Makara vs Zorba

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser69958

Ziyaretçi
Onaylı scriptleri buradan inceleyebilirsiniz. Burada yer almayan scriptlerin kullanımı yasaktır. Ceza almanıza neden olabilir. Herhangi bir sorunda destek sistemine ulaşabilirsiniz.

Dzpiyadee

Kılıç Ustası
Birinin haksız yere ceza aldığını iddia edebilmeniz için verilerini incelemeniz gerekir. Bunu iddia edebildiğinize göre hesabına giriş yapıp verilerini incelemiş olmalısınız. Yok incelemedim öyle bahsettikleri için böyle diyorum, diyorsanız, konunun ilgilisi destek sistemine ulaşsın valaylaa'ya öyle demişler, öyle olduğunu düşünüyoruz, verilerin bir önemi yok bize de mi güvenmiyorsunuz diyip itiraz etsin.
Yok incelemedim.oyle bahsettikleri için öyle diyorum.

TheW

Mızrakçı
Ben burada Zorba ekibine haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Keza yıllarca uygun olan script nasıl olurda birden bire ceza sebebi yapılabilir.? Yani çok düşündürücü bir durum açıkçası.
merak etme o durumla sadece zorba ekibi karşı karşıya kalmıyor.

TheW

Mızrakçı
Onaylı scriptleri buradan inceleyebilirsiniz. Burada yer almayan scriptlerin kullanımı yasaktır. Ceza almanıza neden olabilir. Herhangi bir sorunda destek sistemine ulaşabilirsiniz.
önemli olan nokta şu : biz burdan script alıp kullandığımız da 2 gün sonra değişirse bu script ceza yer miyiz yemez miyiz ? yoksa bunu her dakika her saniye takip etmemiz mi gerekiyor ? malumunuz sıkça değişen şeyler bunlar. bir gece kullanılan onaylı script sabahına ceza sebebi olabiliyor.

NOT : SADECE MERAKIMDAN SORUYORUM . YOKSA KULLANDIĞINIZ ADALET TERAZİSİNİ SORGULAMIYORUM . CEVAPLAMASANIZ DA OLUR .

Tibelda

Emekli Görevli
önemli olan nokta şu : biz burdan script alıp kullandığımız da 2 gün sonra değişirse bu script ceza yer miyiz yemez miyiz ? yoksa bunu her dakika her saniye takip etmemiz mi gerekiyor ? malumunuz sıkça değişen şeyler bunlar. bir gece kullanılan onaylı script sabahına ceza sebebi olabiliyor.

NOT : SADECE MERAKIMDAN SORUYORUM . YOKSA KULLANDIĞINIZ ADALET TERAZİSİNİ SORGULAMIYORUM . CEVAPLAMASANIZ DA OLUR .

Script desteğimiz/değişikliğimiz bulunmuyor. Neyi anlatmaya çalıştığınızı anlamıyorum. Onaylı scriptler hala onaylı durumda. Size klanlar destek ekibi değiştiriyor diye anlatan kimse bence ona sorun neye göre bu yorumu yaptığını.

Deleted User - 848889938

Ziyaretçi
Sen sanki her şeyi çok biliyosun. Birilerinin üzerine oynamayı bırakın da adam akıllı işinize bakın. Bu da benden size bi tavsiye. Mesajda hakaret yok küfür yok şimdi bunu yazdım diye hemen bana da ban atın

Kurtkaya27

Yasaklı
Oyuncularda hata olabilir yanlış bilgi sahibi de olabilir işleyişi de bilmiyor olabilirler ama forum yöneticileri çözüm için mi burada oyunculara laf sokmak için mi?

.AMO.

Casus
Oyuncularda hata olabilir yanlış bilgi sahibi de olabilir işleyişi de bilmiyor olabilirler ama forum yöneticileri çözüm için mi burada oyunculara laf sokmak için mi?

Adamları zor durumda bırakma çıkıpta diyemezler herhalde laf sokmak için buradayız diye jasjajahaj

L A Z U Z U

Kılıç Ustası
Bu scriptler önceki dünyalarda yasaklı olmayıp bu dünyada yasaklı olmayı nasıl başarıyor sayın adminlerimiz bizi aydınlatabilir misiniz?

Lütfen msja önce cevap verin ve cevabı ben göreyim ondan sonra silersiniz.

DeletedUser69958

Ziyaretçi
Bu scriptler önceki dünyalarda yasaklı olmayıp bu dünyada yasaklı olmayı nasıl başarıyor sayın adminlerimiz bizi aydınlatabilir misiniz?

Lütfen msja önce cevap verin ve cevabı ben göreyim ondan sonra silersiniz.

Bir dünyada yasaklı olup diğer dünyada yasaklı olmadığını nereden çıkardınız ?

§6) Botlar & Yazılımlar

1. Oyunun resmi web sürümü üzerinden desteklenen tarayıcılarda veya resmi ve güncellenmiş mobil uygulamalar üzerinden oynanması gerekir. Oyundaki her türlü eylem, elle veya izin verilen yazılım ve araçların marifetiyle yapılmalıdır.
  2. Açık bir şekilde izin verilmedikçe otomatik eylemler sağlayan veya premium işlevselliğe erişime izin veren ve / veya onları taklit eden botlar, araçlar, yazılımlar ve diğer yardımcılar yasaktır.
  3. Oyunda hangi yazılımların kullanılabileceğine genel bir bakış burada bulunabilir.

Tibelda

Emekli Görevli
Genel uyarıya rağmen konu ile alakasız ve daha çok destek sistemi ile iletişim kurmanızı gerektiren konularda mesajlar gönderilmeye devam ettiği için konu kilitlenmiştir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.