Moral zımbırtısı

• Konuyu başlatan kadircan9753
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Şöyle bir olay var ben 200 k puandayım yeni bir oyuncu başlıyor falan az gelişiyor bana saldırıyor. İyi güzel de adam bana %100 moral ile saldırıyor ben ise %30 lar falan. Bu haksızlık değil mi? Ona karşı savunma yapmaktan başka birşey kalmıyor. Yoksa %30 moralle gereksiz ordu gider.

Önerim ise:

Ben ona %30 moral ile saldırabiliyorsam, oda bana aynı şekilde %30 moral ile saldırsın.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bi ciddi olalım bu önemli bi konu, çok sinir bozucu ya :D

DeletedUser31318

Ziyaretçi
hocam dunya kapatmak ıcın koşul sağlıyoruz o halde dusmedi dünyada moral sen unut o işi :D klasik dünyada moral yok birtek benım bildiğim

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Adamın 300 puanlık köyü var senin 200k lık köylerin var. Adam zaten sana zar zor kafa tutuyor bir de %30 moralle girecekse hiç oynamasın :D

Not: Simülatörden yaklaşık puan hesaplanmıştır.

DeletedUser

Ziyaretçi
en kötüsü de adam çaylakken sana saldırabiliyor sen ona dalamıyorsun ya :D ona ölüyorum ben

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Adamın 300 puanlık köyü var senin 200k lık köylerin var. Adam zaten sana zar zor kafa tutuyor bir de %30 moralle girecekse hiç oynamasın :D

Not: Simülatörden yaklaşık puan hesaplanmıştır.

hiç 200klık köyüm olmadı crying

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Benimde olmadı ama bazı speedlerde 70k ya yakın oluyordu yanlış hatırlamıyorsan :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
İyi de belki 200k lık 5 tane köyü var :D hesap 1 milyon puanda :D

DeletedUser43475

Ziyaretçi
:p dediğine yapıcak bısey yok kadircan sen o adama %100 moralle girsen karşında varlık gösteremez gösteremesse nolur bidaha oyunu oynamaz oynamassa nolur bu platform oyuncu kazanamaz kazamanassa napar şirket parada kazanamaz :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
İnsan oğlu açtır yetmez :D Çok nadirdir senin istediğin insanı bulmak :D