Muhabbet Köşesi

DeletedUser

Ziyaretçi
Merhabalar. Oyuna yeni başladım. Hangi dünyayı önerirsiniz hangisinin özellikleri güzeldir?

DeletedUser53074

Ziyaretçi
muhabbet köşesi başlığında tamamen MUHABBET amaçlı yazılan, herhangi bir hakaret içermeyen postların silinmesi biraz enteresan olmuş ama neyse :) biz kaldığımız yerden devam edelim:
ya bizim bu postlara nolmuş?

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Ne silmişler yine, bu modlar yok mu? Ah bu modlar, işlerine gelmeyen her şeyi silerler :p

DeletedUser21873

Ziyaretçi
Dün bi bu modlara ne olmuş ? diye yazdım ama arkasını hiç takip etmedim benim postta silinmiş olay mı çıkmış kaçırdık mı :) Ben forum yöneticiliğime adaylığı koydum :) ama aklıma takıldı yönetici olduk diyelim normal yorumları da silecek miyiz bu şekilde ? Hani bilelim de ona göre geri çekelim başvuruyu :)

( Bunu okuyup kıs kıs sanki seni seçecektik diyen yönetici seninde Allah iyiliğini versin :))

DeletedUser58163

Ziyaretçi
Küfür hakaret olmayan mesajlarımız keyfi siliniyorsa, bundan sonra küfürlü mesajlar yazıcam,bütün yetkililerin haberi olsun.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Küfür hakaret olmayan mesajlarımız keyfi siliniyorsa, bundan sonra küfürlü mesajlar yazıcam,bütün yetkililerin haberi olsun.

Ben görmek isterim cesareti :) Ama forum yetkilileri ne yapar, orasına karışmam...

DeletedUser

Ziyaretçi
1-2 haftaya ozellikler 1 hafta sonrasinda da baslamis oluruz closedeyes

DeletedUser21873

Ziyaretçi
Kar çok değil ama depo ve tüccar çok olunca avantajı oluyor alım satımda.

DeletedUser21873

Ziyaretçi
200 k depo ile al sat yap aynı dk içinde 1.500 den alıp 1 70 den satabilirsin:)

170 sabit kalmıyor ama 1 için 170 ama sen 2 almak istersen 350 oluyor o 340 değil kendi otomatik olarak yükseltiyor aynı satım içinde de ama gene de ufak bir kar oluyor o dediğinde de.

DeletedUser40443

Ziyaretçi
32 de her dakika bir kavga var, burda neden hiç ses yok tt2