Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan Hestai
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser614

Ziyaretçi
İşte bu aile klanları muhabbeti yüzünden Clasic 6'da oyuncuların rastgele klanlara dağıtılması olayını destekliyorum. 100-150 kişiden sonra zaten klan olmaktan çıkıyor. Klan dediğin sıcak aile ortamı gibi olacak herkes birbirini tanıyacak. 500 kişiyi aile klanı adı altında tutuyorlar ne anlıyorlar bilmiyorum :D

DeletedUser44023

Ziyaretçi
Böyle uğraşana kadar direk başka oyuncuya destek atma kapalı olsa daha iyi olur bu sefer herkez saldiri uzerine en iyi ekibi kurmaya çalışır..

DeletedUser42031

Ziyaretçi
İşte bu aile klanları muhabbeti yüzünden Clasic 6'da oyuncuların rastgele klanlara dağıtılması olayını destekliyorum. 100-150 kişiden sonra zaten klan olmaktan çıkıyor. Klan dediğin sıcak aile ortamı gibi olacak herkes birbirini tanıyacak. 500 kişiyi aile klanı adı altında tutuyorlar ne anlıyorlar bilmiyorum :D
W32 se bu olayi cok abartilar 20 klan anka idi eskiya bi 14-15 vardi :)

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Böyle uğraşana kadar direk başka oyuncuya destek atma kapalı olsa daha iyi olur bu sefer herkez saldiri uzerine en iyi ekibi kurmaya çalışır..

o zaman da klan olmanın anlamı kalmaz. 100 kişi 1 adama saldırırsa, klanımdaki adamı nasıl destekleyeceğim? senin demene göre 1 kişiye sadece 1 kişi saldırmalı.

DeletedUser60284

Ziyaretçi

classicleri seven ekipler ne olacak belki biz yavas dunyalari sevmiyoruz bizimde hakkimiz degilmi ekibimizle classicte oynamak :)) butun wordlerde rastgele dagilim olsun oyleyse

DeletedUser614

Ziyaretçi
classicleri seven ekipler ne olacak belki biz yavas dunyalari sevmiyoruz bizimde hakkimiz degilmi ekibimizle classicte oynamak :)) butun wordlerde rastgele dagilim olsun oyleyse

Klasik seven ekipler 5 dünyadır zaten oynuyor. Kaldı ki Classic dünyası sadece classic seven ekiplerin değil =)
Bu durumla ilgili bir açıklama yapılmıştı. Normal dünyada açılsa müdahale yetkileri bulunmuyor. Bir terslik olduğunda kapatılabilecek bir dünya olmasından dolayı classicte yapılıyor =)

DeletedUser

Ziyaretçi

classic leri sadece belirli ekiplerin oynaması problem zaten. 20. günde son 4 e kalacak klan belli oluyor, ne heyacanı ne tadı kalıyor.

Bengam

Baltacı
Birileri bir şeyler anlatsın da dinleyelim.

500 gr köftelik bulgur
Yarım su bardağı un (un eklemeyi unuttuğumuz için başımıza gelenleri lütfen aşağıdan okuyunuz:)
1 su bardağı irmik
1 adet yumurta
1 yemek kaşığı biber salçası
1 yemek kaşığı domates salçası
Tuz
Karabiber

devamı ilerde :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
:D :D Ben gidiyorum. Biraz kitap neyin okuyayım bari belki ufkum açılır :D İçli köfte hazır olunca çağırırsın :p

DeletedUser60284

Ziyaretçi
bu me Bünyamin bunu yersek hastanelik oluruz gibi geliyor bana :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
ahahahaha :D:ASDF:D: D:D :D gülme krizine giriyordum az kalsın :D :D