Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser44833
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser13501

Ziyaretçi
yine mi gece bonusu :D Vay arkadaş. oyun hızı fena değil ama birim hızı çok düşük olmuş. Birim hızı 1 olabilirdi.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bi ton hesap var bende bayrak ful olan :) ama girmiyecem arkadas :)

DeletedUser44246

Ziyaretçi
Bütün Oyunculara Başarılar Bende Kısa Bir Süre Cirit Atıcam Her Zaman Gibi 50 köyden sonra hemen bırakırım

DeletedUser

Ziyaretçi
Klan dışına destek atılabiliyormu acaba bilgisi olan var mı?

DeletedUser

Ziyaretçi
kandırdılar beni, hani 3x olacaktı storm kanka troll

DeletedUser

Ziyaretçi
açılan beta serverda 3x hızındaydı bende ordan düşündüm,,, geronimo intikamını nasıl alıcan :D :D

DeletedUser

Ziyaretçi
bilmiyorum valla troll

einstein nerede ağlıyordur bir köşede iddiaya girmedim diye hahaha :D

DeletedUser29739

Ziyaretçi
bayrak sorunu olan arkadaşlara:
w19'da başlayacağınız hesapla, bayrak aktif olan eski bir dünyaya şimdiden giriş yapın. sizlerinde bildiği gibi eski dünyalarda kazanılan bayraklar; yeni dünyada da kullanılabiliyor. w 19 açılana kadar sizinde elinizde hazır bayraklarınız olsun. en azından kısmi de olsa mağduriyetiniz azaltılmış olacaktır. henüz önümüzde 5 gün var bu süre içinde en az 5-6 tane farklı bayrak toplayacağınıza eminim. :)

naçizane fikrim budur. umarım birilerinin işine yarar.

JrFly

Dük
bayrak sorunu olan arkadaşlara:
w19'da başlayacağınız hesapla, bayrak aktif olan eski bir dünyaya şimdiden giriş yapın. sizlerinde bildiği gibi eski dünyalarda kazanılan bayraklar; yeni dünyada da kullanılabiliyor. w 19 açılana kadar sizinde elinizde hazır bayraklarınız olsun. en azından kısmi de olsa mağduriyetiniz azaltılmış olacaktır. henüz önümüzde 5 gün var bu süre içinde en az 5-6 tane farklı bayrak toplayacağınıza eminim. :)

naçizane fikrim budur. umarım birilerinin işine yarar.

mavi hammade bayragım vardı :D keşke satmayaydım :p

DeletedUser44833

Ziyaretçi
Cüzi bir miktar karşılığında bayrak verilir.

DeletedUser44211

Ziyaretçi
yağma limiti ve klan üyesi olmayan destek atılıp atılmadıgı hakkında bilgisi olan var mı ?