Muhabbet Köşesi

OrJ1naL

Kılıç Ustası
banlanır açılır fazla takılma sen o tür şeylere :)

kuzenler kalabalık olunca ip çakışması olmuştur kardeşşş :p geçmiş olsun yinede benım takıntım yok takılmıyorum o konulara
yalnız bu sizin klanın 4.5.6.klanlarında olanların alayına yakın bi rakam kılçıksız multi :D:D:D iyi traşlar

Moonknıght

Ağır Atlı
kuzenler kalabalık olunca ip çakışması olmuştur kardeşşş :p geçmiş olsun yinede benım takıntım yok takılmıyorum o konulara
yalnız bu sizin klanın 4.5.6.klanlarında olanların alayına yakın bi rakam kılçıksız multi :D:D:D iyi traşlar

@dedezulaa sana dedim yeniden başla at diye bak sonra böyle pasif hesaplar gelip tıraş mıraş bahsediyor ölmeyi bayılmak sanıyor.Biri şu arkadaşa yeniden başla atsak tekrar gelip onu geçebiliceğimizi kendisinin boş yaptığını anlatsın lütfen.Teşekkürler

Kazuhira

Acemi
Barbar köyler çok hızlı büyüyorlar gerçekten bu dünyada oynamak gerçekten keyif verici !

dedezulaa

Kılıç Ustası
burdan konuşup durma destek ekibi orda şikayet edersin varsa bi olay cezasını çeker multi dediğin klanlarda adamların çoğu seni geçmiş sen kimin multisisin :)

dedezulaa

Kılıç Ustası
@dedezulaa sana dedim yeniden başla at diye bak sonra böyle pasif hesaplar gelip tıraş mıraş bahsediyor ölmeyi bayılmak sanıyor.Biri şu arkadaşa yeniden başla atsak tekrar gelip onu geçebiliceğimizi kendisinin boş yaptığını anlatsın lütfen.Teşekkürler
onlar anca dclerinde global yemiş diye konusur durur kendi kendilerine eğlensinler sal onları kendi haline bırak nasıl olsa fazla oynamicaklar

-ALP-

Acemi
O kadar pre yaktım, multi damgası yedim iyi mi :d

OrJ1naL

Kılıç Ustası

Classic açıldıgında görüşelim de zira senin hangi Classic te başarın olduğunuda hatırlamıyorum
Sen burada otur post falan kas, prelerinizle multilerinizle takılın
Classicte gerçek nickimden yazacam özeline :p bakalım eşit şartlarda ne kadar oyuncusun çok hızlı oyuncu seni :)