Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser30070
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36103

Ziyaretçi
Kaşındı bunlar kaşındı ne zaman oyunu açsam ya bir hain hesap bizden sancağa geçmiş yada bir hain hesap takır takır savunma puanı artmadan anlaşmalı köyler veriliyor sürekli ve kıtada hep k54 sorsan hepsine
biz pusulaya karşı başarı aldık diye bir tabir kullanırlar dış basına karşı :D ben bu kadar hainlik ömrü hayatımda görmedim benim 2 aydır sohbet ettiğim sırt sırta verdiğim adam tutup sancağın casusu çıktı casusu geçtim sonra dönüp koca bir hesap tüm köylerini bunlara verdi daha nicesi sadece bu hesaplada kalmadı k54 kıtası zaten bize ait değilmiş bedenen bizde ruhen bunlarda :D hehehehe sonuç ne oldu ee topla topla topla sınır pusulanın gerçek evlatlarıyla kesişince bekliyorduk sınır hattı düzleşsin diye sadece ilk ciddi dalga fake operasyonlarında hesap sil moduna geçtiler siz düşünün :D on_ga onu bunu alıyor bakalım içine bir büyük darbe yiyecek bizden şu darbe gerçekleşsin devamını buraya yazıcam düşüncelerimin şu an sessiz kalıyorum :)

DeletedUser

Ziyaretçi
özlettın kendını ex askım , sen bosver savası , bız sev*selım.

DeletedUser36103

Ziyaretçi
tatil modundaydım şekerim :D Forum bensiz baya durgun çalkalamak gerekli hehehe :D
özledim bende hepinizi Yanacıklarından öpüyorum muah muah :D hehe
Sevişme konusunu özelden konuşalım :D

DeletedUser

Ziyaretçi
uuw , kral dairesinde yerimizi hazırlat tuten ıle atlayıp gelıyoruz troll

DeletedUser

Ziyaretçi
Edit Lacatus

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser14818

Ziyaretçi
Kaşındı bunlar kaşındı ne zaman oyunu açsam ya bir hain hesap bizden sancağa geçmiş yada bir hain hesap takır takır savunma puanı artmadan anlaşmalı köyler veriliyor sürekli ve kıtada hep k54 sorsan hepsine
biz pusulaya karşı başarı aldık diye bir tabir kullanırlar dış basına karşı :D ben bu kadar hainlik ömrü hayatımda görmedim benim 2 aydır sohbet ettiğim sırt sırta verdiğim adam tutup sancağın casusu çıktı casusu geçtim sonra dönüp koca bir hesap tüm köylerini bunlara verdi daha nicesi sadece bu hesaplada kalmadı k54 kıtası zaten bize ait değilmiş bedenen bizde ruhen bunlarda :D hehehehe sonuç ne oldu ee topla topla topla sınır pusulanın gerçek evlatlarıyla kesişince bekliyorduk sınır hattı düzleşsin diye sadece ilk ciddi dalga fake operasyonlarında hesap sil moduna geçtiler siz düşünün :D on_ga onu bunu alıyor bakalım içine bir büyük darbe yiyecek bizden şu darbe gerçekleşsin devamını buraya yazıcam düşüncelerimin şu an sessiz kalıyorum :)

Edit Alvarieker

DeletedUser36103

Ziyaretçi
yukarıda yazdıklarımda herhangi bir yalan varsa tanrı beni bildiği gibi yapsın :) sizler yalanla beslenen insanlar olduğunuz için
kendi yalanlarınıza kendilerinizi ve oyuncularınızıda inandırmış pozisyondasınız gelip burda savunma yapacak cürreti gösterecek kadar cürretkarsın
tebrik etmek gerekli ne bu yüz anlamıyorum.
K54 nasıl alındı açık ne net biliniyor dansöz gibi kıvırmaya gerek yok dobrayım hadi gelsinler çata çat yazışalım burda benim ağzımı daha açtırmayın içinizde attığınız adımdan haberim vardı :) o hesaplardan...
Sancak birebir bizimle çarpışmadı bizdeki hainlerle işlerini sınırda yürüttü sınır bize çekilince bizde K35 kıtasını bırakıp K54 ve civarını taramaya başlayınca hesapları binlerce fake görmeye başlayınca tak sil moduna çektiler,
adamlar savaş görmemişlerki hayatlarında ben sınıra indim iner inmez yarım orduyla yemin ederim 3 saat içinde döne döne 13 köy aldım.
Sana şunu söyliyim ne on_ga ne sancak gölge harbiden has rakipmiş onlardan aldığım zevki sancaktan almadım on_ga demiyorum bile on_ga oyuncuları daha neyin ne olduğunun farkında değiller 2 ordu yediklerinde köyü bırakıyorlar direk köylerimizde 1 çiftlik savunma görünce gelmiyor adamlar böylede savaşı alırlar :D emin ol hehe

DeletedUser14818

Ziyaretçi
4 kişiye fake atmışlar adamların 2 si zaten cezalı,diğerleri de fakeleri görünce hesap silmiş.
Edit Alvarieker
Daha 5 gün önce gıkları çıkmıyordu korkudan,sancak korkusu kalmayınca çeneleri düşmüş maşallah,öyle de yazıyorlar ki,ne hainler ne casuslar ne entrikalar eski filmler gibi 5 kısım tekmili, birden.
k53 de k54 de korkudan dibimizdeki köyleri 8 çiftlik askerle dolduruyorlar bir kaç dk hafif mesafesindeki sadece saldırı askeri olan köylere casus bile atamıyorlardı şimdi taramaya başladık yazıyor daha ne diyeyim.
Aldığımız 10 köyden 2 sini geri alınca sevinçten göbek atıyorlardı.
Sallamada sınır yok nasılsa.
Bir dünyada bu kadar Edit Alvarieker adamı bir araya getirmek için uğraşsan özel davetler atsan beceremezsin nasıl bir araya gelmiş bunlar anlamadım.

DeletedUser

Ziyaretçi
ahahahaaha :DDDD ramazan ramazan ne kullanıyor bu millet sesli güldüm ahahaha :D :D :D

DeletedUser6756

Ziyaretçi
İçten destekleme işi sancağa,ongaya mahsus değil :)
Kişileri tampon bölge olarak kullanmak savaş gereği olabilir ama bu kadar sahipsizde bırakmamalıydınız.En azından 100 kılıç destek atmalıydınız.Ongaya gelenler hep yanlız kaldıkları için geldiler.
Asiller destek atmazya 300 ordusuda saldırıdır klanı kullanarak bir yere gelirya.
En iyisini siz biliyorsunuz.

DeletedUser36103

Ziyaretçi
@grabanic 5 gün önce ben yoktum foruma adım atmadım oyunla bağım yoktu ufaktan takip ediyordum tatildeydim burada olsaydım tekrar ve tekrar yazardım ipliğinizi pazara sunardım
ben kimlere giydirdim burda sizler kimsiniz ki sizlere giydirmeyeceğim :) hehe
Sancak korkusu kalmayınca ne oluyor net anlayamadım açıklık getirir misin :D hehehehehe adam yerine koyulmuş mu hiçbir zaman gündem maddelerinde kaçıncı sıradaymış,
sizlerde haklısınız şimdi nasolsa sildiniz konuş babam konuş sonuna kadar pusula şöyle pusula böyle işte neymiş anam bizler hesaplarımızı haksızlık için sildik,
Ben o kamileri çıkarken sınırlar tarattırılırken erkek olsaydınızda hesaplarınızın başında kalsaydınız fake ile kaçanın hakkı böyle kötektir(sopa) :D
Ne oldu anam işler öyle hainlikle casuslukla olmuyormuş bak ilk dalgada adamı böyle uçuk attırır hesap sildirirler.

Fake operasyonlarında tek kaçan sizler değilsiniz üzülmeyin bu klan daha öncede fake ile klan sildi.
On_ga ayakta şu an onlarada söylüyorum silineceksiniz açık ve net bu işin sonu nereye kadar giderse ister ahmete ister mehmete biz bu yola baş koyduk mu koyduk sunucuyu kapatıcakmıyız kapatıcaz on_ga ile tam 2 gündür savaşıyorum bölgeye gelmemle ben yarım ordumla 3 saatte 13 köy alabiliyorsam ve o bölgeye adım attıysam feriştahı gelse durduramaz.
Sancak mevzusu kapandı fake ile korkak gibi kaçtılar bitti iyi günler dilerim :)

DeletedUser13501

Ziyaretçi
Çok konuşuyorsun akillis :) şu çenen tatilde bile rahat durmuyor. :D

DeletedUser6756

Ziyaretçi
klanin merkezinde 450.000 muhendis hesabiyla koordineli zor olmasi gerek.:)

DeletedUser6756

Ziyaretçi
Aşağıdaki gibi bir kaç rapor daha var ama onları yayınlayamam.İşimiz var. :D
Bu raporları gerçi kendin görüyorsundur.Koca klana 5 kişi operasyon yaptırıyorsunuz.Oda zor olsa gerek 20 hesap 5 kişi.

bdb6z.jpg

DeletedUser36103

Ziyaretçi
söylediklerinden birşey anlamıyorum bana birşey ima etmeye çalışıyorsunda cidden :D açık ve net anlaşılır bir dille belirtebilir misiniz lütfen.