Muhabbet Köşesi

PARS Estergon

Ağır Atlı
Zorba'nın alt klanı Alay klanları Sağdos ile muhabbetleri vardı w63'de. Burada da Zorba&Alay&Sağdos paktı olabilir.

Furkii3535

Mızrakçı
Kasamadım abi sorun orda :D 70 kastım stoklar çok oynuyo bi bakıyorum 200 bi bakıyorum 66 70

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Kasamadım abi sorun orda :D 70 kastım stoklar çok oynuyo bi bakıyorum 200 bi bakıyorum 66 70

Evet yaz sezonu görece aktif oyuncu ve iyi klan az, dünya normalden hızlı, e bide saldırı koruması çaylak + bayram nedeniyle gereksiz uzun olunca böyle olması kaçınılmaz. Saldırılar açıldığında dahi ben stokların hızla yükseleceğini düşünüyorum çünkü 6-7 gün gibi bir koruma süresi + milis gücü derken pre kasan oyuncuların işine geliyor kolay kolay saldırı almayacaklar. Birde bazı klanlar pre kasan oyuncuları bünyesinde barındırıyor izin veriyor uzun vadede bize köy kasılıyor mantığıyla buda aslında o klanlara zarar fakat bunu göremiyor hiç kimse. Tüm bu nedenlerle olacak şey çok pre kasan oldugu için stoklar hızla artacak biri mis basarken hızla düşecek vs vs tahminimce :D

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Ben açıkcası stoklar fullensin istiyorum kimse pre kasamasın sen hariç tabi furkancığım sen kas :D Stoklar yükselsin de bizde biraz olan premizi kaliteli harcayalım :)

HayLaz.61

Mızrakçı
benim burda da pre kasan yok arkadas :) herkes pre yakiyor :) gece 400 den sabah 125 ten maden mi cekilir :)