moral sıkıntısı

• Konuyu başlatan DeletedUser57327
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Herkesin multisi yok pre harcamıyor herkes herkes deli gibi yağma yapma zorunluluğu yok herkes aynı hızla gelişmez.gücün yetiyosa küçüklere değil kendi puanındakilerlen dişine göre rakiplerlen savaşırsın...

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Herkesin multisi yok pre harcamıyor herkes herkes deli gibi yağma yapma zorunluluğu yok herkes aynı hızla gelişmez.gücün yetiyosa küçüklere değil kendi puanındakilerlen dişine göre rakiplerlen savaşırsın...

Bu kadar saçma bir düşünce görmedim.Evet herkesin yağma yapma zorunluluğu yok.Fakat bu yağma yapanların önüne savaşta büyük bir dezavantaj niteliğindeki özelliğin kullanılmasının gerekçesi olamaz.Yağmayı sadece multilerden yapabilirmişiz gibi göstermeye çalışmışsın ama öyle bir durumda yok.Belki birgün yağma yapmaya başlarsan bunu kendin öğrenebilirsin.Birde yine premium puan muhabbetine getirmişsin.İyi oyuncuysan bir dünyaya girer premium puanını kasar diğer dünyada da güzel güzel harcarsın.Bu da bahane değil.

Tamam anladık gelişemeyen oyuncuları korumaya çalışmak diyorsun ama aslında hak olanın gelişemeyen oyuncuların yok olması.

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Dediğinizi tam olarak uygulayan soa klanıdır.Şuan geldiği nokta ortada.Ayrıca o adamların belli bi seviyede kalmaları,gelişememelerinin sebebi de çevresindeki oyuncuların başarısıdır bu oyuncularında başarılarının karşılığını almaları kadar doğal bişey olamaz bana göre.Şöyle bi durumda var adam oyun başı pre kasıyor sonra oynayalım bakalım mantığı ile asker basıp sana saldırıyor :) Bunun gibi amaçsız saldırılarında önünü kesmek için bence de kaldırılması lazım

MTK 136

Casus
Bu kadar saçma bir düşünce görmedim.Evet herkesin yağma yapma zorunluluğu yok.Fakat bu yağma yapanların önüne savaşta büyük bir dezavantaj niteliğindeki özelliğin kullanılmasının gerekçesi olamaz.Yağmayı sadece multilerden yapabilirmişiz gibi göstermeye çalışmışsın ama öyle bir durumda yok.Belki birgün yağma yapmaya başlarsan bunu kendin öğrenebilirsin.Birde yine premium puan muhabbetine getirmişsin.İyi oyuncuysan bir dünyaya girer premium puanını kasar diğer dünyada da güzel güzel harcarsın.Bu da bahane değil.

Tamam anladık gelişemeyen oyuncuları korumaya çalışmak diyorsun ama aslında hak olanın gelişemeyen oyuncuların yok olması.
birader basmıyo sanırım oyuna yaşça küçük insanlar olabilir büyükler gibi oynayamazlar yada yeni başlayanlar olabilir yılların proları ile denk değillerdir moral sınırı oyunda dengeyi sağlar yoksa oyunun başında hızlı gelişenin önünü kimse alamazdı orda multiyi yağmalama hakkında tek kelime etmemem rağmen nasıl öyle bir anlam çıkarıyorsun anlamış değilim multi kasıp tek mis basıp asker kesmeden 3-4klık köye beleşten konuyorlar bahsetmek istedigim buydu . herkes iyi oyuncuda değildir real hayatı sırf oyun olmuş insanlar gibi her dünyada pre kasmaya uraşsın

öyle bir bahsediyorsunuz ki sanki moral sistemi imkansız hale getiriyor.yüksek puanlı oyuncuların daha çok asker çıkarma kapasitesi var moralden kaybettiğin dezavantajı ordan sağlayıp yinede rahat toplayabilirsiniz zaten abartılcak bir durum yok ortada

MTK 136

Casus
Dediğinizi tam olarak uygulayan soa klanıdır.Şuan geldiği nokta ortada.Ayrıca o adamların belli bi seviyede kalmaları,gelişememelerinin sebebi de çevresindeki oyuncuların başarısıdır bu oyuncularında başarılarının karşılığını almaları kadar doğal bişey olamaz bana göre.Şöyle bi durumda var adam oyun başı pre kasıyor sonra oynayalım bakalım mantığı ile asker basıp sana saldırıyor :) Bunun gibi amaçsız saldırılarında önünü kesmek için bence de kaldırılması lazım
soa klanını tanımam bir fikrim yok o konuda .gelişememiş oyuncuların askeri kapasiteside düşük oluyor zaten bi süre içlerdeki bütün gelişmemiş oyuncular toplanıyor zaten dış sınırlarda kalıyor sadece yavaş gelişen oyuncular.oynayalım bakalım dediyse her diğer oyuncu gibi gelişmek onunda hakkıdır amaçsız diyemeyiz

DeletedUser57327

Ziyaretçi
birader basmıyo sanırım oyuna yaşça küçük insanlar olabilir büyükler gibi oynayamazlar yada yeni başlayanlar olabilir yılların proları ile denk değillerdir moral sınırı oyunda dengeyi sağlar yoksa oyunun başında hızlı gelişenin önünü kimse alamazdı orda multiyi yağmalama hakkında tek kelime etmemem rağmen nasıl öyle bir anlam çıkarıyorsun anlamış değilim multi kasıp tek mis basıp asker kesmeden 3-4klık köye beleşten konuyorlar bahsetmek istedigim buydu . herkes iyi oyuncuda değildir real hayatı sırf oyun olmuş insanlar gibi her dünyada pre kasmaya uraşsın

öyle bir bahsediyorsunuz ki sanki moral sistemi imkansız hale getiriyor.yüksek puanlı oyuncuların daha çok asker çıkarma kapasitesi var moralden kaybettiğin dezavantajı ordan sağlayıp yinede rahat toplayabilirsiniz zaten abartılcak bir durum yok ortada

Operasyonda son giren ordu seninki olmadı mı hiç? 5 erk kılıç mız olan köyü full kami ve misle alamayınca sinirlerin bozulmaz mı?

DeletedUser36620

Ziyaretçi
Başlığın Özeti:
Noble Knight
Sıra: 52
Yenilen rakipler: 209.190 (536.)

Kolayını bulsanız hiç kesim yapmayacaksınız var ya.Hep beleş hep beleş. :(

DeletedUser61561

Ziyaretçi
Boş boş konuşmayın nobleyi tanıyanlar classicten iyi tanır konum gereğiyle adam etrafını başta temizlemiş jokerlede sa oldugu için dalamıyor kimseye oyunculuguna laf eden kendisine baksın

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Arkadaşa beleş köy denk gelince kesim yapmadan almam deyip reddediyor sanırım.İlginç bir felsefeymiş dostum.

DeletedUser65123

Ziyaretçi

Sanki biz anamızın karnından klanlarla doğduk.Bizde acemiydik yenile yenile öğrendik arkadaş.O adam oyunu bilmiyorsa o mağdur olsun niye ben mağdur olayım.Önceki postunda yağma yağma diye konuşmuşsun buraya gelmişsin yağma demedim diyorsun.Multi yağmalamayı da multisinin köyünü almakla karıştırmışsın.Belli ki senin kafan biraz karışık,ne dediğinin tam olarak farkında değilsin.

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Sanki biz anamızın karnından klanlarla doğduk.Bizde acemiydik yenile yenile öğrendik arkadaş.O adam oyunu bilmiyorsa o mağdur olsun niye ben mağdur olayım.Önceki postunda yağma yağma diye konuşmuşsun buraya gelmişsin yağma demedim diyorsun.Multi yağmalamayı da multisinin köyünü almakla karıştırmışsın.Belli ki senin kafan biraz karışık,ne dediğinin tam olarak farkında değilsin.
Algılama kapasiten düşük heralde güldürüyon beni ben normal köy yağmasından bahsettim 1.postta sonra cevap olarak ne geldi yoğmoyo sodoco moltolordon yopobolormosoz gobo gostormoson ,bak bakalım ben 1. Postumda multiyi yağmalamak hakkında birşey yazmışımıyım
Burda amaç puan farkı çok fazla olan örn 3-4 kat olunca saldırı moralini biraz kısarak küçük on süresi az olan oyuncularada şans tanımak herkes boş beleş insan değil milletin işi var gücü var çalışıyor o insanları oyundan soğutmamak için olan bir kural görende yarı puanındaki adama %20 moralle dalıyor sanacak hee öle bi ağlıyosun ki anca millete kendini güldürüyorsun 40k puandayken 7k puanlı adama bile %80 moralle dalmıştım sanırım adamın tek ordusu var senin 2-3 ordun var rahat alıyosun ama biraz daha fazla askerin ölüyo olcak okadar neden bukadar ağladıgını anlamış değilim

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Arkadaşlar boş konuşuyorsunuz bizim klanlarımızın hiç birinden ilk 10da oyuncu yok diye biliyorum yenilen rakiplerde. Bu da çok fazla olmamızdan kaynaklanıyor klan sayısı , ve evet beleş köye hayır diyen birisi var şuanda yazıyor :cool: Dibimizde adam vardıda bizmi vurmadık , yada bizi vurabilen olduda bizmi savunmadık . 70 saatten en yakın mis mesafesinden bırakında asker kesemeyelim . Bidaha öyle diyen buyursun gelsin aynı kıtada oynayalım , ilk defa bir oyunda saldırganda ilk 15te değilim moralim bozuk üzerimize gelmeyin