Maxi Dostlar Klan diplomasisi

• Konuyu başlatan DeletedUser212
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser212

Ziyaretçi
Maxi Dostlar ailesi olarak klanımızdaki diplomasi hareketliligini buradan paylaşıcaz arkadaşlar :)

Öncelikle daha önceki worldlerden tanımış oldugumuz ve çok yakın arkadaşlarımız olan ZHR klanları ile müttefik olunmuştur...
Ardından 5 dk önce klanımıza bir savaş ilan edilmiştir. K-F Klanı haritamızda kırmızı olarak renklendirilmiştir...

Gelişmeler devam ettikçe buradan yayınlamaya devam edicem

NOT:
Bu worldü çok sevdim :) dışta oldugumuz için ne forumdan ne oyundan dalaşan yok eden yok :D herkes kendi halinde oyundan işlerini yürütüyor...Çok saglıklı bir oyun süreci içerisindeyiz uzun zaman sonra bu denli keyif aldıgımı düşünüyorum şu oyundan :)

İYİ OYUNLAR

DeletedUser212

Ziyaretçi
Davet atıldı :D harita uzak olsada gönüller bir :p

DeletedUser33819

Ziyaretçi
basarılar bol kesımlı bı savas olur ınsallah :)

DeletedUser212

Ziyaretçi
Karbasan sen beni tanırsın Pesimist 0rkestra w9 da da aynı kıtada YK ve STIGMA olarak karşı karşıya gelmiştik :)

DeletedUser33926

Ziyaretçi
Klansavaşları w7'deki Maxi Dostlar klanından kimler var aranızda?

DeletedUser212

Ziyaretçi
Kimse yok :D haha şu klanı kurdugumdan beri sık sorulan bir soru :) klan savaşları w7 yi hatırlattıgımıza sevindim çok güzel bir serverdı... MANTIK,GENCFB,CARSI adlarından birini düşünüyodumda 2 si taraftar grubu biri MANTIK sade kalır diye Maxi Dostlar yapayım dedim :) w7 den bi tek ben varım SiNSeR5706

DeletedUser

Ziyaretçi
Karbasan sen beni tanırsın Pesimist 0rkestra w9 da da aynı kıtada YK ve STIGMA olarak karşı karşıya gelmiştik :)

Kimse yok :D haha şu klanı kurdugumdan beri sık sorulan bir soru :) klan savaşları w7 yi hatırlattıgımıza sevindim çok güzel bir serverdı... MANTIK,GENCFB,CARSI adlarından birini düşünüyodumda 2 si taraftar grubu biri MANTIK sade kalır diye Maxi Dostlar yapayım dedim :) w7 den bi tek ben varım SiNSeR5706

o dünya başkaydı yahu arkadaşların hesaplara bakardım güzeldi

DeletedUser212

Ziyaretçi
Burdada güzel tesadüf oldu :) yanlış anlama herhangi birşey gütmüyorum dostta olsa düşmanda olsa eski tanıdıkları görmek güzel :)

DeletedUser

Ziyaretçi
o dünya başka burası başka :) düşman bile olsa farklı dünyalarda aynı isimleri görmek güzel oluyor

DeletedUser212

Ziyaretçi
aynen öyle dostum :) yagmama tacizlerde bulunmadıgınız sürece hiç bir sıkıntı olmaz saten :D etrafımdaki YK üyelerine duyuruyorum bunu :p

DeletedUser

Ziyaretçi
söylerdim ama :) saçma bir şekilde ceza verdiler ne kadar ilginç durum