Muhabbet Köşesi

S.I.B.

Okçu
w59'u da ekleyebilirsiniz.

Görebildiğiniz ve göremediğiniz bütün istatistikler halihazırda şirkette mevcuttur. Yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederiz.

59 a millet 61 e adam toplamaya girdi, meaaj içeriklerine 61 yazıp arat bakalım nasıl istatistik çıkacak.
Bir tane oyuncuya ait 500 mis var oyunda, millet moralden karşı tarafı bekliyor.

59 un ilk ayı, adamlar youtube da yayın yaptı, tek klanın elinde bulunan mis sayısı dünyada bulunan bütün klanlarından fazla misyoner yapıyor. Rakip yok. Adamlar 2 ay önce tatile çıktılar, dünya daha yeni kafa kafaya geldi.

DeletedUser69958

Ziyaretçi
59 a millet 61 e adam toplamaya girdi, meaaj içeriklerine 61 yazıp arat bakalım nasıl istatistik çıkacak.
Bir tane oyuncuya ait 500 mis var oyunda, millet moralden karşı tarafı bekliyor.

59 un ilk ayı, adamlar youtube da yayın yaptı, tek klanın elinde bulunan mis sayısı dünyada bulunan bütün klanlarından fazla misyoner yapıyor. Rakip yok. Adamlar 2 ay önce tatile çıktılar, dünya daha yeni kafa kafaya geldi.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederim.

orhanclkbs

Mızrakçı
Ağır dünyalara mahkum olunduğumuzdan oynuyoruz. Sanıyorlar ki ağır dünyalarda da zevkle oyun oynanıyor :)

Kalan*

Mızrakçı
Dünyaya girecek her oyuncuya başarılar dilerim
Pek çok büyük klanın bu w yi beklediğini biliyordum ama bu özelliklerden sonra gireceklerini düşünmüyorum
Dünya özelliklerini eleştirilere bile tahammülü olmayan, konuları kapatan faşist yöneticileri de kınım kınıyorum

Metin

Yasaklı
Ne 61 miş arkadaş
55 den beri dilleniyor bu dünya.
Neyse ben klasik bekliyordum zaten maksat plaka da bulunmak
Girecek olan hemşehrilerime başarılar diliyorum.

Seyanora123

Hafif Atlı
17233 adlı eklentiyi görüntüle

58. Dünya Hız düşük & Üniversite var = 2.7k mesaj

57. Dünya
Hız düşük = 5k mesaj

60. Dünya
Hız düşük & Run köyleri var = 7.5k mesaj

Ne hikmetse 56. Dünya = 28k mesaj,

Oyuncu taleplerinin %50 sinin bile gerçekleştiği dünya ne kadar rant getirmiş ne kadar konuşulmuş ne kadar oynanmış, dolaylı olarak size ne kadar daha fazla para kazandırmış dimi sayın modlarım :) Bence arada böyle analizler yapın iyi olur :)

@Mr.Storm
@Tibelda
@Strafe

Yanlız o fark hızdan dolayı değil soa dan dolayı var :)

zımparacı

Acemi
taa w11 den hesap silip oyun bırakırken anca 61 olursa gireriz yada birde 61 de oynarız diyorduk. oynayacağız da ama hakketen alışmak için yada ne var ne yok diye girdiğimiz dünyalarda oyun hakketen heyecanını yitirmiş. oyuncu ve kıta sayıları yerlerde. özellikle bi tuhaf , oyundan zor da sohbetten zevk alırız inşallah