Mis Alert!

• Konuyu başlatan DeletedUser41180
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Puanlar tavan yapmaya başladı. Havada mis kokuları varken hangi kıta en çok kızışır sizce :cool:

FollowME

Casus
Bence ortalar. Kaplama iddasına giren klanlar köşelerde başladı ortada buluşuruz :))

DeletedUser

Ziyaretçi
Premium işi durumu gittikçe farklı noktaya getiriyor dunyayı :) Parası olanlar ve premium kasanlar oyun başı etkin olacak sonrasında akıllı ve sağlam oynayanlar parası olan ve daha önce ki worldlerde pre kasanların yerini alır. Netice degişmez. Şuan da favori gözuken bir çok klan dunyayı kapatamaz. Dunyayı kapatan klanlar sabırla pes etmeden mucadele edenler :) TIM klanı oyunun şu evresinde çok ses getirecek mesela dunyada :)

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Sinser tribünlere oynama ahaha :D:D
Gerçi benim gittiğim her klan batıyor iyi bilirsin :D

DeletedUser

Ziyaretçi
kızısacak cok bi dünya görmüyorum en azından baslarda tahminende bi kuzeybatı güneydogu savasıylada kapanır server yani benim bekledigim kapısma eskiya arrow arasında oda anca son zamanlarda olacak gibi görünüyor :D

DeletedUser41180

Ziyaretçi
ohoo hocam beni görmezden gelin diye mi açtım ben bu başlığı egomu tatmin etmem lazımdı :p

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Bence o kadar çokta adraksiyon olan bi dünya olmicak

DeletedUser

Ziyaretçi
Sinser tribünlere oynama ahaha :D:D
Gerçi benim gittiğim her klan batıyor iyi bilirsin :D

Tribünle işim olmaz :)) gerçek bu şuan için. Bu sefer bahtsızlıgını yenersin inş. :D

kızısacak cok bi dünya görmüyorum en azından baslarda tahminende bi kuzeybatı güneydogu savasıylada kapanır server yani benim bekledigim kapısma eskiya arrow arasında oda anca son zamanlarda olacak gibi görünüyor :D

Ben böyle duşunmuyorum bu dunyadan kendimi ve klanımı soyutlarsam dunyayı ya kuzey batı ya guney dogu ekibi kapatır. En çok birleşme, dagılma, savaş, olay her şey bu bölgelerde olacak. Tabi bu işin içinde birde şöyle bir durum var. Eşkiya ve arrow klanlarının kaç oyuncusu 3 ay sonra oyunda kalır, asıl dunyanın şekli bu durumlardan sonra belli olur :) %100 kadro ile devam etme işi hikaye iki klanın kadrosuda %100 eski ekip degil :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Serhat böyle tartışmadan konuşalım :D ütopya da kaç tane eski ekip elemanı var :D Meral ettim ben :D

DeletedUser46014

Ziyaretçi
EŞKİYA dan w32 ye hükümdar olmaz :) Ben kapatacam bu dünyayı!

DeletedUser

Ziyaretçi
oynıcam diye 500 pre ile nick degistirdim kimse beni tarla yapamaz bu world :Dlk faslşkflşas gerekirse tek kapatacam arrow adına :d kdaslşkflsşa