Muhabbet Köşesi

Steve Rogers

Mızrakçı
Rahşan Affı gibi bir şey oldu, mapushaneler boş:)
index.php

banımız kalkmış, anlık böyleyiz

MQKOKO

Kılıç Ustası
Favorim sizdiniz ama harita kapanmamış hala üzülüyorum böyle :(

İkincisi bazı arkadaşları uyarırsak köyü kaybedeceğini anladığı an hesabı sil yapıp baştan başla atmasalar iyi olur

Üçüncüsü hala favorim sizsiniz :)
4.sü hala favoriler

Gazaragorni

Okçu
VEFA şimdiye kadar oynadığım enn dürüst ve de en güzel klandı. Ben oyunda ne zevk aldığım bir çok şeyi orada yaşadım. Gerek arkadaşlıklar gereksede samimiyet beni o klana bağlamıştı lakin artık benim için klanlar devri kapandı. Buradan tüm kalbini kırdıklarıma haklarını helal etmelerini istiyorum. Benden yana helaldir. Klanlarıda muhtemelen belki de yıllarca girmeyeceğim bu benim için zor bir ayrılık olsa da yaşadıklarım bana ağır geldi. Psikolojik olarak bunları kaldıramayacağım için kendimi oyundan uzaklaştırmak zorunda kalıyorum. Tüm worldlerden de çekiliyorum.. Kalın sağlıcakla..

KATTEGAT! klan üyeleri yayın yaptığım platforma gelip sövüyorlar köylerine saldırı atınca uzun zaman sonra böyle boş oyuncuları görmek beni üzdü

Gazaragorni

Okçu
Bırakma sebebım ne bır koy davası ne de bana gelen bır saldırı :) sebebı de bende saklı gerisi de sinek vızıltısı konusanlar olacaktır elbette arkamdan senın gıbı ama hıcbırınız sebebımı bılmeyecek ve sadece hakkıma gıreceksınız