Masiva

• Konuyu başlatan DeletedUser23759
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser23759

Ziyaretçi
Twstats orada kimin oyuncu atıp topladıgı acıkca görülebilir orada. :)

Kusura bakma ama arkadaşlarımın köyunu de sana bırakacak değilim :::::cool::::

TwStats'a gerek var mı ben süleyim beya . Hee bide bak ne güzel demişsin arkadaşlarımın köyü ! Adama demezler mi ki bi önceki post'ta 3-5 ahbaba köyleri peşkeş çekmenin ne demek olduğunu? Kimse bırakmaz zaten olay bu da sindiremediğiniz konuyu hala anlamaya çalışıyorum .Memlekete gidip bi düşünecem bunu tt2

DeletedUser47297

Ziyaretçi
Bende dedim bizim çocuklar eksik kalmaz açarlar konuyu, öylede yapmışsınız :) Yoksa bir eksiklik hissedecektim :)

DeletedUser48595

Ziyaretçi
bende starklar kuzeydoğulu diye seçtim.ne var? troll

DeletedUser46803

Ziyaretçi
Starkların alayını bellediler :) bende stark hayranıydım ama çok saflar ederha gelsede alayını silse dünyadan :)

DeletedUser23759

Ziyaretçi

DeletedUser36977

Ziyaretçi
Şerefli klan kurucuları ve yönetimi var başarılar diliyorum :) Bunun içine hepsini katmıyorum onlar yazımı görünce kendilerini bilirler ;)

DeletedUser47297

Ziyaretçi
Sende kuyruk acısı olanlardansın sanırım dostum ? Kim bastı kuyruğuna anlat hadi dinliyorum.

DeletedUser23759

Ziyaretçi
Valla ben basmadım kim basıyorsa kuyruklarına basmasın artık yeter gari. Hepsiyle ben uğraşıyorum troll

DeletedUser36977

Ziyaretçi
Sazan gibi atlamayın hemen ben lafımı söyledim görmesi gereken kişiler gördüyse onlar anlamıştır zaten merak etmeyin.. Ben bu klanın kurucularındandım..

karargah hareke

Mızrakçı
bence kimsenin tartışmasına gerek yok en nihayetinde oyun oyuyoruz, oyunun bizle oynamasına müsade edilmemeli.
bu yola '' hatıramız olsun '' diye çıktık ve bir çok dosta sahip olduk, bunlar oyunun en aşikar en güzel kanıtıdır. dostlarıma ve rakiplerime teşekkür ediyorum, gözü dönüp karakterini hiçe sayanlarıda unutmayıp olgunluk diliyorum :)

DeletedUser36977

Ziyaretçi
bence kimsenin tartışmasına gerek yok en nihayetinde oyun oyuyoruz, oyunun bizle oynamasına müsade edilmemeli.
bu yola '' hatıramız olsun '' diye çıktık ve bir çok dosta sahip olduk, bunlar oyunun en aşikar en güzel kanıtıdır. dostlarıma ve rakiplerime teşekkür ediyorum, gözü dönüp karakterini hiçe sayanlarıda unutmayıp olgunluk diliyorum :)

Bunları söylüyen senmisin ünal :) Oyun içinde oyun oynuyan sizlersiniz birde buna müsade edilmemeli diyorsun yazık gerçekten :)

DeletedUser47297

Ziyaretçi
Tahmin ettiğim kadarıyla sen şu içten pazarlıklı arkadaşlardansın öyle değil mi ? Dost gibi görünüpte satanlardan ? Eğer öyleyse şuan amacını anlayabiliyorum. Boşuna kürek çekiyorsun. Karakterinin altına boş bir imza attın zaten. Birde burada boş boş konuşup can sıkma güzel kardeşim :)

DeletedUser36977

Ziyaretçi
Tahmin ettiğim kadarıyla sen şu içten pazarlıklı arkadaşlardansın öyle değil mi ? Dost gibi görünüpte satanlardan ? Eğer öyleyse şuan amacını anlayabiliyorum. Boşuna kürek çekiyorsun. Karakterinin altına boş bir imza attın zaten. Birde burada boş boş konuşup can sıkma güzel kardeşim :)

Pardon da olay hakkında ne biliyorsun da bu şekilde konuşuyorsun? İçten pazarlıklı arkadaşların , senin o klanın yönetimindeki insanlar.. Dost gibi görünüp satanlar da onlar.. Sen ne biliyorsun da bu şekilde konuşuyorsun ?? Git ünala merihe sor eğer delikanlı insanlarsa sana olayın aslını anlatırlar.. Pardon delikanlısalar mı dedim bendekide laf...

karargah hareke

Mızrakçı
konuşmak bedava zaten

casusluk yapmayı anlarım ama insanların iyi niyetini sömürüp onları salak koymaya çalışmanın hazzını hala merak ediyorum.

eğer senin bahsettiğin gibi birisi olsaydım bu kadar insan beni sevip, saymazdı peşimden gelmezdi. benim başarı diye aldığım ölçüt budur, oyuncu arkadaşından çok benim burada dostum var eminim.

DeletedUser36977

Ziyaretçi
konuşmak bedava zaten

casusluk yapmayı anlarım ama insanların iyi niyetini sömürüp onları salak koymaya çalışmanın hazzını hala merak ediyorum.

eğer senin bahsettiğin gibi birisi olsaydım bu kadar insan beni sevip, saymazdı peşimden gelmezdi. benim başarı diye aldığım ölçüt budur, oyuncu arkadaşından çok benim burada dostum var eminim.

Çok ağır konuşacağım şimdi sen ne kadar sahtekar bir insansın böyle ne casusluğundan bahsediyorsun açık açık konuş kelime oyunu yapma...