MEV ZU LAR W50

Selam müridlerim;

2-3 gün w50'de film tadında mevzu dönmüş. Oyunda bu kadarı nadir görülmüştür :cool:
Bu Kapak tayfası uzun zamandır Tirikıstan oyuncu/ekip çekmeye çalışıyordu. Geçen aramızda olan bir mevzuyu değerlendirip 2-3 sabinin kanına girmişler, bunu destekleme kararı vermişler. Dün gece de bizim sabiyi kandırıp, destek atmışlar.

Ulu önder başbakan, genel kurmay başkanı, cumhurbaşkanı Batistuta işsizlik örneği göstererek bunu fark ediyor; https://tr.twstats.com/tr50/index.php?page=tribe&mode=tribe_changes&id=6487
Hesap sahibine ulaşıp hesabı geri aldırıyoruz, bi bakıyoruz kendi oyuncularına atmadıkları savunmayı bizim sabiye atmışlar. Bizimkiler de bakmış elleri sıvazlayıp (iyi ki başka yerleri sıvazlamadılar) "Bu gece akıyor maşallah" dediler. Hemen konseyi kurup tüm savunmalara kilit attılar.

Mevzunun asıl komik tarafı; olayı fark edip savunmalara kilit attık diye biz karaktersiz oluyoruz :D

Kavurmalı Tost

Mızrakçı
Selam müridlerim;

2-3 gün w50'de film tadında mevzu dönmüş. Oyunda bu kadarı nadir görülmüştür :cool:
Bu Kapak tayfası uzun zamandır Tirikıstan oyuncu/ekip çekmeye çalışıyordu. Geçen aramızda olan bir mevzuyu değerlendirip 2-3 sabinin kanına girmişler, bunu destekleme kararı vermişler. Dün gece de bizim sabiyi kandırıp, destek atmışlar.

Ulu önder başbakan, genel kurmay başkanı, cumhurbaşkanı Batistuta işsizlik örneği göstererek bunu fark ediyor; https://tr.twstats.com/tr50/index.php?page=tribe&mode=tribe_changes&id=6487
Hesap sahibine ulaşıp hesabı geri aldırıyoruz, bi bakıyoruz kendi oyuncularına atmadıkları savunmayı bizim sabiye atmışlar. Bizimkiler de bakmış elleri sıvazlayıp (iyi ki başka yerleri sıvazlamadılar) "Bu gece akıyor maşallah" dediler. Hemen konseyi kurup tüm savunmalara kilit attılar.

Mevzunun asıl komik tarafı; olayı fark edip savunmalara kilit attık diye biz karaktersiz oluyoruz :D

Şey değil mi bu "AVA GİDERKEN AVLANMAK" :D

DeletedUser68814

Ziyaretçi
SOA ekibi CEO'su Fenersavar, kapatma listesinde arkadaşlarının yer almadığını görünce kendi klanını kurupasdasdafasdas

CEDDAL ekibinden yeterli sayıda isim kapatma listesinde olmazsa SOA ekibini fiştekleyip klan kurpasdnsfasfnşasfkla

1 tane köyüm var. Sürekli alıyorlar ve yeniden başla yapıyorum. Şu oyunu doğru düzgün oynayın. Beni kastırmayın.

TyPHonE

Yasaklı
Gerilir TRICKS’ın kolu,
Kapağı şamarlamak için.
Gece uyumaz .Sessizask*
Pasif toplamak için.
İsmet inler,köyünü
TRICKS’e katmak için.
Cilve yapar DISCIPLIN3
Köy peşlemek için.
Batistuta neden gam çeker?
Forumda savaşmak için.
Yiğit’e niçin bağrılır?
Velet olduğu için.
Açılır yeni worldler
Kapağın girmesi için.
Tanrı atosu yaratmış
Ömer’i toplatmak için.
Device. büyür sınırda
Tabuta yatmak için.
Ve............
Sanji* döner aramıza
Hacı naber demek için...

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Ne 50 si ne mevzusu arkadaş :D selaminin canı sıkılmış geyik yapası gelmiş başka bir şey değil bu başlık :D

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Derin Trickster çalışıyor.

DO3zby.jpg

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Selam müridlerim;

Büyük karaktersizlik gerçekten

Rhombeus

Baltacı
Dün gece de bizim sabiyi kandırıp, destek atmışlar.

Kandırılan sabi trickster yönetimindeki yiğit(typhone) mi cidden kapak mı yiğiti kandırdı siz mi kapağı kandırdınız acaba merak etmedim değil

Bu zamana kadar trickster oyuncusu olarak her türlü şeyde arkasında durdum ama bu olayın arkasında duracak bi yanı yok ciddi anlamda üstün olduğumuz bir dünya bu kadar kirletilebilirdi tebrikler

DeletedUser66687

Ziyaretçi
İlk defa dünya kapatma şansı elde ettiğim ama kirli olaylar sebebiyle,hesabı silidiğim, ,tekrardan hiç dünya kapatamamış bir oyuncu olarak devam etme kararı aldığım durumdur yukarıda yazılanlar.Övünülecek şeyleri birdahakine iyi seçmeniz dileğiyle başarılar diliyorum.

DeletedUser67999

Ziyaretçi
Server başından beri sanırım ilk defa buraya yazıyorum kimler geldi geçti hatırlamıyorum wordden eze eze vura vura buralara geldik.
Boş konuşanından kendini bişey sananlardan doluydu word oyunun başından beri görünmeyen adamlar sonradan görünmeye başladı.
Son savaştı artık dedik 1-2 ay daha vuralım kapatalım word ü bi tezgah döndü ortada kendi kazdıkları kuyuya düşen kapak klanı oldu 2-3 kişinin gazına gelip trickers ı şu ekip bu ekip ayrılacak diye bölmeye çalışıldı.Sürekli bazı nickler üzerinden prim yapıldı şu bize gelecek bu gelecek felan diye sonradan öğreniyorum tabi bunları yok cedcal ekibi yok şu ekip falan bide bizim cedcal ekibi olduğumuz söyleniyor şartlar öyle gerekti burda onlarla devam ettik şartlar trickers gösterdi cedcal oldu trickers.
Şimdi bugüne kadarki her klan içine ekip aldı serverdan sadece ayakta kalan biz olduk net ve basit.
Neyse konumuza dönelim kapakta 2-3 kişi kazdığı kuyuya düştü server in tüm zevkinin içine ettiler.
Trickers ı yaptıkları için kınıyorum sütten çıkma ak kaşık değiller ama ayakta kaldıkları için tebrik ederim.
Her türlü alı Cengiz oyununun üstesinden başka bir oyunla geliyor bu adamlar.

DeletedUser67999

Ziyaretçi
İlk defa dünya kapatma şansı elde ettiğim ama kirli olaylar sebebiyle,hesabı silidiğim, ,tekrardan hiç dünya kapatamamış bir oyuncu olarak devam etme kararı aldığım durumdur yukarıda yazılanlar.Övünülecek şeyleri birdahakine iyi seçmeniz dileğiyle başarılar diliyorum.
Kardeş 3-5 adamın gazına gelip server kapatmaktan vazgeçme.
Şimdi kapatmak istemişsin kapatamıyorsun belli ki bunlar hep bahane.

JrFly

Dük
Kimse lafı eveleyip geveleyip durmasın tricks diplomasi oyunları yaptı oyuncuları klanına kattı tamam ama bundan öncesinde bu adamlar her operasyonda çatır çatır savunması olan olmayan tüm köyleri temizleyerek ilerlediler. Kendimden biliyorum bakıcı yaptığım hesabın sınırdaki 10 köyüne de 20-25 arası kami atılmıştı.( biz 10 köye 500 kami attık geri dönen olmadı :D:D:D:D:D ) Şimdi hala ali cengiz oyunları ile kapatıyorlar diyenler vs.görüyorum. Haklarıyla kapattıklarına inanıyorum oyun başından beri söylediklerimin arkasındayım. Tricks ekibini tebrik ediyorum sizlerinde tebrik etmesini isterdim.