Muhabbet Köşesi

DeletedUser54786

Ziyaretçi
Abi telefonu bozarım :p Zaten hafiften uykum gelmeye başladı. Sırf bu yüzden uyumayacağım :D

Bireysel bir günaydından ziyade manalı bir günaydındı :p

uyuma :eek: manalı manalı noluyoz la ,be annamıyorum öyle manalardan felan:eek:

manasını gayet iyi anladım Ata :p Günaydın o zaman sana da ;)

Hepinize günaydıın @*ROMMYS* abim sana ayrı günaydın hayırlı işlerin bol kazançların olsun amin :D

bi ben anlamadım şu manasınıo_O amin kardeşim aminnn:):)

günaydınlar olsun . sabahı kaçıran mümin kardeşlerimiz hadi kaza ediverin namazlarınızı

ben kaçırmam namaz vakitlerini,yatakdan kalkabilicek kadar sıhhatliysem kafidir:cool:

DeletedUser614

Ziyaretçi
Manası şöyle ki. Hani sen yapmazsan ben yaparım Abi deyip beni forumda ifşa edecekti. Ben de hani yapma deme manalı günaydın dedim. Bunu da bana açıklattırdın ya helal olsun Abi :D

DeletedUser54786

Ziyaretçi
Manası şöyle ki. Hani sen yapmazsan ben yaparım Abi deyip beni forumda ifşa edecekti. Ben de hani yapma deme manalı günaydın dedim. Bunu da bana açıklattırdın ya helal olsun Abi :D

ulan bir günaydın da bu kadar anlammı var:eek::eek::eek::eek: Allahtan sadece günaydınlaştınız,peşinden naber falan deseydiniz kimbilir neelr neler anlatırdınız ima ile :eek: ben şok:p

İşte örnek bir mümin

flıdflıd:D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bak Abi yine imalı konuştu :p
İyiyim ama daha iyi neden olmasın :p Sen iyi misin?

DeletedUser54786

Ziyaretçi

itiraf ediyorum aranılan
"şu" nickli oyuncu benim,multi hesabım dır o nick :D

bilmemm ben herseyden elimi ayagımı çektim :D

bizde yedik :p ben sana taa 1 ay evvel gel abinin yanına dedim senin -9000 preni +1000 yapıcam dedim, gelmedin,la klanlar tarihinde bonservis rekoru kıracaktın ne güzel :D sen bana de abi 10.000 pre vericem bonservis olarak de bak nasıl kanat takıp udw ye geliyorum :p:p:p ama yokkk sen hep bedavaya gel diyon kardeşim, sen nasıl kardeşsin yaf,hiçmi öğretemedim sana bişi,hiçmi abinden feyz almadın:eek: acilen dna testi yaptırmamız laızm acilen,bunun içinde saçlarını yolmam laızm,test için yani yanlış anlama:D:D:D

Poine***

Casus
ordaki şu udw bence

Belkide değildir :D

bizde yedik :p ben sana taa 1 ay evvel gel abinin yanına dedim senin -9000 preni +1000 yapıcam dedim, gelmedin,la klanlar tarihinde bonservis rekoru kıracaktın ne güzel :D sen bana de abi 10.000 pre vericem bonservis olarak de bak nasıl kanat takıp udw ye geliyorum :p:p:p ama yokkk sen hep bedavaya gel diyon kardeşim, sen nasıl kardeşsin yaf,hiçmi öğretemedim sana bişi,hiçmi abinden feyz almadın:eek: acilen dna testi yaptırmamız laızm acilen,bunun içinde saçlarını yolmam laızm,test için yani yanlış anlama:D:D:D

Abim ben öğrenciyim acilen bana bi müdürlük koltugu boşalt gelip ilk maaşımla pre alıp hepsini sana vericem söz gelmesende olur :)

DeletedUser54786

Ziyaretçi
Abim ben öğrenciyim acilen bana bi müdürlük koltugu boşalt gelip ilk maaşımla pre alıp hepsini sana vericem söz gelmesende olur :)

Aile geleneği derki, her fert en alttan başlayacak ve bu suretle bütün iş öğrenilecek:D:D hemen ne müdürlük falan istiyon :p hem benim müdürlerin hepsi bir süre sonra uyuzlaşıyorlar, benim paramla bana hava atıyor gıcık herifler:D o yüzden müdürlük işi yaş,:rolleyes::p

DeletedUser614

Ziyaretçi
Abi müdür olmadan hava attı farkında değilsin galiba :D Senin paranla pre alıp seni transfer edecek :D Sonra ortamlarda Yaman Abiye pre attım klana geldi diye hava atacak :p

DeletedUser54786

Ziyaretçi
valla doğru dedin ata, birde bunu müdür yapsam,ben patronun kardeşiyim der şirkette terör estirir yeminlen ,bişide diyemeyiz küser alınır sonra,işin yoksa uğraşdur:p

haklısın vallahi yapar bu pınar :confused::D:D:D