Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser30070
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser37648

Ziyaretçi
"ALLAH'a şükür , Atatürk'e teşekkür." diyede bir seçenek var tabi.

DeletedUser

Ziyaretçi
Oyun hataları konusunda nereye başvurmak gerektiğini bilenlerin yardımı gerekiyor.

Saldırı iptal ettiğimde askerlerim kayboldu.
Birliklerin
Kendi emirlerim (3) Varış süresi Varış zamanı
Barbar köyü (306|436) K43 sonra emir iptal edildi bugün saat 09:32:25:582 0:33:46 tarihi geçmiş
Saldırıya uğrayan: Barbar köyü (305|435) K43 bugün saat 09:45:24:834 0:20:47 tarihi geçmiş
Saldırıya uğrayan: Barbar köyü (310|437) K43 bugün saat 10:05:45:151 0:00:26 tarihi geçmiş

ve arkasından böyle bir mesaj aldım:

Olaylar hesaplanamıyor

Su an tüm olayların hesaplanması mümkün değil. Bunun sebebi sunucuya aşırı yüklenme ya da başka bir teknik sebep olabilir. En kısa sürede sorunun giderilmesi için elimizden geleni yapacağız.

Lütfen biraz sabırlı ol. Yeni forum başlıkları ve e-postalar sorunun giderilmesini hızlandırmaz!

Yapım emirlerini ya da benzerlerini iptal etmen tavsiye edilmez. Olay sistemi tekrar düzgün çalıştığında yapım emirleri tamamlanacaktır. Saldırı ve destekler doğru sırayla uygulanacaktır. Bu sorun bu sunucudaki tüm oyuncuları etkiledi.

Bu hata için özür diler, yine de iyi eğlenceler dileriz!

Klanlar Ekibi

DeletedUser39962

Ziyaretçi
World rötar yapmıs senin hatan arasıra olağan şeylerden biri.Oyunda yeniysen anormal karsılaman normal kardeşimde.Şuanda world listesinde w15 görünmüyor.Worldla ilgili bi sıkıntı var heralde daha önce hiç böyle görmemiştim bi world un bu şekilde kaldırıldııgını.forumun gerekli yerlerinede baktım ancak bir açıklama göremedim.

DeletedUser39959

Ziyaretçi
çıldırmak üzereyim, 3:30 saat geçiken mis saldırısı mı? 7:30 saattir gelmeyen yağmacılar mı????? şimdi birde 15. dünyaya ulaşılmıyor :)))) tövbe tövbe!!!!!.... arkadaş bu ne böyle yaaa???????????????????????????

DeletedUser

Ziyaretçi
evet 15 komple silinmiş gibi görünüyor. eğer yanlış hatırlamıyorsam bu durum seneler evvel klansavaşlarında olmuştu ve dünya baştan başlatılmıştı. umarım öyle bir sorun olmaz.

DeletedUser

Ziyaretçi
Yahu korkmayın dünya biryere gitmez akşamki sorunu duzeltiyorlar o yüzden erişim kapatıldı :)

DeletedUser

Ziyaretçi
mobilden giriliyorsa w10da olan dalgadan da girilir neydi onun adı :D

toolbar mı :D