Muhabbet köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser212
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
sen worldun açıldıgına dua et :) boswer gelsinde geç gelsede olur ne işin var şimdi senin puanla :)

DeletedUser

Ziyaretçi
puanlar hala niye geç geliyor

Sayın Üye

Biliyorsunuzki Yogunluk Olduğu heryerde bu şekilde ufak tefek aksakliklar olabiliyor bilginize sunarimki 24 Saat Olmadı ama 11946 oyuncu Giriş Yapti Bu Sebeple Herzaman Olan bu Puan Artım olayida Biraz Geç ugulamaya giriyor.

İyi oyunlar.

DeletedUser

Ziyaretçi

Sayın Üye

Biliyorsunuzki Yogunluk Olduğu heryerde bu şekilde ufak tefek aksakliklar olabiliyor bilginize sunarimki 24 Saat Olmadı ama 11946 oyuncu Giriş Yapti Bu Sebeple Herzaman Olan bu Puan Artım olayida Biraz Geç ugulamaya giriyor.

İyi oyunlar.

sağolun modum geldi puanım zaten

DeletedUser212

Ziyaretçi
ya dün ellerim agrıdı 13 sayfa msj geldi full davet ve diplomasi :D

DeletedUser4466

Ziyaretçi
walla ne diyim ben yabancı klandayım ve kafa oyunculardan biriyim..
türk klanları genelde orada başarısız oluyorlar zaten gördüğüm kadarıyla orada..

devam edebilen, sonuna kadar götürebilen bir türk klanı görmedim henüz gerçekten..ama dediğinde haklısın, yabancı klanda olmama rağmen önümüze çıkan herkesi eziyoruz.. ve gelmiş geçmiş en iyi klan olma yolunda da emin adımlarla ilerliyoruz :)

tek saniyede 80 köy, birkaç dakikada 160 köy ve gün içinde de 221 köy el değiştirdi bir opda.. sen düşün artık durumu :)

Hate. olmasın sakın bu :)

DeletedUser4466

Ziyaretçi
ewet, kesinlikle iyi oyuncuları var..yiğidi öldür hakkını ver..ama onların yeteneği sadece savaş kabiliyeti değil, diplomasiyi de iyi beceriyorlar..

DeletedUser

Ziyaretçi
ewet, kesinlikle iyi oyuncuları var..yiğidi öldür hakkını ver..ama onların yeteneği sadece savaş kabiliyeti değil, diplomasiyi de iyi beceriyorlar..

aynen ole :D hatta beni tuzaga dusurmuslerde icup mi ole bi klan vardi daha ilk kuruldugunda dunya benim kurdugum klanda HUNGRYdi iste biz 3 klan k44de savasıcaktik filan hate. geldi bize bizimle olun onları yıkalım muttefik oluruz dedi biz beraber o klanı yıktık sonra 2 gun sonra bize savas actılar bizi yıktılar :)

DeletedUser

Ziyaretçi
w32 den ßelma belki hatirlarsin :)

Hatırlamam mı..
baya takip ediyorum milleti orada, neden bıraktın ?
hesabın sahibi değiştikten sonra mahvoldu o hesap..

Benim klanımı yıkmıstı hate. cok iyi oyuncuları var :) gerci ben ameliyat olmak icin gitmistim o yuzden yıktılar ama genede cok iyiler

Hungry, evet hatırladım şimdi klanı..
ismini baya sevmiştim :) üzüldüm yıkıldığınıza..

Hate. olmasın sakın bu :)

Evet dostum oradayım.. yakında eğlence var orada zaten.. Büyük eğlence başlamak üzere..

DeletedUser4466

Ziyaretçi
büyük eğlence dediğin zaten Merc! ile Deadly'e saldırıyorsunuz..daha büyük bi savaş şimdilik anca Azra ile olur gibi görünüyor..onu da yapmazsınız heralde...Aslında Rivea olabilir güzel eğlence..

DeletedUser

Ziyaretçi
aslında eski C-R klanından kalanlara saldırıyoruz.
NG2 klanını da yıkmak üzereyiz..
Deadly ye uzaktan çok sağlam giriyoruz. ama noblelar henüz yola çıkmadı :)
1-1,5 haftaya harita biraz değişecek orada :)
yaklaşık 300-400 köy bir anda el değiştirecek ben deady'ye mis gönderemiyorum yol 97 saati geçtiği için ama bol nuke var işin ucunda :)

DeletedUser4466

Ziyaretçi
yaklaşık 300-400 köy bir anda el değiştirecek ben deady'ye mis gönderemiyorum yol 97 saati geçtiği için ama bol nuke var işin ucunda :)

ama söylemedi deme, siz olaya girmeseydiniz Merc!'yi parçalardı Deadly :) dur bakalım heyecanla bekliyoruz uzaktan saldırılarınızı..harita gerçekten değişebilir..

DeletedUser3034

Ziyaretçi

deadlly klanında iki şerefli türk vardı onlar hala duruyormu acaba ben birine 50 saatten ordu sallamıştım iyi yıkımn olmuştu :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Selamün aleyküm beyler bayanlar=)Ganimetiniz bol olsun.

DeletedUser

Ziyaretçi
deadly deki türklerden birini atmışlar, sebebini bilemiyorum ama attılar beni dedi..
ben de saldırı yapınca forwardlanan raporlardan gördüm türk olduğunu :)

ilk defa bir dünyada bu kadar türk gördüm zaten ben, burası kapanınca herkes doluşmuş oraya..
sırf türkler de değil tabi..
fransız serverı da kapanmış; kore, italya, ispanya...