Misyoner ekler eşyası

thehunkar

Acemi
Merhaba iyi forumlar. Yaşadığım bir durum uzerine bir sorum olacak efendim sizlere.
Ben 82. Dünyada oynayan biriyim. Geçtiğimiz etkinlikte ilk eşya olarak misyoner ekleme eşyasını aldım. Ve envantere düşer düşmez kullan dedim ve eşya yok oldu. Ardından yine etkinlikten altın sandığı aldım ve kullandim. Bunlar olurken köyümde akademi yoktu. Akademiyi inşa ettiğimde 1 altın gelmişti fakat misyoner yoktu. Bu konuda birileri beni aydınlatabilir mi? Teşekkürler.

eMpeaT

Baltacı
Merhabalar,
Misyoner ekleme eşyasını kullanabilmeniz mümkün olmamalıydı, ancak altın sandığı kullanabilmeniz normal. Herhangi bir koşulu olmuyor. Köy sayısınızın yarısının bir üst basamağa yuvarlanmış adet kadar altın para hesabınıza eklenmiş oluyor.
Misyoner ekleme eşyasında ise kullanma koşulunda 'gerekli koşullar' sağlandığı takdirde kullanabildiğiniz bir eşya olduğundan ya farklı bir eşya kullandınız ya da sistem hatası olmuş olmalı. Destek talebi açmanızda fayda var.

thehunkar

Acemi
Destek talebi oluşturdum fakat ya ben anlatamadım ya da geçerli bir durum olarak görmediler. Yaklaşık 10 senedir oynuyorum ilk defa böyle bir seyle karşılaştım.

thehunkar

Acemi
Az evvel inşaat ödüllerinden kupa geldi. Nüfus yetersiz olduğu halde denemek istedim. Ve nüfus yetersiz diye uyardı ve eşyayı kullanmadı.‍