Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

Tibelda

Emekli Görevli
Arkadaşlar speed roundları ile ilgili genel talebinizi anlıyorum. Ancak bazı yorumlar maksadını aşar düzeyde. Bir atasözü vardır bilirsiniz "Niyetiniz üzüm yemek mi? Bağcıyı dövmek mi?" Şahsen bazı yorumlarda niyetin üzüm yemek olduğunu hiç sanmıyorum. Bu sağlıklı bir iletişim kurmamıza ve asıl amacı anlamamıza engel oluyor. Sizler daha iyi ve çeşitli roundlar oynamak istiyorsunuz. Ee bizde zaten keyif alacağınız bir hız dünyası olsun istiyoruz. Yani kimse sizin karşınızda değil. Biraz sakin olalım ve bundan sonraki mesajlarda lütfen daha olgun ve amaca uygun bir şekilde iletişim kuralım. Hız turları ile ilgili görüşlerinizi buradan yazabilirsiniz.

Tibelda

Emekli Görevli
Bu oyuncunun burda amacını herkes biliyor o yüzden cevap verdim. Açıkcası ilk başlarda uğraş veriyordunuz . bunu inkar etmiyorum. ama son 1 yıldır için aynı şeyleri söyleyemem.Ayrıca size olan eleştirilerimiz bugüne mahsus değil sürekli dile getirdik. Yeri gelince teşekkür ettik , yeri gelince eleştiri yaptık.
Speed alanında iyi düzenlemeler oldu barbar sayısı 3dk da bitirme vs. bunlar için çok çok teşekkür ediyoruz. Ama bu 3 senedir fikir fikir diyorsunuz , ve o kadar fikir arasından bu kadar az düzenleme getirdiğiniz için eleştiriyoruz. Ve fikir verdiğimiz halde verdiğimiz fikirleri yerine getirmeyip yeni fikirler istiyorsunuz. Bu oyuncuları aptal yerine koymaktan başka ne anlama geliyor?

Teşekkürleriniz ve eleştirileriniz için saolun. Ben son 1 yıldaki gelişimi "yeterli ve tatmin edici düzeyde" bulmadığınızı anladım. Bu konuda son zamanlarda edindiğimiz notlar ile ne yapabileceğimize bakarız. Yeni fikir, öneri, geri bildiriminiz varsa bize ilgili konudan yazabilirsiniz.

You Win

Çaylak
Merhaba Şövalyeler ;

Yakın zamanda sizlere sunacağımız "Test Roundlar" için kullanacağımız "HRB" ve bazı "Zafer Koşulları" ile ilgili sizi bilgilendirmek istiyorum. Test Roundların ne zaman olacağını buradan öğrenebilirsiniz. Test roundlar hakkındaki düşüncelerinizi ve önerilerinizi paylaşmayı unutmayın !

18644 adlı eklentiyi görüntüle

18646 adlı eklentiyi görüntüle

500|500'ü Feth Et! : Haritanın ortasında yer alacak köyü round sonunda elinde tutan oyuncu kazanır.
4.444 Puana Ulaş ! : 4.444 Puana ilk ulaşan oyuncu kazanır ve round sona erer.
İki Kişilik Dev Kadro : Klan limiti 2 olacak, birlikte 24.260 Puana ilk ulaşan ekip turu kazanır ve round sona erer.
En İyi Olmak : Round sonunda toplam puan ve yendiğin rakipler puanında en iyi olan klan kazanır.
Elit Köy : Yüksek HRB seviyesine sahip köy ve köyü savunan bir ordu olacak. Köyü feth eden ve round sonunda elinde bulunduran oyuncu kazanır.
Yakın Mücadele : Misyoner Menzili çok düşüktür. İlerlemek için feth etmeye önce komşularından başlamalısın.
Yüksek Performans: HRB-HP bina seviyelerinde açılacak roundlardır.
Süper Yüksek Performans: HRB- Süper HP bina seviyelerinde açılacak roundlardır.

@Tibelda yeni fikirler değil de mevcut fikirler entegre edilse veya yukarıda ki konuda belirtilen özellikler artık değer kazansa... iyi çalışmalar

Tibelda

Emekli Görevli
@Tibelda yeni fikirler değil de mevcut fikirler entegre edilse veya yukarıda ki konuda belirtilen özellikler artık değer kazansa... iyi çalışmalar

Dediğim gibi bu roundların hepsini entegre ettik. Zaman içerisinde bazılarında sunucuda hata aldık. Bazılarında bizden kaynaklı devam ettirmemeye karar verdik. Şuan 4.444 Puan - En İyi Olmak - Yakın Mücadele roundları aktif olarak bulunuyor. Güncelde neler yapabileceğimize bir bakalım. Gelişmeler hakkında ilgili konudan bilgilendirme sağlarız.

oseidon*

Yasaklı
Efsane geri döndü :) Nerde kaldık çok yazılacak yazı var nerden başlasam ?

İlk olayak 3 aydır speed raund oynadığımı yazayım 1-2 yıl öncesini bilmem.

Burda ben neden yazı yazıyorum bana ne diye bilirim 1-2 sene öncesi oyuncular neden yok.

Ben ilk bir öneri sundum ve sizler bana sen çoook şey istiyorsun diye cevap yazdınız. Asker basımı ile ilgili hatırlarsınız :) Bunun yapılabildiğini biliyorum çünkü oynadım :D

Sonra önerileri makul olanları kabul ederiz diye yazılarınız var neye göre ve kime göre?

Yazı yazmaya bile korkar oldum :D Nerden gol yerim diye bakıyorum devamlı :)

Neyse olan oldu yazalım bakalım :)

ALBAYNURİ tanırım bilirim kendini nicklerini yazmadan önce anladım kim olduğunu formun bir bölümünde bana o hesap senin iki hesap ile oynayan kişi diyen multi yaptın falan diyen arkadaş.Kendininde baya hesabı varmış :)

Konumuz bu değil konumuza dönelim...

10-20 max. farklı speed raund gördüm 3 ay içinde ama son 10 gündür 20 den fazla farklı oyun oymadım bir kaçı hariç güzel zaman geçti. bir oyunda bir köye 15 miss atıım zorla aldım. bir oyunda 1 miss ile köy aldım. x4-x5 madem mi hızlı komik x15 gördüm :D v.b

Simdi siz bunları bilmiyor musunuz bizden daha iyi biliyorsunuz.

Neden yok diye sorunca orda 5 kisi oynuyor burdada 5 kisi oynasın ne var. Tabi farklı hesap kitap varsa onu bilmem...Katılımcı sayısını fazla göstermek gibi...

*Dün sizden özür diledim speed raund farklı birşey geldi diye kaldırdınız yazımı o özrü geri alıyorum çünkü dün sırf o yüzden oyuna girdim SADAKAT kaybı :25-50 yazdınız dedim farklı bir sistem bir tık ilerleme var ama oyuna girip 3 farklı köy alan oyuncuya mesaj attım ve cevaplar orda yazanların sadece görsel olduğu gerçekte 25-35 olduğu...

esmer.aY**

Acemi
Senin sayılar ile aran kötü herhalde 1-2 sene önce yanlışlıkla Arap sunucusunda oynamasındır kesin . Bak bakalım arşivde 1-2 sene önce atılan mesajlara ve şuan ki mesajlara . Oyuncu sayısına bakmayı da unutma.

Ama bakmadan önce sayıları öğrenmen lazım sana faydalı olur diye bu linki buraya bırakıyorum.

Eğer zorlanırsan parmaklarını kullanmayı unutma!
ebeveynlerine bu videoyu bırakıyorum. Malum her postta ağlayarak bir şeyler istiyorsun :))

Fluke A.

Acemi
selam olsun beyler

Bilmiyorum son zamanlarda tüm hız turlarına giren 12 kişilik bir ekip olduğunu gördüm umarım bu takım biraz gerçekçi olur hızlı turlar genelde 30 kişilik olur 12 kişi 1 veya çok 2'ye karşı oynayacak
Umarım oyun temizdir, teşekkürler

Eklentiler

• 1655690171559.png
    1655690171559.png
    312 bayt · Görüntüleme: 16

oseidon*

Yasaklı
selam olsun beyler

Bilmiyorum son zamanlarda tüm hız turlarına giren 12 kişilik bir ekip olduğunu gördüm umarım bu takım biraz gerçekçi olur hızlı turlar genelde 30 kişilik olur 12 kişi 1 veya çok 2'ye karşı oynayacak
Umarım oyun temizdir, teşekkürler

Adalet arıyorsan ilk kendinden başlamaya ne dersin :) Daha açık konuşamıyorum ama sen mutlaka anladın ;)

CReaToR35

Acemi
Yok aldın aldın o destekleri fakelerle boşalttırıp kamini kestim hatta 3 defa :D yakınıma düşmemek için dua et girdiğim worldlerde xd

Fluke A.

Acemi
Bugün yüksek sesle güldüm.İki kabileden oluşan bir takım iki kişi tarafından feshedildi.Şimdi takımın bir tur daha oynayacak yüzü var mı diye merak ediyorum.6 kez mağlup oldular ve bizi bir kez yenmediler.Bu mu? makul ve zayıf veya iki katından fazla mı? Lütfen oyununuzu değiştirin Karşılamak için daha iyi