Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser44821
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser39894

Ziyaretçi
Sizin ekibinizden bazi arkadaslarla guzel anilarim yok pek tesekkur ederim teklifin icin :)Valla ben seni misafir edeyim mumkunse Alarm klanina :) her ne kadar tek kisi olsam da muhabbetim iyidir :)

Tabi ki dogrusun zaman gosterecek herseyi :)

DeletedUser39894

Ziyaretçi
Muhakkak gelirim w25 e :) armegeddon barış hala oynuyor mu :)

yok yahu :D ben 22 dekinden bahsediyorum arka sayfalarda kaldi azicik ama olsun. Klanin ismini w22de tutuyorum sadece Alarma cok da adil bir sekilde biraktirilmadi oyun zamaninda :) w22 de oynadim Alarmla w14 de muttuk dostlugumuz ordan gelme kendi adima :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Yapma bunu golden shot :) Alarm a haksızlık oldu olayları biliyorum barış alarm dan sonra benimle beraber di :)

DeletedUser39894

Ziyaretçi
Hop dogru yerdesin :) O olaylardan sonra herkes bi tarafa gitti zaten.w25 de topladi ozgur de ekibini :) O bolge barbara teslim oldu :) Simdi daha iyi anlamissindir neden boyle hararetli yorum yapabildigimi oyun icin sanirim :)

DeletedUser39894

Ziyaretçi
Bakalim hayirlisi artik :) umarim guzel bi savas olur herkes icin.

Bana musade bu arada gec oldu vakit :) muhabbet icin tesekkurler. Iyi geceler :)

DeletedUser48982

Ziyaretçi
Bozgun ve Taarruz bizi silip bölgeye hakim olmayı hedefliyordu doğru stratejiler bugün bizi buralara getirdi. Bizi dediğime bakmayın o zaman ki ekipten bir ben kaldım :D

Yav sen hala yıkılmadın mı :D tebrik ettim ama haa iyi direndin hakkındır

DeletedUser54248

Ziyaretçi
5 klan bir olmuş bize karşı savaşıyorsunuz. Buda KMA klanının diğer klanlara karşı üstünlüğünü gösterir. Uzun soluklu bir savaş. Hak eden kazansın :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Siz şarkıyı kendiniz söyleyip sonra evet ben en iyi sanatçıyım diyen biriyle eşdeğersiniz.üstünlüğünüzü başka kişiler söylerse bi anlamı olur.Bu 5 klan mevzusunun tek sebebi ise o bitmek bilmeyen egonuz ve bencilliğiniz.Madem diğer klanları hiçe sayıp dünyayı sadece kma kapatacak diyodunuz bizde maden hepimizi hiçe sayıyosun al kapat diyoruz kmaya:)
sizin anlamadığınız siz 5 klana meydan okudunuz bizde gördük.Bu 5 klanı silersiniz dünyayı kapatırsınız bizde tebrik ederiz.hayalleriniz gerçekleştiriyoruz bi manada:)

DeletedUser48619

Ziyaretçi
Siz şarkıyı kendiniz söyleyip sonra evet ben en iyi sanatçıyım diyen biriyle eşdeğersiniz.üstünlüğünüzü başka kişiler söylerse bi anlamı olur.Bu 5 klan mevzusunun tek sebebi ise o bitmek bilmeyen egonuz ve bencilliğiniz.Madem diğer klanları hiçe sayıp dünyayı sadece kma kapatacak diyodunuz bizde maden hepimizi hiçe sayıyosun al kapat diyoruz kmaya:)
sizin anlamadığınız siz 5 klana meydan okudunuz bizde gördük.Bu 5 klanı silersiniz dünyayı kapatırsınız bizde tebrik ederiz.hayalleriniz gerçekleştiriyoruz bi manada:)

cem dışardan biri olarak söyliyeyim o zaman onlar iyi sanatçı. bu oyunun puana değilde başka birşeye bakılmış olsa çok daha belirgin olurdu herhalde. moral olmasa saldırgan-savunma puanına bakalım diyecektim ama neyse boşver. 5 klanı karşısına alma cesareti gösterebiliyorsa worldun 1.si senesi dolarken, takdir edilmesi gerekiyor bence.

hazımsızlık kötüdür, maden suyu içmekte yarar var.

silmeseydim, bırakmasaydım da diyenlerde oluyor ara sıra ama o zaman silmeyecektin, bırakmayacaktın. herkesin sosyal hayatı var. sosyal hayatına ragmen buraya getirebilmekte birşeyleri gösterir değil mi. neyse hakeden kazanır elbette. sabır ve sinir harbine döndü sadece.

DeletedUser48619

Ziyaretçi
ayrıca diğer yorum yapan arkadaşlara cevaben. ant klanı demişler ya. onlar gitsin farmville oynasın . oyunun başından beri barbarlarla büyük mücadele ediyorlar. içlerindeki barbarları bitirdiler şimdi çevre barbarlara yöneldiler. fear klanı sadece isme karar vermekte değil içlerindeki pasif oyuncuları toplamakla meşguldü bu zamana kadar. çok iyi oyuncular takdir etmek gerek:) hesabın şifresi-bakıcılığı ile güzel sıralama yapıyolar:)

DeletedUser45946

Ziyaretçi
KMA klanı bugün 5 klanı karşısına almış savaşmakta ve bu bence cesaret gerektiricek bişey ben katılalı 3 ay oldu klana ve klanda sizin bahsettiğiniz gibi bi ego durumu yok bu bence ego değil kendine güvendir biz üstüne basa basa KMA dünyayı kapatacak diyosak eğer bunun da bi ardı arkası vardır yani bunu da bi düşünün :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Savaş başlıyalı 23 gün oldu :) daha yeni daha bir 1 ay bile dolmadı bence erken karar vermeyin :) kimin kalıp kimin kalmıyacağı yakında belli olur :)

DeletedUser39894

Ziyaretçi
Yukarida soylemistim KMA yi bu pakt bitirirse tebrik ederim diye :) dumrul , fear, kasap, ant paktini tebrik ediyorum basarilarindan dolayi :)

Dunyada en buyuk yuzde %28le dumrulun, ikinci %23le fearda. Su tabloya bakilirsa iki klan 140 kisi birlesseler dahi bu dunya henuz kapanamaz.Hesaplar yeterli buyukluge de ulasmadi gordugum kadariyla :) W22 asil simdi basliyor, bu dunyayi bir savas daha bekliyor.Bakalm bu pakt kendi arasinda nasil bolunecek, nasil stratejik, diplomatik hamleler gelecek gorecegiz :)

Tun klanlara basarilar dilerim :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Başta denilmeyecek sözler söylenirse ozaman her klan sıkıntıya girer :) sırf bu yüzden büyük klanlar kolay kolay kapatamıyor :) şuan Dünya'nın gidişatı iyi gibi bizde olan bitenleri takip edeceğiz :)

DeletedUser39894

Ziyaretçi

Arkadaş bu ne ya.. Dünya da hepi topu 3 tane klan kalmış onlarda birleşmiş bide 2 tane de alt klan kurmuşlar. Kime karşı savaşacaklar çok merak ediyorum gerçekten, ilk klana tüm oyuncuları doldurup dünyanın kapanmasını sağlarken diğer oyuncular buna göz mü yumacak , sanmıyorum. Bu kadar tatsız, tuzsuz , savaşsız bi dünya daha var mıdır gerçekten bilmiyorum. Oynayan arkadaşlara iyi barbar toplama dileklerimi sunuyorum..

UNCHARTED

Okçu
İçlerinden bi kısmı isyan yapsa klan ikiye bölünse çok tatlı savaş çıkar ortaya aslında tt1