Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser62715
  • Başlangıç tarihi

Pikacuu37

Hafif Atlı
Dün gece maç vardı 3-4 10 dk kostum sonra baş dönmesi mide bulantısı nefes alamadım en son yanımdaki çocuga nefes alamıyorum dedim sahanın ortasında bayılmısım eve gelince arastırdım.

Nefes alamam ile birlikte mide bulantısı göğüs agrısı ve birkaç neden kalp krizi yazıyo doktora gittim. Kardolojiye yönlendirdi hemen beni

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Dün gece maç vardı 3-4 10 dk kostum sonra baş dönmesi mide bulantısı nefes alamadım en son yanımdaki çocuga nefes alamıyorum dedim sahanın ortasında bayılmısım eve gelince arastırdım.

Nefes alamam ile birlikte mide bulantısı göğüs agrısı ve birkaç neden kalp krizi yazıyo doktora gittim. Kardolojiye yönlendirdi hemen beni

e kardiyoleji ne dedi ? bendede oluyor göğüste sıkışma ben çok gittim sinir stres diyip salladılar beni sürekli

Pikacuu37

Hafif Atlı
ağa ben sahanın ortasına düşüp kaldım öle işte birden. Öncedende oluyodu ama 10 dk dinlenince geçiyodu bu sefer kalkamadım yerimden bile baş agrısı felan.

Gittim doktora işte arastırıp ama kalp krizine neden olan haslaıklar nelerdir die. Bunlar çıktı kalp yetmezligi kalp ritim bozuklugu felan bi kaç hastalık işte.

Doktor geldi bi kaç bişey yaptı bana en kısa sürede kardoolojiye git dedi. Bende olan biteni anlattım 19 yaşındayım normal mı bunlar felan die internette böyle yazıyo felan dedim.

Adam bana teselli verdi resmen Allah korusun daha 19 yasında genç bi delikanlısın dedi ama hastalıgın yaşı olmaz dedi sen bi git dedi. Anladım o zamn işte kesin kalpte sıkıntı oldugunu randevu aldım ama şimdiden psikolojim gitti. Nette bu hastalıkların sonucu yazıyorum çıkmıyo

Sakin ol dostum kardiyoloji detayli bi arastirma yapacaktir eko,efor testi vs.Detayli bi sekilde bilgilendirme alirsin,belki fazla zorladin kendini birden yuklendiysen falan olmustur hemen moral bozma

myw**

Dük
günaydın arkadaşlar , en çok pazar başında hammadde bekleyenlere iyi günler dilerim :)

Pikacuu37

Hafif Atlı
Sakin ol dostum kardiyoloji detayli bi arastirma yapacaktir eko,efor testi vs.Detayli bi sekilde bilgilendirme alirsin,belki fazla zorladin kendini birden yuklendiysen falan olmustur hemen moral bozma

Normal yaşantıdada oluyo sadece maçta değilki acele acele bi iş yapayım nefes nefes kalıyorum mesela veyatta sabah hızlı adımlarla gidince direk göğüs agrısı hissediyorum. Ama yinede hayırlısı ya

DeletedUser614

Ziyaretçi
Mayıs olmadan girmem :p
Arada bakıyorum da pek hoşuma gitmiyor speedler. hrb'si düşük olanları seviyorum :D
Neyse konu w37 burada :p Sonra gelip konu dağıtıyorsunuz diyecekler :D

Nasıl gidiyor oyun? Pre kasıyor musunuz?

DeletedUser

Ziyaretçi
mayıs yağmuru olmadan bende girmem o gün benim yüzümden kesilmişti ne kadar güldüm :D:D biz pre harcıyoz cınım

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ahahaha :D :D Dur şimdi gelip banlar fazla da gülmeyelim :D
Ben de kasıyorum. 3 günde 500leri gördüm :eek: Böyle devam edersem 1 haftada istediğim seviyeye çıkarım:D

DeletedUser

Ziyaretçi
kim mayıs yağmuruna gülüyo güleni keserim ayıp o benim sayın muhteşem modum ben onun için speedde tüm köylerimi feda ederim aaaa

DeletedUser614

Ziyaretçi
Kızartma yapılmış burada galiba. Çıkalım da yağ kokusu geçince geliriz :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ne yağı aaaa bizde yağ olmaz lütfen bunlar gerçekler atajımmm lütfen konuyu çarpıtmayalım :D