Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan Pro Halimpolat
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
trafik kazasını genelde şoförler yapar , ama aracın içindekilerde etkilenir

bu durum buna benzemiş , occipitalisin kullandığını bende düşünmemekteyim

Şimdi düşünmüyor musun hala yoksa adam gibi oynasaydı occipitalistin de mi başına gelmezdi, sonuçta geçen yıl adam gibi oynayan ceza yemez demişsin, karar ver adam gibi oynamamış mı arkadaşların yoksa adamına göre mi konuşacağız:)

gün geçmiyorki bitmesin ceza
çeke çeke bi hal olduk cefa
adam gibi oynayaydın keza
gelmezdi başa bela

bot kurdunda ne oldu bro
koftiden sıralamadın keko
başarısızların edindiği yegane ego
yav hayatımızdan bi go go go

kendi klanımdan dahi basmışlar b.ka yan
eriyoruz an ve an
ders almadınız mı ey gidi caylaklar
bi yerde şu işe son verin ulan

iki kademe basalımda kendimize gelelim (B)
eski günleri özledim sebepsiz :cool:
The GoLCu

DeletedUser62592

Ziyaretçi
Şimdi düşünmüyor musun hala yoksa adam gibi oynasaydı occipitalistin de mi başına gelmezdi, sonuçta geçen yıl adam gibi oynayan ceza yemez demişsin, karar ver adam gibi oynamamış mı arkadaşların yoksa adamına göre mi konuşacağız:)

gelmezdi başa bela

bot kurdunda ne oldu bro

eriyoruz an ve an

The GoLCu

arkadaşın kafasından istiyorum ne kullanıyon sen öyle D ?

DeletedUser58583

Ziyaretçi

gelmezdi başa bela

bot kurdunda ne oldu bro

eriyoruz an ve an

The GoLCu
cnm sakin ol :) :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Buranın Muhabbet Köşesi başlığı sabit değilmiş :confused:

Günaydın

DeletedUser59556

Ziyaretçi
Ne kadarda arkadan vurmak için aymış bir gün.
Classiclerde böyle kişiliksizlik sıradan mı :D yoksa böyleleri bana mı denk geliyo
w3KAPTANI DERYA. Eyl 03, 14:17
dostm barbar dııl saldırı attıgın koy farkındamsn?

eMpeaT Eyl 03, 14:17
hangisi usta otomatik atıyorum koordinat verirmisin

eMpeaT Eyl 03, 14:18
çektim tamadır raporlardan direk aynı birimlerle yolluyordum haritadan bakmıyorudm

w3KAPTANI DERYA. Eyl 03, 14:18
gordm sanırım hafıflerı kestırmısın sende farkında olmadıgını farkettm asd :)

eMpeaT Eyl 03, 14:19
:D sağlık olsun

w3KAPTANI DERYA. Eyl 03, 14:22
cekerdım normalde onlarıda amelıyattaydım ısten yenı cıktım bende gormedım attıgını

eMpeaT Eyl 03, 14:23
geçmiş olsun usta :) önemli değil zaten günlük 100 hafif zaiyat veriyorum

w3KAPTANI DERYA. Eyl 03, 14:23
eyw kg :)

w3KAPTANI DERYA. Eyl 03, 22:36
ben kaosa gırebılırım haberınız olsn suan salıhı mı tanıons serhatımı yada batuhanı mı bılmıorm da haberlerı var sızınde aklınızda olsn dıe yazm dedım

eMpeaT Eyl 03, 22:42
Ne olarak giriceksiniz kaosa paytak olarskmoyoksa kaos olarak mı

w3KAPTANI DERYA. Eyl 03, 22:43
komple paytakda tengrıde uzun suredır tanıdıgım benım sıkntı yok :) aklında soru ısaretı olmasın haberı var herkesın yanı tek tek ne dıım sna sımdı asdsf :D

w3KAPTANI DERYA. Eyl 03, 22:44
yada bellı olmaz ya gırmeyede bılırım cagırıolar da bu klanı savunma almak ıcın kurmustum bole gorunce cagardılar az eglence cıkmıstı banada ama bolede takılabılırım gırmem bılmıom bakım ıste

w3KAPTANI DERYA. Eyl 03, 22:45
hanı orda gorursen yanlıs anlamayın sızde dıe yazdım anladınmı normalde herkes tanıo zaten benıde sızle tanısmadık dogru duzgun ya hanı haberınız olsun yanı dedım bu :)

eMpeaT Eyl 03, 22:46
Ben subs başkandan izahat aldım senin için. Kendisi bana destek almak için çıktığını smyleid pek anlam veremesemde paytaklı olduğundan sıkıntı yok ama şimdi kaosa girersen biz kaosa paso saldırıyoruz arada kalmanı istemeyiz

w3KAPTANI DERYA. Eyl 03, 22:48
ya ben mı anlatamıom senmı anlamıosun :D kaosda gorursenız haberıns olsun yabancı dıılım ben onu dıorm hanı bılgı verım dedım anladnmı sızle tanısmıoz dogru duzgun dıe sımdı tanısmıs olduk ugur ben yas 26 m.o :)

w3KAPTANI DERYA. Eyl 03, 22:50
erwl serhata soledım de salıhın ekıbındendı onlar sanırım dedı salıh tanıodu sanırım ılan dedı sen yaz dedı onlara bılgılerı olsun dedı bende tamam dedım yanı paytakdanım zaten ben benı nerde hangı klanda gorursen gor anladınmı daha nası acık konusabılırım sana asdf

eMpeaT Eyl 03, 22:51
Tamam baştan demen yeterli paytak olarak girdiğinş söylesen kafi :) bende orkun 19 memnun oldum

UNCHARTED

Dük
anlamadım klandan çıkıp düşman klana geçip ben hala sizin oyuncunuzum bana saldırı atmayın mı demek istemiş şimdi :D

DeletedUser2758

Ziyaretçi
bu otomatik atıyorum kısmına takıldım ben ,

saldırı köy alındıktan sonra cıkmışsa ben bu otomatik atımın altında çok şey ararım

yok köy alındığı esnada zaten saldırı varmışsa kuşkularımı gömücem

DeletedUser59556

Ziyaretçi
H
bu otomatik atıyorum kısmına takıldım ben ,

saldırı köy alındıktan sonra cıkmışsa ben bu otomatik atımın altında çok şey ararım

yok köy alındığı esnada zaten saldırı varmışsa kuşkularımı gömücem
hocam ben haritadan tarlalara tek tek basıp asker yollamak yerine premium aktifleştirdim. Rapora basıyorum aynı birliklerle tekrar atıyoruma basıyorum otomatikten kastım bu

Buraya gelip benim oyunumdan şüphe edenin aklında ki tüm soruları rahatlıkla karşılarım ama şu oyunda en delikanlılar arasındayımdır hiç kimseye bir yamuğum olmaz kendi klanımdan hiç kimseye casus yollamamışımdır casus olayını kimseye ispiyonlamamışımdır multi oyun oynamamış kimseye küfür etmemişimdir. Kimsenin arkasından 1 oyun daha oynamamışımdır. Benim yüzüme "hani bu böyleydi" denilince utancımdan yere giren biriyim. Yanlış anlaşılmaları hemen düzeltmeye çalışırım. Ben kendimden çok bşkasını düşünür herkese hep mahçup kalırım. Bu bu oyunda yediğim 3. Sağlam kazıktı. Allah böylesini uygun görmüş yapacak birşey yok hayırlısı olsun ama böyle birşeyi tecrübe etmemin tek suçu iyi niyetim heralde. Şu oyunda hep hile dediler güldüm hep emek işi olduğunu anlattım hiçkimsenin aklında soru bırakmadım ama kendime kişiliksiz dedirtmem. Bu oyunda en nefret ettiğim şeydir kişiliksizlik. Tükürdüğümüde yalamam.
Beni tanıyan oyunda ne kadar cana yakın olduğumu olgun düşündüğümü bilir ama haksızlığa gelemiyorum.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Madem seni tanıyanlar vs. var neden kendini burda övme gibi bi hata yapıyorsun anlayamadım ? Bırak seni tanıyan yorum yapsın da bir anlamı olsun. Kişisel olarak ben senin şu son postunda ki terimlerinden sonra mesajlarını ciddiye almadım

DeletedUser59556

Ziyaretçi
Madem seni tanıyanlar vs. var neden kendini burda övme gibi bi hata yapıyorsun anlayamadım ? Bırak seni tanıyan yorum yapsın da bir anlamı olsun. Kişisel olarak ben senin şu son postunda ki terimlerinden sonra mesajlarını ciddiye almadım
Beni tanımayanlar için yazdım. Bana gareziniz varsa söyleyebilirsiniz. Lafı cımbızlayıp beni kötülemeye çalışmayın lütfen benim bu yazıyı bana yapılan hainliğin sahibine kinaye olsun diye yazdığımı biliyorsunuz. Kendimi foruma boş boş övücek kadar salak biri değilim.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Benim sana bir garezim olamaz çünkü seni tanımıyorum bile fakat senin şu yazında ki yazılar cımbızla alınmış değil bildiğin yazının uzun bir kısmında kendini övme kısmı var kendinin nasıl düzgün olduğunu anlatmışsın da bu forumu kullanan çoğu kişi seni tanımıyor misal ben buraya baktığımda sen bu konuda %100 haklı olsan bile ben seni kendini beğenmiş biri olarak görüp dışarıdan biri olarak senin o haklı kısmını görmüyorum

DeletedUser59556

Ziyaretçi
Ben o kısımı dediğim gibi anlattıklarımın zıttını gerçekleştiren birine karşı yazdım.
Ayrıca cresponun şüphesini belli kalıplarıma dayanarak yoketmek istedim. Ben bot tarzı birşey kullanan biri değilim. Kullananıda sevmem bunu uzun uzun yazdım.
Zaten beni haklı görmeniz yeterli ben buraya yazdıysam ağlamak için beni telkin edin diye atmadım yarın bir gün aynısı bu eleman tarafından başınıza gelmesin diye yazdım.
Bu forumu kullanalı seneler oldu forumdaki belkide toplamda en çok post bendedir bu nickimle tanıyan yoktur diye söyledim tanınmamın bir luzumu yok değil mi kendi başıma takılıyorum sonuç olarak :)

UNCHARTED

Dük
Çaylak koruması yeni kalkmış gibi herkes yağma deli yağma atıyor :D

Şuanda 650k küsür yağma yapan adamı da ayrıca tebrik ediyorum süpürge gibi maşallah :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Koyun.png