MedCezir Rakibini Buluyor...

• Konuyu başlatan *lavabo*
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
abim rakip arıyoruz dediler bizde çok aratıp sıkmayalım dedik insanlık namına yani yoksa ne işimiz olur med le :)

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Aynen yunus abi en iyisini yapmıssın ama bence yanlıs rakip secmısler denklerı degiliz gibi :))

DeletedUser

Ziyaretçi
Aynen yunus abi en iyisini yapmıssın ama bence yanlıs rakip secmısler denklerı degiliz gibi :))

savaş dediğin karanlık bir odaya girmek gibidir hasan içeride ne olacağını bilemezsin kağıt üzerinde görünen gibi olmuyor ama ben sınırda erdem sen barış abi ve mustafa abi varken kimseye şans vermiyorum :)

bol kesimleer iki tarafa da başarılar :)

teşekkürler :)

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Sınırda o kadar kişi ile savasılmaz abi :) , sizleride en yakın zaman sürede bekliyorum anladın sen ;)) :D

DeletedUser

Ziyaretçi
hasan seni kıracağıma kafanı kırarım geliriz ayıp ediyorsun :)

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Aynen abi ben sıkıldım söyle haritayı biraz şenlendırın böyle :D Bekledık bekledık şekil vermiyor onlar :D

DeletedUser

Ziyaretçi
başı sıkışanın her zaman yanındayım hasan troll sorun etmelerine gerek yok :)

DeletedUser

Ziyaretçi
bu med w17 de sildiğimiz antres mi anten mi adını unuttum yunus :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Med yanında Arrow'u da savaşa dahil edemezse forumda ağlamanın zırlamanın bol olacağı bir savaş bizi bekliyor diyebiliriz.

DeletedUser

Ziyaretçi
Geçenlerde Arrow klanından bir yöneticinin Medcezir klanının her daim yanındayız gibisinden bi postunu görmüştüm çarşı pazar karışır gibime geliyor neyse her iki tarafa da bol kesimler :)

DeletedUser46266

Ziyaretçi
hayırlısı olsun bakalım yine uzak mesafelere mis atma zamanı geldi galiba

DeletedUser48024

Ziyaretçi
Bence Med klanı rakip derken bunu kastetmedi :) Biraz Ağır Gelir Onlara :)

DeletedUser18611

Ziyaretçi
Oyun zamanımı diyorzu yunus abi ;)

özür dilerim kardeşim. yunus abi deyince üstüme alındım :S adaşım varmıs bilemedim kusura bakma o yuzden. klansavaslari oyun hayatım boyunca forumu hiç kullanmadım ve hiç kullanmayıda sevmedim. hala yok 17 yok 18 yok 1 yok klansavaslari.net... utanamadınızda buraya baslık actınız ve hala reklam peşindesiniz. canım kardeşlerim abilerim bırakın bu işleri. eger siz gercekten kendinizi oyunda durusunuzla ispat ederseniz bu gibi işlere gerek kalmaz. koskoca error klanları istatistik icin klandan adam atıyor. bu savası biz baslamadan kazandık saydım :)

Sıra

İsim

Klan

Fethedilen köyler

Kaybedilen köyler

Saldırırken yendiğin rakipler

Savunurken yendiğin rakipler

1 AYNALI 503 0 2 0 308.709
2 Hanzoi (dağıldı) 0 2 0

Saldırgan:

ElitNeMeSiss

Kaynak: ||||||İNTERNAL SERVER EROR|||||| (390|487) K43

Miktar: 0 0 600 1 250 0 0 0 0 1
Kayıplar: 0 0 27 0 11 0 0 0 0 0

Savunmacı:

AYNALI

Hedef: *** Temporalis *** (senin icin) (378|484) K43

Miktar: 0 0 0 0 200 0 0 0 0 0 0
Kayıplar: 0 0 0 0 200 0 0 0

DeletedUser46803

Ziyaretçi
Sen saydın diye kazanmış mı oldun yani :) oynama bırak madem kazandıysan :)