Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

You Win

Kılıç Ustası
Bos insanlara daha fazla cevap vermek istemiyorum asker vs bina gelisimleri herseyi gosteriyor.

Konuyu soyle kapatiyorum

Siz en iyisiniz biz en kotuyuz sizi tatmin ediyorsa daha fazlasini yazabilirim

Tibelda

Emekli Görevli

Koenigsegg*

Casus
her kıtanın başka bir kıtaya saldırı atması yasak olup her kıtanın kendi arasında savaşıp sağlam cıkanların birbiriyle savaşması gibi bir durum olursa cok keyifli olabilir ayarlanabilir birşeymi bilmiyorum aklıma geldi yazıyorum.

MalatyaGs

Mızrakçı
her kıtanın başka bir kıtaya saldırı atması yasak olup her kıtanın kendi arasında savaşıp sağlam cıkanların birbiriyle savaşması gibi bir durum olursa cok keyifli olabilir ayarlanabilir birşeymi bilmiyorum aklıma geldi yazıyorum.

Dostum o dediğini uyarlamak çok zor. Adil olmak herşeyden önce. 1 kıtada 5 dakikada diğerinde 30 dakika diğerinde Saatlerce sürebilir. Baya teferruat. Süreci arttırır,devamlılığı düşürür.

Tibelda

Emekli Görevli

Saat 16:00 da açılacak roundun misyoner menzili 2 tarla. Önerinde bu değil mi ? :)

FARAZA

Markiz
Biraz geliştirip diğer başlığa yazdım telif yemeyelim :)