Muhabbet Köşesi

*Alpagu

Yasaklı
Dedim ki gireyim biraz pre kasayım yine pickliyorlar. Bazılarının gözlerinde baştan başlama hasreti görüyorum :)

*Alpagu

Yasaklı
Kankss en son bunu dediğin günün sabahı hesap sil bb demiştin ama neyseeeeeeeee
Oo 15 gerçek kişi 200 hesap Aykut naber ? :D dostum napalım zorlandığım an kaçarım yapım bu :D özlemişim seni vallahi. Sizden sonra karşıma gelenler bayağı seviyesiz kişiliklerdi. Size kızardım falan ama değerinizi sonradan anladım. Samimi söylüyorum durum böyle :D

** R A G N A R **

Mızrakçı
Oo 15 gerçek kişi 200 hesap Aykut naber ? :D dostum napalım zorlandığım an kaçarım yapım bu :D özlemişim seni vallahi. Sizden sonra karşıma gelenler bayağı seviyesiz kişiliklerdi. Size kızardım falan ama değerinizi sonradan anladım. Samimi söylüyorum durum böyle :D
200 hesap mii onlar benim kuzendi kanka ama değerimi bir gün anlarsın demiştim sana :(

B4TMANLi

Milis
PITIR-EİBO-DLUP-KAN-TSUNAMİ Klanlarini tebrik ederim güzel oyunları, savaşları için. Aslında world şimdi başlıyor +1k oyuncu ve kapatma listesi 25 kişi. Allah yardımcınız olsun işiniz gerçekten zor.

Bir yöneticinin yaptığı yanlışı foruma yazdım diye forum hesabım engellendi burdan yazmak istedim, yazdım. :)

-qusursuzwaqa

AequitaS*

Okçu
PITIR-EİBO-DLUP-KAN-TSUNAMİ Klanlarini tebrik ederim güzel oyunları, savaşları için. Aslında world şimdi başlıyor +1k oyuncu ve kapatma listesi 25 kişi. Allah yardımcınız olsun işiniz gerçekten zor.

Bir yöneticinin yaptığı yanlışı foruma yazdım diye forum hesabım engellendi burdan yazmak istedim, yazdım. :)

-qusursuzwaqa

+30klan saman elendi. Feride kalan 25 klan mi elenmiyecek?

B4TMANLi

Milis
+30klan saman elendi. Feride kalan 25 klan mi elenmiyecek?
Elenmeyecek diye bir kelime var mı orda bir bak bakayım. İllaki elenir ama arkadaşları kırmadan yapabilmek sorun olacak.

Gereksiz iniş çıkışlara, yükselmelere yer arıyorsun hocam. Belki gereksiz olduğundandır bilmiyorum ama daha net daha anlaşılır şekilde tekrar yazıyorum bak iyi oku.
Listeye hakeden 100den fazla oyuncu yazılır ama 25 kişiyi seçip geriye kalan arkadaşlarınızı dostlarınızı kırmadan nasıl ikna edeceksiniz merak ediyorum ve işiniz gerçekten çok zor.

B4TMANLi

Milis
offf uzatmayın artık ya go next hadi dcye girin belki bi kedi doğumu falan görürsünüz
Evet görüyorsunuz anlatmaya gerek yok.
Rahmetli Aziz nesin'in %60 lık kastettiği kısımdan bir örnek.
Bu canlılar kendini yaşıyor zannedip klavyeyi elinin önüne aldığında sağa sola çatan zavallılar, dışarda ne olduğunu bilmeyen bilsede algılayamayan zavallılardır.

AZİZ YILDIVIM

Kılıç Ustası
Evet görüyorsunuz anlatmaya gerek yok.
Rahmetli Aziz nesin'in %60 lık kastettiği kısımdan bir örnek.
Bu canlılar kendini yaşıyor zannedip klavyeyi elinin önüne aldığında sağa sola çatan zavallılar, dışarda ne olduğunu bilmeyen bilsede algılayamayan zavallılardır.
evet dışarda kendimi bilmeyen bir zavallıyım çok belli ettim :( insanları tanımadan etmeden yargılayan beyninin içinde 100 gr ot olan biri ne oluyor peki? istersen reelde de görüşürüz bi çay çorba içeriz ayıpsın

B4TMANLi

Milis
evet dışarda kendimi bilmeyen bir zavallıyım çok belli ettim :( insanları tanımadan etmeden yargılayan beyninin içinde 100 gr ot olan biri ne oluyor peki? istersen reelde de görüşürüz bi çay çorba içeriz ayıpsın

Ben çapsız adamla oturmayı ergenlik çağında kestim hocam. Heleki yırtık dondan cikar gibi bir yerlerden olaya müdahil insansa o selam bile vermem. Tabi ortada hiçbir şey yokken durduk yere laf atmaya çalışıp beyni olmayan ama karşısındaki kişinin aklına laf atmaya çalışan insan modelindende hiç haz etmem. Maalesef bu yazdığım şeyler seni gösteriyor ve çay, çorba teklifini teşekkür edererek reddediyorum.

AZİZ YILDIVIM

Kılıç Ustası
Ben çapsız adamla oturmayı ergenlik çağında kestim hocam. Heleki yırtık dondan cikar gibi bir yerlerden olaya müdahil insansa o selam bile vermem. Tabi ortada hiçbir şey yokken durduk yere laf atmaya çalışıp beyni olmayan ama karşısındaki kişinin aklına laf atmaya çalışan insan modelindende hiç haz etmem. Maalesef bu yazdığım şeyler seni gösteriyor ve çay, çorba teklifini teşekkür edererek reddediyorum.
Ergenlik çağından çıkamadığın çok belli ortamından vazgeçememişsin hala etrafında ki adamlarla kanıtlıyorsun :D kimden hazedip hazetmediğin umrumda değil . yazılıcak adam değilsinde oyunda yapamadığınızı forumda yapın bari diye sizi eğlendiriyoruz cevap yazıyoruz işte napalım

B4TMANLi

Milis
Oyunumu güzel güzel oynadım yeri geldi rakibimi tebrik ettim yeri geldi rakibimle muhabbet ettim eğlendim tek bir yanlışım kimseye olmadı kimseyi kırmadım worldden çıktım sonra gelip burdan da tebrik mesajımı yazdım çevre dediğin kim bilmiyorum ama rakipte cevremden adamdı klandaşımda. En çok eibo klanlarında abilerle arkadaşlarla muhabbet ettim çevrem olan adamlarla hala daha oynuyorsun. :)
Zavallı demiştim ya hani :) haksız çıkarmadığın için ayrı teşekkür ederim çocuk.
İyi geceler.