Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser19207

Ziyaretçi
hrb8 barbar fetihli uzun süreli bir raund yapın :D
yandan atmıs üzüldüm :D peder28 ben

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Okul açıldı ya ondandır ctesi pazar herkes tatil ama bu seferde modlar koymuyor :D :D

DeletedUser57933

Ziyaretçi
dün romanyadan biri girdi bu gece speedine r z n mi ne nicki ben proyum felan dedi bizimkiler haşat etmiş bunu :)

Pardon sizinkiler haşat etti derken :) 3 aydır ilk kez speed e girdim itilaflarla uğrastım :)
o dediğin rzn saldırısını ben hallettim savunmasınıda ben hallettim en son köyünü aldım hatta yandan atmış isimki player onlarla birlikte hareket ediyordu hani yazıyı görünce gülerek yazmak istedim :)))

Arada bi HRB 0 atsalar oynasak zevkli oluyor :)

Yandan Atmış

Yasaklı
Pardon sizinkiler haşat etti derken :) 3 aydır ilk kez speed e girdim itilaflarla uğrastım :)
o dediğin rzn saldırısını ben hallettim savunmasınıda ben hallettim en son köyünü aldım hatta yandan atmış isimki player onlarla birlikte hareket ediyordu hani yazıyı görünce gülerek yazmak istedim :)))

Arada bi HRB 0 atsalar oynasak zevkli oluyor :)

Köyünü alınca ağlayıp saçmalamıs :) adam bi kaç soru sordu diye onlamı hareket ettim :) onun köyüde sen almadın rayzenin köyü aldın o arkadaş hep girer türk o daha haberin yok kimi aldığını bilmiyorsun :) ben r z b den bahsediyorum :)