Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser40488

Ziyaretçi
Güzel olacak ozaman :p

bu gece için bi round talep edebiliyor muyuz, 22,23-2,3 arası gibi belki ?

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Güzel olacak ozaman :p

bu gece için bi round talep edebiliyor muyuz, 22,23-2,3 arası gibi belki ?

Diğer oyuncularda fikrini belirtsin açarız. Raund açmakta sıkıntı yok. Tabi bu kadar sık raund açarsak hepsine premium puan ödülü koyamıyoruz bunu da belirteyim.

DeletedUser40488

Ziyaretçi
Diğer oyuncular, fikir belirtin :D

sıkıntı değil hepsinde ödül beklemiyorum şahsen ben zaten

DeletedUser

Ziyaretçi
Diğer oyuncularda fikrini belirtsin açarız. Raund açmakta sıkıntı yok. Tabi bu kadar sık raund açarsak hepsine premium puan ödülü koyamıyoruz bunu da belirteyim.

Başlangıçlarda ödüle gerek yok kendi sunucumuza speed gelmiş sistem oturana kadar amaç zevkli bir şekilde oynamak. Akşam 8-9 işten çıkıp eve geçme safhası olduğu için erken oluyor. 21.00-01.00 22.00-02.00 arası açılırsa katılım gösterilebilir.

DeletedUser28238

Ziyaretçi
Başlangıçlarda ödüle gerek yok kendi sunucumuza speed gelmiş sistem oturana kadar amaç zevkli bir şekilde oynamak. Akşam 8-9 işten çıkıp eve geçme safhası olduğu için erken oluyor. 21.00-01.00 22.00-02.00 arası açılırsa katılım gösterilebilir.

speed roundların kitlesi lise universite ogrencisi agırlıklı olabilmeli olmazsa cok az katılım olur her türlü nezaman acılırsa acılsın:)

DeletedUser

Ziyaretçi
speed roundların kitlesi lise universite ogrencisi agırlıklı olabilmeli olmazsa cok az katılım olur her türlü nezaman acılırsa acılsın:)

Sen bu okul kovalayan genç kitleye niye bu kadar taktın ? .org'da kemik kitle onlardan oluşmuyor kışın gelirler 1 ay oynarlar yazın başından kalkmazlar orası ayrı , İhtiyarlarda katılabilir ha dersin speed hızlı düşünüp hareket etmesi gerekenlerin yeri refleks yok onlarda eyvallah :)

DeletedUser40488

Ziyaretçi
Sen bu okul kovalayan genç kitleye niye bu kadar taktın ? .org'da kemik kitle onlardan oluşmuyor kışın gelirler 1 ay oynarlar yazın başından kalkmazlar orası ayrı , İhtiyarlarda katılabilir ha dersin speed hızlı düşünüp hareket etmesi gerekenlerin yeri refleks yok onlarda eyvallah :)

Öyle deme Cumali abiyi speed oynarken gördün mü sen hiç :D

DeletedUser28238

Ziyaretçi

Yavas dunyalarda hemen her server da kitlenin yası yuksek ama okulu olanlar simdi mantıklı dusununce okulu var dersi var denilir ama en cok oyuna bilgisayara saatlerce kim vakit ayırıyor?:D

DeletedUser49848

Ziyaretçi
Hergün 12:00-16:00 saatleri arasında 4 5 saatlik sabit bir speed olsun bence özellikleri değiştirerek hergün açın akşam olan speedlerinde saatlerini 20:00-00:00 21:00-01:00 gibi çalışan vs arkadaşlarında gelebileceği saatlere koyun öğlenleri canımız sıkılıyor malum :)

DeletedUser49848

Ziyaretçi
Özellikleride güzelmiş birde araştırma sistemi basit olsaymış iyiymiş :)

DeletedUser28238

Ziyaretçi
Hergün 12:00-16:00 saatleri arasında 4 5 saatlik sabit bir speed olsun bence özellikleri değiştirerek hergün açın akşam olan speedlerinde saatlerini 20:00-00:00 21:00-01:00 gibi çalışan vs arkadaşlarında gelebileceği saatlere koyun öğlenleri canımız sıkılıyor malum :)

12:00-18:00 iyiydi giremedik oynayamadık ama iyiydi 6 saat:)

DeletedUser24178

Ziyaretçi
ya ödülsüz olmazki ama şimdiden 230 pre harcayanlar var :p

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Tebrik ederim.speede alısmamıs daha once oynamamıs veya hele hafta ici o saatte girip 1 saat oynayıp cıkan oyuncu dolu oluyor.

Ben o yorumla aslında kendimi övmüyordum :D Benim bu forumda kendimi övmeye ihtiyacım yok sen merak etme :D Ne Adrian'lar bana laf attı da 3-0 yenilip ağladılar ;) Bir gün sen akademi basayım derken 4 misle köyünü alırım anlarsın :D