Maybe

DeletedUser

Ziyaretçi
sadece 3-5 tane nop'cu nun 26 yı neler yaptığını sen gördün kadronun yarısı gelse gülmekten öldürürler şüphen olmasın :D

Valla o 3-5 nopçu dahi boş beleş konuştugunu söyluyor, geri kalanı gelse rezil olursun sanırım :D

DeletedUser31483

Ziyaretçi
Valla o 3-5 nopçu dahi boş beleş konuştugunu söyluyor, geri kalanı gelse rezil olursun sanırım :D

ssdaldkasp :D :D lan serhat bu kadar mı acıttılar da gelmişin bana nopcular sana boş beleş konuşuyo diye ispitleme yapıyon :DASD ulan anlatırlardıda inanmazdım valla alem adamsın ben de niye vurdular bu çocuga diyodum :D

infaz95

Baltacı
başarılar maybe klanına yenisi eskisi olusu dırısı ıs yapar maybenın ustunde konusmaya cok gerek yok bence bu konunun :)

DeletedUser52048

Ziyaretçi
Bağımsız oynadıkları her serverda başarılı olur bu klan , başarılar diliyorum.

DeletedUser44939

Ziyaretçi
w26 daki herkesi getiremedik ama coğu kişi geldi sadece 1 kişi kaldı oda gelicem dedi zaten :D güzel bir dünya olması dileğiyle

kkAVED.png

DeletedUser48583

Ziyaretçi
Başarılar arkadaşlar w26 gibi olmaz inşallah burasıda :D

DeletedUser30275

Ziyaretçi
2 ay normal bi şekilde oynadığım klan hesap sildigimin ertesi gün dağılır bu 2. Kez denenmiş ve ispatlanmıştır 26da olan buydu ;)

DeletedUser30275

Ziyaretçi
ben olaylara deil sonuca bakarım ramo.d

Sonuç ben sildim klan patladı .d

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
olum iyide sen zaten son bir hfta silcem silcem demeye başladıydın hüseyinle benim olay patlak verdi biz bıraktım barboynan doğuya op yapıyolardı adamlarada yardım edemedik bıraktık olan bu herşeyide kendine yormasan :D

DeletedUser30275

Ziyaretçi
yorarim .d.d.d

O değilde ekibe baktım orda barbonun olmama ihtimali yok kesin farklı nickle girdi :)

DeletedUser30275

Ziyaretçi
benden geçti artik bu isler ben gelmem bekleme bosyere ;)

DeletedUser44939

Ziyaretçi
ramazan utanmıyomusun mikoyu ikna edemeyince beni çagırmaya

DeletedUser30275

Ziyaretçi
olm bana aylık 430 pre teklifle bizimle oyna diyen klan var oynayacak olsam bile onlarla oynarım senle mi oynarım sen dinle kardeşini bos yere bekleme hayal kırıklığına ugramani istemem:p