Muhabbet Köşesi

DeletedUser

Ziyaretçi
yahu dostlar daha 1 hafta önce yüzlerce köy,binlerce asker ve milyonlarca kaynakla uğraşırken,şimdi terk köylerden 50-60 ganimet toplayıp 3 mızrak,2 kılıç 3-5 balta basmaya çalışırken ne hissediyorsunuz?
Valla benim canım çıkıyor:D

Çevremde 3-5 terk köy var yahu milletin hepsi arka arkaya köylere giriyor sanki:D
Ganimet çıkmıyor:D
nereye gideceğiz bu şekilde acaba:D

DeletedUser

Ziyaretçi
yahu dostlar daha 1 hafta önce yüzlerce köy,binlerce asker ve milyonlarca kaynakla uğraşırken,şimdi terk köylerden 50-60 ganimet toplayıp 3 mızrak,2 kılıç 3-5 balta basmaya çalışırken ne hissediyorsunuz?
Valla benim canım çıkıyor:D

Çevremde 3-5 terk köy var yahu milletin hepsi arka arkaya köylere giriyor sanki:D
Ganimet çıkmıyor:D
nereye gideceğiz bu şekilde acaba:D

valla ben zorlanmıyorum aksine burası daha eglenceli olacagı için biraz da heyecanllıyım

özlemişim sömürge yapmayı

DeletedUser

Ziyaretçi
:D
allah kolaylık versin.
benim çevrem hep aktif adamlarla dolu:D
Paldır küldür dalacağım bazılarına ama,onada askerciklerime kıyamıyorum:D

DeletedUser

Ziyaretçi
demi kıymatli geliyor şimdi asker.:)

ahh şimdi eski hesp olsa 3-5 saldırı ordusundan ne olurduki..:)

DeletedUser

Ziyaretçi
vallahi öyle:D
Hakketen çok kıymetliler.
aslında bu ilk çıkan askerlerin ayrıcalığı olmalı oyun boyunca koruyabilmelisin bunları.
emekliye ayırtıp vali falan atamalısın:D
oyun boyunca adları sanları belli olmalı:D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bana kitap öneren arkadaşım özelden bana ulaşır mısın:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Dün forumu iyice geyik havasına dönüşdürmüşdük. arkadaş kitap önerdi bişey diyemeden çıkmam gerekdi. sabah girdim benim konu kalmış sadece.

Yüzüklerin efendisinden konuşuyoduk. Fantastik eski çağ savaşlarını severim dedim. Bi arkadaş 120 kitaplık bi seri önermişdi. Dünya klasiklerinden olmasın Fantastik şeyler olsun.