Meteor Forever!

Viya

Mızrakçı
ah ah rakip köy sayısı olarak üstün olduğu haritada truvalar çıkarttığı hesap satın aldığı yetmezmiş gibi bu bahriyeli tarzında piyonlarıylada klan içi karışıklık çıkartmaya çalışıyor ne rakiplere kaldık yarabbim allah bi daha bu düzeyde korkak ve kötü rakiple karşılaştırmaz inşallah amin. dünyada oynamadığın halde bu kadar uğraşman meteorun sana zamanında yaşattığı acılardan sanırım

Bahriyeli

Baltacı
ya sen ne arsız utanmaz bir adamsın gerçekten bu kadar zayıf mısınız ve bu yapmaya çalıştığın saçmalığa ihtiyacınız mı var acıyorum resmen sana.

siz halen benım bu dunyada sıze rakıp klanlardan bırınde oldugumu sanıyorsunuz ben sızı sevmıyorum kardesm w de yokum olsamda haklısınız sıze rakıp olurdum sadece sızın su yaptıkalrınızı gızlı yapmanızı saglıyorum bukadar

hadı sen klanalrı gez belkı bakıcı alıp toplıcak baska bır emekcı bulursunuz

Murattunca.

Kılıç Ustası
Hayatının hiçbir yerinde bir insanın yüzüne sen kölesin seni sahiplendiryorum diyemeyecek insan parçası burada klavye başında bordo bereli oluyor. Senin ve zihniyetinin bırak bu oyunu dünya üzerinde olmaması gerekiyor pis insan düşmanı seni. Buna bir şey yapılmayacak mı? @Tibelda
Kanka En son konuşma yarım kaldı. Kenan birkanın ramizi öldürdüğü sahnede kalmıştık nerelere kayboldun

Bahriyeli

Baltacı
ŞUNADA ACIKLIK getırmek ısterım ben kent oyuncusu degılım ben eskıden aynı bu tarz sekılde bakıcı alınıp koylerı bosaltılan bır meteor oyuncusuyum

kurucunuza sorun hatırlarsa gece acıl acıl dıye mesaj atıp bakıcı aldıgı ınsanım ben bosuna ozelden esc mısın kentmısın dıye sormanıza gerek yok hata yaptım su basıt klanda oynadım destek dıye yalvardıklarında hata yapıp sınırlarına sav attım

Mavıpsa

Yasaklı
merakımdan soruyorum :D klana benim askerlerim kapalı mesela şimdi söylemiyorum. Ben truvamıyım şimdi ?..

Truva diye itham etmiyoruz truva riski olduğu için ithamlar ve yaptırımlar var Truva değilseniz bunu zaten oyunculuğunuz ile sohbetiniz ile belli edersiniz. Ki bazı insanlar o kadar uğraşıyorki Hondacılar gibi savunma istiyorsun atıyor ayarlar açık komutlar açık muhabbet iyi ama gel gör ki truva atıyor şimdi söyleyin nasıl güvenelim ? Ki bide rakibiniz Truva attırmaya meraklı istekli bir rakip ise?

cixcocukcan

Okçu
merakımdan soruyorum :D klana benim askerlerim kapalı mesela şimdi söylemiyorum. Ben truvamıyım şimdi ?..
bizde truva olmasanda asker saklayip aktfi olamayan zarar veriyor truva olsun olmasin zaten insanlar boyle şeylerde kendileri salmasi lazim ama birakmiyorlar işte 2ncis sizde cok onemli deil ya boşver asker falan 3 tane amele ekip bulmussunuz ne guzel ne yapcan askeri onlar savaşiyor işte )

izdiham15

Kılıç Ustası
mantığa gel truva olabilirsin diye düşündük ondan topladık diyorlar bir hata yapmışsınız bari utanmazca savunmayın. Madem adamda risk gördün at klandan vuruşa vuruşa al acil acil diyip askerlerini başka köye attırıp köy toplamanın bir adı var dersem banlanırım. Birde gelmiş biz sende truva riski gördük diyor varmı kanıtın yapmışmı adam bir şey belki olabilir kafasıyla hareket ediyorsan senin gibinin klanında oynanmaz her an arkadan vurabilirsin. Sen desene açık açık köylerin gözüme güzel gözüktü attım topladım. Meteorda çok sevdiğim abimde oynuyor şuan ama bunada birşey demezsem içimde patlardı...

cixcocukcan

Okçu
MANTİK ARANCAK BİŞEY YOKKİ KLANİN HARİTASİ SAVAŞLARİ ORTADA 4 CEHPEDEN VURULUYOR 11 K METOER KOYU VAR 27 28 K DUSMAN KOYU ASKER OYNATMAYAN ATMAYAN SAKALAYAN ADAMİN NE İŞİ VAR BU KLANDA ADAM GİBİ SOYLESEK NE OLCAK ANLARLARMİKİ ADAM OLSALAR BASAR ASKERİNİ ATARLAR ZATEN KLANİN ADİNİ KOTULEMEYE ÇALİŞİYORSUNUZ ZATEN 5 HESAP TOPLANSA 3 U TRUVAYDİ NE OLDU SAVAŞARAK BİTİREMİCEZ HESAP SATİN ALALİM TRUVA ATALİM DİYORSUNUZ BURDA ŞEKİL YAPMAYİN

izdiham15

Kılıç Ustası
MANTİK ARANCAK BİŞEY YOKKİ KLANİN HARİTASİ SAVAŞLARİ ORTADA 4 CEHPEDEN VURULUYOR 11 K METOER KOYU VAR 27 28 K DUSMAN KOYU ASKER OYNATMAYAN ATMAYAN SAKALAYAN ADAMİN NE İŞİ VAR BU KLANDA ADAM GİBİ SOYLESEK NE OLCAK ANLARLARMİKİ ADAM OLSALAR BASAR ASKERİNİ ATARLAR ZATEN KLANİN ADİNİ KOTULEMEYE ÇALİŞİYORSUNUZ ZATEN 5 HESAP TOPLANSA 3 U TRUVAYDİ NE OLDU SAVAŞARAK BİTİREMİCEZ HESAP SATİN ALALİM TRUVA ATALİM DİYORSUNUZ BURDA ŞEKİL YAPMAYİN
Boş konuşmaya gerek yok yaptığın şeyi sahiplenmeye utanıyorsan yazma. Yazıpta yaptığın doğruymış gibi savunma aptal değil kimse sende dahil herkes biliyor işte ne asker saklayacak adam sana hesabı bakıcı atmış daha ne yapsın bumu saklamak ? Adam değil diye birde hakaret ediyorsun kimin adam olup olmadığı konuyu okuyanlar hemen anlamıştır zaten tartışmıyorum bile adam sana köylerini direk teslim etmiş bakıcılık atmış desen anlardı da merak etme çakallığa gerek yoktu. 5 hesap topladık 3 ü truvaydı demişsin ne belli 3ünün truva olduğu kaldı ki diğer 2 günahsızı ne yapacaksın onların emekleri ne olacak ?

Ben anlatayım herkes dinlesin kararını versin hepimiz oyandık bu oyunu savaş hafifledi alacağınızı aldınız vereceğinizi verdiniz sıra gözünüze güzel gözüken ama sizde oynayan köylere geldi sizde topluyorsunuz işte millete sen truvasın diye iftira atmayın bu mantıkla gidersek sende truva olaiblirsin o zaman senide mi toplasınlar ?