Müttefik oyunculara destek gönderme ve onlardan destek alma

• Konuyu başlatan DeletedUser58349
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser58349

Ziyaretçi
w30 da aynı klanda olmamamıza rağmen müttefik olduğumuz köylere destek atamıyoruz ya da destek alamıyoruz. sonuçta müttefikiz. birbirimizi desteklemek için sürekli klan değiştirmek gerekiyor. Bu yüzden bazı alacağımız başarı değerlerini kaybetmemize ve oyuncu rankını inceleyen başka oyuncuların gözünde değer kaybetmemize neden oluyor. bu angaryanın ortadan kalkması ve oyunun daha oynanabilir daha zevkli olması için bu kuralın değişmesini ve müttefik klanlara destek gönderimini aktif etmenizi öneriyorum. İyi çalışmalar

oyuncu: karacullu01

DeletedUser54218

Ziyaretçi
Bu yüzden bazı alacağımız başarı değerlerini kaybetmemize ve oyuncu rankını inceleyen başka oyuncuların gözünde değer kaybetmemize neden oluyor.

Bu sözün ile ne demek istediğini anlamadım sonuçta sadece sizin için geçerli değil bu kural.Rakip oyuncularda böyle oynuyor.Onların gözünde değer kaybedecek bir durum yok yani.

Önerine gelince,biz bunu W1 den beri öneriyoruz.Maelesef kabul görmüyor.

DeletedUser54205

Ziyaretçi
neden , w14 te her istedigine destek atabiliyordun. barbar bile destekleniyordu.

bence böyle daha iyi oldu. her klan kendi savunmasiyla oynayacak .

DeletedUser24418

Ziyaretçi
klan dışı destek atılmaması bence iyi uygulama.oyuncu çok iyi ise bir operasyonda köy kaybetme riski %10-15 oluyor :)

DeletedUser58349

Ziyaretçi
Bu sözün ile ne demek istediğini anlamadım sonuçta sadece sizin için geçerli değil bu kural.Rakip oyuncularda böyle oynuyor.Onların gözünde değer kaybedecek bir durum yok yani.

Önerine gelince,biz bunu W1 den beri öneriyoruz.Maelesef kabul görmüyor.

Silah arkadaşı
30 gün boyunca aynı klanın üyesi olarak kal.
3 / 30

Başarı Kazan
Başarı kazandığında bayrak alırsın. Daha büyük başarılar daha iyi bayraklar getirir.

Sıradaki bayrak: Savaş Lordu (Bronz - Seviye 2)
81 / 100

bunlardan bahsetmiştim.

DeletedUser58414

Ziyaretçi
Kesinlikle katılıyorum. Aslında sadece kendi klanına destek vermek mantıklı ama bir dünyada hem 30 kişilik klan sınırı hem de bu sistemin olması saçmalık. Bari klan limiti 50' ye felan çıkarılsın.

DeletedUser58515

Ziyaretçi
Yani dediğiniz gibi W30 da 3 gün vs.. destek sistemi oyuncuları yıpratıyor daha köklü oturmuş bir klan bu yıpranan oyuncuları acıkcası oyundan soğutmasına bile yol oluyor . Dediğiniz gibi oynanabilirliği daha iyi olduğu taktirde gayet zevkli bir dünya . Müt olan klanlar destek bence gerekli bi sistem dediğiniz gibi gir çık yapıcaksın destek atıcaksın online olucaksın - biraz zaman ve köy gitmesine bile neden oluyor.

DeletedUser58520

Ziyaretçi
En azından müttefik klanlar birbirine destek yollayabilmeli diye düşünüyorum ya da klan üye sayısı arttıralabilir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.