MAYBE NEXT TIME

Tam kadro olmasada eğlenmek için maybe olarak kadronun çoğunluğuyla c7 ye girme kararı aldık amacımız her zaman savaşmak oyundan zevk almak olmuştur
yönümüz belli değildir nerde zevk alacağımızı düşünürsek orada başlarız.

Ramazan 30x30 haritada barbar brakmiyana kadar topla baskasina soz vermediysen kasiyim beni destekle sonrasinda..:D

Basarilar kesinlikle favorimsiniz...

DeletedUser58970

Ziyaretçi
Ramzan olum sen o klanı kur hele bna söz verıp gelmeyenler olurda mybede gördugum an w36da sıze yardıma geldıgım hesabı dırek aldıgım klana gerı hıbe edıcem ve o worde gırer gırmez mybe düşmanımdır senın köyede bınıcem :D

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
Ramzan olum sen o klanı kur hele bna söz verıp gelmeyenler olurda mybede gördugum an w36da sıze yardıma geldıgım hesabı dırek aldıgım klana gerı hıbe edıcem ve o worde gırer gırmez mybe düşmanımdır senın köyede bınıcem :D
.dasd kanka neden böyle yapıyon .d söz vermişlerse zaten senle oynarlar :D bide bölge söyle klan kabul ederse gelelim o zaman .d

DeletedUser12581

Ziyaretçi

Valla adam haklı daha 2-3 saat önce konuştuk 10-15 kişi bizimleydi :D

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
Arkadaşlar okanın telefondan arayıp yalvarıp araya hatır gönül sokmasıyla beraber c7 de anatol klanında oynama kararı aldık ne yalan söyleyeyim kıramadım sevdiğim için arkadaşlara durumu belirttim maybe olarak girersek ben kendimi kötü hissedecem dedim saolsunlar onlarda benim için okey dediler kısa sürdü maybe ama yazın kuracam kafaya koydum hatta bu sefer kimse araya giremiyecek :D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Arkadaşlar okanın telefondan arayıp yalvarıp araya hatır gönül sokmasıyla beraber c7 de anatol klanında oynama kararı aldık ne yalan söyleyeyim kıramadım sevdiğim için arkadaşlara durumu belirttim maybe olarak girersek ben kendimi kötü hissedecem dedim saolsunlar onlarda benim için okey dediler kısa sürdü maybe ama yazın kuracam kafaya koydum hatta bu sefer kimse araya giremiyecek :D
Ne çok konuştuk abi sonunda bizlesin
ama maybe çöp :D

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
şimdi bu yaıyı yazıyon tm benle takılıyonda maybede tek benm varım başkasının zoruna gitse noalcak düşünmeden yazıyon ben bunla aynı kalnda oynamam dese olacak .d işi çıkmasa sokacan .d

arkadaşlar onur kardeşim sevdiğim bi kardeşim benle takılmak için böyl yazılar yazıyor bilginize