Maybe Next Time

• Konuyu başlatan DeletedUser44939
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Kaan olum nöbeti fazla mı tutturdular sana ban yemek için çok sayıda kusurlu harekete imza attın :D

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Kaan olum nöbeti fazla mı tutturdular sana ban yemek için çok sayıda kusurlu harekete imza attın :D

Daha ktm deyim telefonu bir arkadaş aracılığıyla soktum rahatım yarın piyade alayından jandarma kolorduya geçicem askeri mahkemeye yazıcı seçildim bakalım rahat olabilirsem başlamayı düşünüyorum

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Askeri mahkeme de çok sıkıntı çekeceğini sanmam ama yine de bir gidip görmek lazım özellikle yazıcı genelde yatış ama nöbet sistemi varsa sakın nöbet tutmam yazıcı olunca diye hayallere kapılma öyle olmuyor çoğu yerde senden sorumlu rütbeliye bağlı nöbet konusundaki şansın :)

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Askeri mahkeme de çok sıkıntı çekeceğini sanmam ama yine de bir gidip görmek lazım özellikle yazıcı genelde yatış ama nöbet sistemi varsa sakın nöbet tutmam yazıcı olunca diye hayallere kapılma öyle olmuyor çoğu yerde senden sorumlu rütbeliye bağlı nöbet konusundaki şansın :)

Nöbetim yok :)

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Kıyaksın o zaman :D gece uykudan sıcacık yatağından 2-4 nöbetine kalkmanın ne demek olduğunu yaşayan bilir :D

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Onun adı artık bot nöbeti :D :D pijamayla tutuyordum ben yarı uyanık :D

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Aynen bot nöbeti :D Ben nöbette traş oluyordum botları boyuyordum bakmışım nöbet bitmiş :D

Doan senide görücez zamanınız gelince :p