Muhabbet köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser69850
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Lüzumu üzerine bir açıklama yapmak istiyorum. Dün akşam saatlerinde Hastanemize akciğer, karaciğer, mide, dalak ve böbreğinden ateşli silah ile getirilmiş olan Süleyman Çakır acil olarak ameliyata alınmış, göğüs kalp ve damar, hariciye ve bevliye cerrahları ile anestezi uzmanlarından oluşan bir heyet tarafından yapılan operasyonla kurşunlar çıkarılmış. Takdir edersiniz ki bu denli büyük bir ameliyatta komplikasyon görülmesi kaçınılmazdır. Bir ara kardiyak arrest gelişmiş ve tekrar döndürülmüştür. Diğer doktorlarımız ve bizzat şahsım, hastanemizin tüm imkanlarını seferber etmiş, ancak aşırı kan kaybına bağlı olarak; dolaşım ve solunum yetmezliği sonucu, Süleyman Çakır hayatını kaybetmiştir. Ailesine ve sevenlerine başsağlığı dilerim..

GermanBaby

Milis
Kusura bakmayın hanımefendi, bu klanlar camiasında bir tek ben ay diyebilirim. Gidin başka bir kelime bulun
Oğuz arkamdan konuştukların geldi kulagıma, muhabbetimizin hatrına keşke zehir saçmasaydın etrafa. Dolayısıyla ne sen benle muhattap ol ne ben senle olur mu? Haydi sağlıcakla kal.

Luciferr

Baltacı
Oğuz arkamdan konuştukların geldi kulagıma, muhabbetimizin hatrına keşke zehir saçmasaydın etrafa. Dolayısıyla ne sen benle muhattap ol ne ben senle olur mu? Haydi sağlıcakla kal.

İsim doğru, itham yanlış. Ben bu oyunu oynayan kimsenin dedikodusunu yapmam. Bu yüzden de çok fazla kişi tarafından da sevilmem zaten. O yüzden siz bilirsiniz. Benim için hava hoş