Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan Pro Halimpolat
  • Başlangıç tarihi

kingstone

Ağır Atlı
neden burada eski görev sistemi mevcut ki?

resetleme sistemde olduğu için diğer dünyalar gibi yeni güncellemeler entegre edilemiyor mu?

DeletedUser59556

Ziyaretçi
Şike mi var oyunda çözemedim
Kıçımızı yırtıyoruz her terke 1 hafif 2 balta 1 mız yolluyoruz boş geliyor

Adam 134 köy yağmalamış 56 k yağması var
Biri bana bunu açıklayabilir mi hani bi kodu varsa söyleyin nerde yazıyoruz kodu saldırı çıkarken mi yazıyoruz :) şaka gibi ya
Adamın her yağmada ort. banko 500 alırı var biz yağma gitgelinde 10 10 dönüyoruz hayırlısı.

DeletedUser39947

Ziyaretçi
söylediğin adamın etrafına bak 300 ,100 150 vs puanlık barbar köyleri var destek kısmına şikayet ettik sorun yokmuş :))

DeletedUser59556

Ziyaretçi
Squad klanınım üyeleri etrafındaki 300 puanlık multileri tek ben ni görüyorum?
Asdf1 asdf2 asdf3 tarzında multi açmışsınız bide insan farklı şeyler yazmaya emek harcar bari.
Emek hırsızlar! Hakkım yendiği büsbütün ortada öyleyse haram olsun
İyi oyunlar squad kirli oyuna devam...

DeletedUser41971

Ziyaretçi
Squad klanınım üyeleri etrafındaki 300 puanlık multileri tek ben ni görüyorum?
Asdf1 asdf2 asdf3 tarzında multi açmışsınız bide insan farklı şeyler yazmaya emek harcar bari.
Emek hırsızlar! Hakkım yendiği büsbütün ortada öyleyse haram olsun
İyi oyunlar squad kirli oyuna devam...

sıralamaya baktım bu mesajın üzerine asdflerin 1 tanesi bile bizim kıtamızda degiller nasıl multi oluyor bunlar ?

DeletedUser18538

Ziyaretçi
Hahaha dayanamadım ben de mesaj atıcam 1 kesim yapmadan adamların yağmasına bak hani bu kadar da insanın gözüne sokulmaz dimi :D İnsanların ne düşünceklerini sanıyolardı yaparken dicem de düşündüklerini zannetmiyorum :D

DeletedUser41971

Ziyaretçi
allahtan kesim yapmamışız beyler 2. sıradayız genel kesimde kesim yapsak bide dünyayı silmiş olucaktık herhalde simdiden

DeletedUser18538

Ziyaretçi
allahtan kesim yapmamışız beyler 2. sıradayız genel kesimde kesim yapsak bide dünyayı silmiş olucaktık herhalde simdiden

Kardeşim söylediğimiz şeye argümanın buysa sadece gülüyorum :D biz diyoruz adamların çoğu asker kesmeden 150k yağma yapmış sen diyorsun klanın kesimine bak :D

Oyun yönetiminde hata bu adamlari banlamiyolar,sikayet ediyosun incelenen hesaplarda illegal bir sey bulunmamistir.Adam napiyo soyle bir inceliyo yok diyo geciyo :) 1 mizrak dahi kesmeden 150k yagma yapan adam temizse dünyalardaki herkes temizdir :D

DeletedUser18538

Ziyaretçi
Oyun yönetimine yüklenmek istemiyorum ben de ama bu kadar açık açık yapılan bir şeye umarım göz yummayı bırakacaklar ilerleyen günlerde :)