Muhabbet Köşesi

Xyp9x

Kılıç Ustası
Yavaş dünya açılmasın demiyor kimse ama diyorum ya son 4 dünya 1.2 hızın altında gelmiş. Ayrıca hızlı açılan dünyalar her zaman daha fazla oyuncu çekmiştir. 47 50 56 bakabilirsin bu dünyadaki oyuncu sayılarına

Almahara

Baltacı
7. yılım bu oyunda ama adminlerin bir bildiği var demekki böyle yapıyorlarsa yavaş dünya daha zevkli bana kalırsan yağma ve temizlik yapmayan gelişemez emek ister ama hızlı dünyada herkes oyun bilgisi olan oynar
Tapates bey arkadaşlar diyor ki : “ Zaten 3 dünyadır yavaş oyun hızında dünyalar açılıyor. En azından 4. Açılacak dünya orta hızda olabilirdi :)

*lucifer5591

Mızrakçı
7. yılım bu oyunda ama adminlerin bir bildiği var demekki böyle yapıyorlarsa yavaş dünya daha zevkli bana kalırsan yağma ve temizlik yapmayan gelişemez emek ister ama hızlı dünyada herkes oyun bilgisi olan oynar
Yavaş dünyayı sevebilirsiniz ona kimse bir şey demez ama uzun süredir yavaş açılıyor doğru dürüst dünyalara giren ekip sayısı az hızlı olsa ve özellikler güzel olsa bir çok ekip tekrardan oyuna başlar diye düşünüyorum.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
o konuda haklısınız 1.6 olabilirdi ama sağlık olsun diğer özellik kısmındaki yorumuma bakabilirsiniz benim tek dediğim şey moderatörlerin üstüne çok fazla gidilmesi bazıları yavaş seviyor bazıları hızlı o adamlarda ne yapacağını sasırıyordur hiç bir sekilde kimseyi memnun edemiyorlar :)

o konuda haklısınız 1.6 olabilirdi ama sağlık olsun diğer özellik kısmındaki yorumuma bakabilirsiniz benim tek dediğim şey moderatörlerin üstüne çok fazla gidilmesi bazıları yavaş seviyor bazıları hızlı o adamlarda ne yapacağını sasırıyordur hiç bir sekilde kimseyi memnun edemiyorlar :)

4 dünyadır da aynı şey yapılmaz ama :) 61e ilgi istiyorlar. 61e ilgi olunca ne olacaksa. Çok fazla ekip olduğundan bütün ekipler sıkışıp kalacak.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
4 dünyadır da aynı şey yapılmaz ama :) 61e ilgi istiyorlar. 61e ilgi olunca ne olacaksa. Çok fazla ekip olduğundan bütün ekipler sıkışıp kalacak.

ama 4 dünyanın 4 de büyük dünya 58 başlarda küçüktü sonradan büyüdü farkettiysen 57,58,59 3 de büyük klanların girip büyük savastığı dünyalardı yanlış anlama beğenmeyen girmez beğendiği dünyayı bekler ağaebeycim

Worafz

Okçu
Senin tek derdin adminlere yanlamak

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Senin tek derdin adminlere yanlamak
benim derdim adminlere yanlamak değil adminlere yanlasam ne olacak ki sen ki multi kullansam yakalayınca aa bu @TaPaTeS mis bunu banlamayak mı diyecekler elime bir şey geçmez ama onlarında insan olduğunu unutmayalım herkes farklı dünya istiyor onlarda ellerinden geldikçe zaten yardımcı olacaktır yaklaşık olarak 2 yıldır böyle bir araştırmalı dünya olmamıştı galiba bence güzel bir şey ne zamandır yok klan limitleri düşük diye linç edildiler ve haklı bir linçti bak 50 ye çıktı bundan önceki dünyalarda düşürmüşlerdi bana kalırsada üni dünyası çok saçma ama seven seviyor üni dünyası olduğunda admini mi linçleyeyim elime bir şey geçmez gene yapmayacaklar

Thor Odinson

Mızrakçı
Oyun hızı 1.2
Birim hızı 0.8
Temizlik yok galiba
Ve köy yağmalamak daha yavaş. En azından hız 1.35-1.4 olsaydı be :( veya birim hızı 1 olsaydı