)

Derinci

Yasaklı
Sen adam olsan zaten böyle boş boş derinci diye yazmaz kendi nickin ile yazarsın
dekont paylaş çok konuşma erkek

Ben senin kim olduğunu biliyorum. Sen maden benim kim olduğumu biliyorsun gerçek nickimi yazda görsün millet, laf olsun die yazmadığını. Seninkisi züğürt tesellisi olur anca.

Bakinin arkasından çevirdiğin işleri bilmeyen yok, ayyuka çıkmaya başladı herşey, söylesene bu duruş kaç kuruş.

yalnızvezir

Kılıç Ustası
Ben senin kim olduğunu biliyorum. Sen maden benim kim olduğumu biliyorsun gerçek nickimi yazda görsün millet, laf olsun die yazmadığını. Seninkisi züğürt tesellisi olur anca.

Bakinin arkasından çevirdiğin işleri bilmeyen yok, ayyuka çıkmaya başladı herşey, söylesene bu duruş kaç kuruş.
5 kuruş

*SUBUTAY*

Baltacı

:) Bakinin arkasından ne iş çevirmişim, Baki'nin kendisi de biliyor herşeyi :)

Derinci

Yasaklı
Sen rahatsızmısın bilader bildiğin bişey varsa çık söyle yoksa milletin hakkında iftira atıp durma
Bob savaşında ilk gün neden tarafsız kaldın?
Bob klanına geçeceğin kesin gibiydi son anda seni durduran neydi?

Fatih bu soruların cevabını alabilir miyim?

*AGABEY

Mızrakçı
Bob savaşında ilk gün neden tarafsız kaldın?
Bob klanına geçeceğin kesin gibiydi son anda seni durduran neydi?

Fatih bu soruların cevabını alabilir miyim?
Bob savaşında en fazla kesim yapan, en fazla köy alan 3 kişiyim klanda. Bu tür alğı işlerini bırak kıme sıktığında belli değil önüne gelene sıkıyorsun. Sana haber getiren kuşun kafası zamanı gelince kopacak..