Muhabbet Köşesi

*Alpagu

Yasaklı
"Mazi kalbimde bir yaradır" diyorum sadece...
Ya bi sahur yapmaya gittim hemen satılmışım. Şu yola çıktığım arkadaşlarıma bi bakın hele ya
@Margaret görüyor musun ? Artık arkadaşlıklar böyle işte... Şu postu atan arkadaş hala çay ısmarlayacak(!) Arkadaşlıklar bitmiş sanki ben dedim ki bistroda masa aç. Altı üstü cami avlusunda çay ısmarlayacak. Geçen beni millet bahçesine çağırıyor bedavaya getirmek için...

akifS*

Mızrakçı
@Margaret görüyor musun ? Artık arkadaşlıklar böyle işte... Şu postu atan arkadaş hala çay ısmarlayacak(!) Arkadaşlıklar bitmiş sanki ben dedim ki bistroda masa aç. Altı üstü cami avlusunda çay ısmarlayacak. Geçen beni millet bahçesine çağırıyor bedavaya getirmek için...
Millet bahçesine gelsen bedavaya sıcak çikolata vardı. Çay ocağı hep açık, bedava sıcak çikolatayı kim kaybetmiş?

Pqueen isimli bir yayıncının sevgilisi fotoğraftaki arkadaş. Videoda klanlar ekranı gözüküyor. Onu merak etmiş @zazamontana
Buldum kanka adamı, videodaki haritadan baktım 63teki haritaya benziyor sonra sağdaki haritada konum gözüküyor ardından çimenlikleri ezberledim 3kez kontrol ettim ve buldum nickini yazıcam emin olunca :p