Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser47380
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser59476

Ziyaretçi
Gözetleme kulesini en az kullanmak zorunda kalan klan hak eder dünyayı .)

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Gözetleme kulesi yeni özellik ali denenmesi lazım en azından onda sıkıntı yok ama tapınak cidden bu kadar sık açılmaması lazım bana göre özellikle bu kadar beklendikten sonra ardı ardına koymak olmamış sanki barbar dünyası olucak yine 36 daki gibi ama gözetleme kulesi bence hücum için avantajlı başlarında değil ama ortaları ve sonları için sizin ekibe yarar sağlayacak bir sistem

Bu kadar sık dediğiniz 38 adet dünyada kaç tane tapınaklı dünya açıldı? Kaçında oynadınız?

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Bu kadar sık dediğiniz 38 adet dünyada kaç tane tapınaklı dünya açıldı? Kaçında oynadınız?

Ben arka arkaya açılmasından bahsediyorum comam onun dışında casualde oynuyorum tapınaklı olarak sadece birde eskilerde bi dünyada bi hesaba bakmıştım ama cidden baya oldu sanırım hangi dünya olduğunu bilmiyorum bi mola verilebilir tapınaklı için yada 1 hızda dünyada açılabilir onlarda bi denesin tapınağı :D

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Ben arka arkaya açılmasından bahsediyorum comam onun dışında casualde oynuyorum tapınaklı olarak sadece birde eskilerde bi dünyada bi hesaba bakmıştım ama cidden baya oldu sanırım hangi dünya olduğunu bilmiyorum bi mola verilebilir tapınaklı için yada 1 hızda dünyada açılabilir onlarda bi denesin tapınağı :D

37 dünya boyunca açılmayınca size sanırım arka arkaya açıldı gibi geldi. Ayrıca tapınak da oyunun bir özelliği. Nasıl bir dünyada okçu oluyor, bir dünyada olmuyorsa...

DeletedUser47380

Ziyaretçi
37 dünya boyunca açılmayınca size sanırım arka arkaya açıldı gibi geldi. Ayrıca tapınak da oyunun bir özelliği. Nasıl bir dünyada okçu oluyor, bir dünyada olmuyorsa...

Bunun farkındayız ama zaten kendinizde bizim dediğimizi demişsiniz 37 dünya boyunca açılmayınca bize ardı ardına geliyor biz düz oyun oynamaya alıştık tapınaklı sistemi kestiremiyoruz seven varsada azdır diye düşünüyorum barbarların 5k ya kadar çıkmasıylada bu dünya da barbar dünyasına dönecek ve birde istenilen %85 iyice kilitlenecek comam tavsiyem bir daha gözden geçirin derim 36 ya bakarak durumu ama tabiki sizin bileceğiniz iş yinede yönetici değiliz sonuç olarak

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Bunun farkındayız ama zaten kendinizde bizim dediğimizi demişsiniz 37 dünya boyunca açılmayınca bize ardı ardına geliyor biz düz oyun oynamaya alıştık tapınaklı sistemi kestiremiyoruz seven varsada azdır diye düşünüyorum barbarların 5k ya kadar çıkmasıylada bu dünya da barbar dünyasına dönecek ve birde istenilen %85 iyice kilitlenecek comam tavsiyem bir daha gözden geçirin derim 36 ya bakarak durumu ama tabiki sizin bileceğiniz iş yinede yönetici değiliz sonuç olarak

İşimize karışmadığınız için teşekkür ederiz ;)

DeletedUser12293

Ziyaretçi
100/85 kötü kapanması çok zor.. Birde şövalye eski sistem daha iyi yoksa diğer özeliklrri fena değil

ByRevolution

Yasaklı
Stormun dediğine göre beni 50.dünyada görecekmişsiniz arkadaşlar. Hadi Allaha emanet. arada foruma uğrarım :D

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Stormun dediğine göre beni 50.dünyada görecekmişsiniz arkadaşlar. Hadi Allaha emanet. arada foruma uğrarım :D

Boşuna 50'ye kadar uğrayıp kendini yorma. Biz sana istediğin dünya açılacağı zaman haber ederiz. Nasıl olsa sadece gelip bir sonraki dünyada buluşuruz yazıyorsun. En azından yormamış oluruz seni :)

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Acaba bu yabancı server lardaki coma da bu kadar oyunculara laf sokma çabasına giriyormu merak ettim.
Sayın comam biraz daha oyuncuların düşüncelerine göre dünya açmalısınız aynısı olsun demiyoruz ama yakında olabilir.
Ama sürekli inat olsun diye garip garip dünyalar açılıyor.
Tapınak %85 dünyayı kapatır.
Fark ettinizmi w31 kapandı w30 duruyor w29 duruyor biraz bunlara bakılması lazım diye Düşünüyorum.

#MayısYagmuru candır :D

myw**

Dük
Nasılsınız storm başkanım, müsaitseniz biraz burda tartışalımmı herhangi bir konu hakkında :)