Makara vs Zorba

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

TheW

Mızrakçı
Tepki puanı
64
Dünyanın yarısını alt klan yapmış adaletten bilgi almıyoruz diyip bizim aramıza adam sokmuş , edepten bahsederken konuştuğu lafların nereye gittiğini bilmeyenler bir de neye bu kadar alındığımızı sormuş . Asıl soru siz niye bu kadar tahrik oldunuz ? Zaten vura vura geliyorsunuz .

Ayrıca amele olmaktanda gurur duyarız aslan parçası ;)
 

GameMafia

Baltacı
Tepki puanı
656
Eleştiriye açık güzel modlarım benim liderim çiçek gibi bir yazı ile size serzeniş etmiş kaldırmak hoş olmadı
 

Tibelda

Emekli Görevli
Tepki puanı
9.437
Mesajlarınıza müdahale edilmemesi için forum kurallarımıza ve yapılan uyarılara dikkat etmeniz gereklidir.

Oyun ile ilgili bildirim ve ceza itirazları Oyun Yöneticileri'ne iletilmelidir. Bu da Destek Birimi (support) yoluyla yapılmalıdır, herkese açık forumlarda uyarılar veya uzaklaştırmalar ile ilgili mesajlaşmak yasaktır. Bu kural, Şikayetler Bölümü hariç tüm forumda geçerlidir. Kurallara uymayan kullanıcılar; önce uyarı, tekrarında forumdan uzaklaştırma cezası alabilirler. Konu içeriğinde bu kuralımıza aykırı mesajları bulunan ve konuyu takip eden oyuncularımıza genel uyarıdır. İlgili mesajlar kaldırılacaktır.

Scriptlerle ilgili işleyişin ne olduğunu aşağıda anlattım. Script URL sinde bulunan tek bir harf yada rakam farklı olsa dahi aşağıda belirtilen durum geçerlidir. Kendi kendinize yorumlayıp bizi eleştirmek yerine size verilen cevapları okuyup anlamaya çalışabilirsiniz.

Scriptler konusunda desteğimiz bulunmamaktadır. Klanlar Takımı sadece oyuncular tarafından hazırlanan scriptlerin o anki koşullar altında bir kurala aykırı olup, olmadığını araştırır onaylar ya da onaylamaz. Script çalışmaz hale geldiğinde yazan kişi düzelterek tekrar onay almalıdır. Sorularınızı ilgili scripti paylaşan oyuncuya ulaşarak sorabilirsiniz. Asılsız söylemlerde bulunmadan önce işleyişimizi öğrenmenizi öneririm.

Oyun içerisinde bir yetkim bulunmuyor. Ben forum adminiyim ve sorumluluğum dahilinde olan durumlardan sorumluyum. Sizin oyun içi durumlarınızı, rekabetinizi, destek sistemi ile yaşadıklarınızı bilmediğim gibi ilgilenmiyorum da. Bir eleştiri yapacaksanız önce bilgi sahibi olun lütfen.
 

Dzpiyadee

Kılıç Ustası
Tepki puanı
308
Ben burada Zorba ekibine haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Keza yıllarca uygun olan script nasıl olurda birden bire ceza sebebi yapılabilir.? Yani çok düşündürücü bir durum açıkçası.
 

DeletedUser69958

Ziyaretçi
Birinin haksız yere ceza aldığını iddia edebilmeniz için verilerini incelemeniz gerekir. Bunu iddia edebildiğinize göre hesabına giriş yapıp verilerini incelemiş olmalısınız. Yok incelemedim öyle bahsettikleri için böyle diyorum, diyorsanız, konunun ilgilisi destek sistemine ulaşsın valaylaa'ya öyle demişler, öyle olduğunu düşünüyoruz, verilerin bir önemi yok bize de mi güvenmiyorsunuz diyip itiraz etsin.
 
Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Üst