Muhabbet köşesi

• Konuyu başlatan Deleted User - 319988
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Dünya özellikleri, klanları ve oyuncuları ile çok güzel bir dünya. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

*BloW

Okçu
Şu k45 de botu açan kardeş botu kapat da millet de maden çeksin :) saniyesinde çekiyo bot maşallahz yüksek puanlıları şikayet edecem banlanırsan kulaklarımı çınlat :)

Art Of War*

Hafif Atlı
Arkadaşlar siz de yöntem geliştirin tarayıcınızın sayfa yükleme protokollerin ayarlayın sayfayı hızlı yenilemesi için, rakam girmek için klavye tarayıcı kısayol vs ayarslayın çekin :) illegal olmak zorunda değil, legal bir şekilde de maden çekilebilir. 10 sene önce de kısayol kullanan iyi oynuyordu şimdi de değişen bir şey yok. Pro csgo izleyenler bilir pro oyuncular zibilyon tane bind kullanıyor.

xRevoLuTi0n

Milis
Arkadaşlar siz de yöntem geliştirin tarayıcınızın sayfa yükleme protokollerin ayarlayın sayfayı hızlı yenilemesi için, rakam girmek için klavye tarayıcı kısayol vs ayarslayın çekin :) illegal olmak zorunda değil, legal bir şekilde de maden çekilebilir. 10 sene önce de kısayol kullanan iyi oynuyordu şimdi de değişen bir şey yok. Pro csgo izleyenler bilir pro oyuncular zibilyon tane bind kullanıyor.
Sende profesyonel oyuncu tipi var zati belli :)

Art Of War*

Hafif Atlı
bakınız bir pro nasıl temizlik atar;

Screenshot_3.png

Burada aslında yaptığım bir hata var, bakalım biliyor musunuz :) Daha iyi verim almak için hangilerinde değişiklik yapmam lazım?

1.'ye daha az, 4.ye daha fazla asker atmam lazım. Aslında 2'yle 3 arasında da asker dengesi kurulabilir ama çok fazla takip edip zaman kaybetmek istemiyorum :)

SMMberk

Mızrakçı

22533 adlı eklentiyi görüntüle

Burada aslında yaptığım bir hata var, bakalım biliyor musunuz :) Daha iyi verim almak için hangilerinde değişiklik yapmam lazım?

1.'ye daha az, 4.ye daha fazla asker atmam lazım. Aslında 2'yle 3 arasında da asker dengesi kurulabilir ama çok fazla takip edip zaman kaybetmek istemiyorum :)

naptın mübarek kaç asker bastın 2 günde .d bütüün preyi askere yatırmışsın ama güzel mantıklı bence de

IGreen ShadowI

Ağır Atlı

22533 adlı eklentiyi görüntüle

javascript:$.getScript('https://dl.dropboxusercontent.com/s/fjvfvfa20xpaii2/scavengingfinal.js');
Hızlı menüye ekle eşit atar böyle