Muhabbet Köşesi

DeletedUser195

Ziyaretçi
Bana da göndermişler destek , şaka gibi :)
Nostalji yapalım dedik , oyuna başladık fakat çivisi çıkmış oyuncuların.
Hey gidi eski günler

DeletedUser

Ziyaretçi
banada kami attılar :) gülüp geçiyorum bunlara anca bunu yapabilirler zaten :D:D:D:D

DeletedUser12973

Ziyaretçi
bana destek atan kişileri ticket a ekleyip yolladım sonrada kimse söylemeden benisiz inceleyin diyede ekledim. sonra teşükkür msjı geldi ben değil ama destek yollayan bot kullanıp kullanmadığımı ögrenmeye çalısan kişi ceza yemiş :) oda bu kişi nosempaty

DeletedUser

Ziyaretçi
nosempaty bu kişi bana kami attı 6 saat sonra kami yok oldu 4 saat kalmıştı :D:D:D:D ban yemiş :D:D:D:D

DeletedUser2758

Ziyaretçi
burası muhabbet köşesi ve gündem maddesi serverdeki cezalar ,

sayın mod,, kısıtlama getirmek fayda sağlamaz bırakında bizde istişaremizi yapalım sürekli özel mesaj döngüsüne nasıl girelim burada

DeletedUser57481

Ziyaretçi
3 gunLuk yerıne uyarı verılse olmuyor mu.

Klanlarda uygulamada Uyarı 3 saat verılse 1 kes uyarı verılsın 2 cisi 3 gun 3 Sonsuz olsun ...

millet geride kalacak heycan kaçtı:d

DeletedUser2758

Ziyaretçi
keşke 1. de süresiz verilse 3 gün gibi komik bir rakamla geçiştiriliyor ,

DeletedUser2758

Ziyaretçi
sözde kral oyuncular bunlar... kendileri bilir ne halt ettiklerinide anca caka satarlar... bizlerin eskimesi bu yeni yetmelerin türemesi yüzündendir,, fakat ne acıdır ki saygıyıda , sevgiyide sıklıkla eskiler görür-gösterir...

bir kez daha kendimle ve benim gibi düşünen , oynayan insanlarla gurur duydum , kısmen oturucak yerlerimde kalktı ;)