Low & sas - istila & huleyn

• Konuyu başlatan pegasus1994
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser4860

Ziyaretçi
Neyse senle muhattap olmuyorum artık cevap vermem bıle senı kaıle aldıgımı gosterır o yuzden bundan sonra benım nıckımı bıle agzına alma klanımdan kımseyede ozelden hakaret etme zaten opumuz bıttı bu gece sıkayet ederız senı
sana basarılar hayatında.

DeletedUser43475

Ziyaretçi
Hala karakteriniI ortaya koyuyorsunuz :) bozacinin sahidi siraci.once baturalpi sikayet etti diye attiniz yediremediniz hakliligim ortaya cikti hala o konuyu aciyorsunuz.yizimizde kizarmiyor.meslegimi ortaya koymayin meslegimle kimseye dil uzatmam ben sizin gibi klavye efeligi yapmam.kripto yu tanimam benim bir abim avukat bir amcam hakim baskalarina ihtiyacim yok. Ben hakliligimi hep savunurum.yalan soyleyerek bir yere varamazsiniz.anca kendi yandaslarinizi kandirirsiniz.delikanli olan yalanla hareket etmez. Engellendiysem irem demekki sacmalamissin ki engellemisim.rasolan sen benle ne zaman oynadin da ne zaman gordun de tutunamamissin diyorsun esek kadar adamsin yalan konusma :) saygidan edepten hic bahsetme.edepsizligini bem biliyorum ama yaygara yapmam ben sizin gibi.bi insani karalamaniz sizin hangi karakterde oldugunuzi gösteriyor.irem ayrica seni son kez uyarıyorum yok bebegin olmus yok su meslektesin falan buralarda yaygara yapma.sikinti varsa numarami biliyorsun ararsin.burasi genel forum sasimin ozelini burdan yazip beni kizdirmaya calisma.bu senden ricamdir.yoksa beni kotule kotu oyuncu de klani o satti de is cevirdi arkamizdan de problem degil.been senin sadece senle ilgili olan kilonulari yazıyorum aileni isini okulunu yazmiyorum degil mi?
Sonuc olarak sizlere basarilar.sizinle birlikte zaten oynamam insallah.bu oyun sizsiz guzel artik bana.gidin savasin bana saldirin.burda daha fazla atip tutmayin

yalancının şahidi bozacı demişsinde sen ne güzel yalan söylüyorsun öyle..

şimdi sen skypeden bize yazmadınmı sonra o mevzu olduktan sonra baturalpi arayıp ağlamadınmı ?

onu geçtim skypta sefaya dedin senin adresini bulurum diye şakada olsa :D iremede özelden dedin cnm biz sen gibileri çok gördük..

özelden konuştuklarınıda biliyoruz Allah aşkına buradada ağlama ağlama duvarı falan açsınlar oplarımız modlarımız oraya git sen saten ceza yemişsin bu platform bile kabul etmiyor seni :p hadi naş naş

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Azcık delikanlı olun olm adamın bebeğiymiş yok polismiş falan neyin peşindesiniz kime neyi kanıtlıyosunuz ? Adam Arrowdayken olaylar farklıydı burda olaylar farklı. Ben Ulvi abiye yaptığın herşey iyi hoş demiyorum. Ama haksızlık ediyosunuz gelmiş burda 20 kişi bi adamın üstüne gidiyosunuz ,

Enis kardeşim bak İrem ev arkadaşın olabilir ama bu onun herşeyini savunacağın anlamına gelmez. Ben İrene hala kanka diyorum cidden içimde en ufak bi kötülük bile olmamasına rağmen adam huleyn tayfasıyla ortak forumda beni Ulvinin yalakası olmakla suçluyor bide başlığı kilitleyip sadece kendileri yazıyor. Beraber olduğu adamlarda böyle Rasolan ve türevleri güya kendine adam diyor.

Arrowdayken sizin alt klanınız olalım diye bize gelen huleyn , başka klanları temizlerken bizle diplomasi yapıp gelişen huleyn ve Arrow tayfası sildikten sonra k54te güya adam olan huleyn şimdi gelmiş artistik taslıyor . Yok her hafta ismi değişen klandan adam mı olurmuş falan fistan bide atar yapıyorlar. Hayırdır birader şimdi mi aklınız başınıza geldi Arrow burdayken nerdeydiniz niye sesiniz çıkmıyordu ?

Birini suçlarken sadece tek parmağın karşıyı kalanı seni gösterir. Perfecti dansözlükle suçlarken asıl dansöz olan kişileri kaçırmayın derim 2-3 lafa kanmayın bu lafım Forum ahalisine.
Ben hesabımı sildikten sonra inceden bi hesapla takılıyorum kasmıyorum . Bu yüzden başından beri olanları biliyorum kimse gelip burda birini forumda rezil etmeye çalışmasın asıl reziller sizlersiniz

DeletedUser49606

Ziyaretçi
ulvi ye bundan sonra bişey demeye gerek yok baksana dönüp dolaşıp aynı yere geliyo,biz biliyoz neyin ne oldupunu demiş engelledim seni sacmalıyon çünkü be ulvi daha sana o zamana kadar msj atmamışım o konuyla ilgili sacmalayacağımı nasıl anladın gercekleri yediremeyince engellersin böyle..

musta valla hacı bende sana kanka diyomda olayları sende iyice bilmiyosun sen sildin gittin huleyn hiç bi zaman alt klan olalım demedi mütlük vardı arrow yönetim sildiği zaman bende muhabbet için oraya gittim sen nasıl sildikten sonra geri geldiysen..

huleynin tek sorunu perfectle neden hesaplar barbara düştümü ulvi aldı verdi saygısızca konuşmalar yaptı ondan öncede böyle konular oldu ondan sonra oona dalındı bu kadar basit...

he enis burda benim yanımda neden biliyomusun herkes biliyo kimin haklı kimin haksız olduğunu 21 de oynayan 100 kişi daha cağırırım mustafa buraya..

Ortak formdaki olaya gelince ben kitlemedim konuyu sanada amacın ne yazmıştım msj olarak geri döne bilirdin,ama olayları bilmeyince işte kendini haklı görüyosun huleyn perfectten nefret ediyo sen oraya gelmişsin onu savunuyosun ondan sonra ortalık karışmasın diyosun ve yanlış hatırlamıyosam konuyu kitleyende istiladan bi arkadaştı,bigün aynı klanda oluruz birine nefret edersin klandan atarız ben adamı savunurum bakalım o zaman tepkin nasıl olcak...

daha buraya cok şey yazılırda boş ver..

DeletedUser49606

Ziyaretçi
ulvi ye bundan sonra bişey demeye gerek yok baksana dönüp dolaşıp aynı yere geliyo,biz biliyoz neyin ne oldupunu demiş engelledim seni sacmalıyon çünkü be ulvi daha sana o zamana kadar msj atmamışım o konuyla ilgili sacmalayacağımı nasıl anladın gercekleri yediremeyince engellersin böyle..

mustafa valla hacı bende sana kanka diyomda olayları sende iyice bilmiyosun sen sildin gittin huleyn hiç bi zaman alt klan olalım demedi mütlük vardı arrow yönetim sildiği zaman bende muhabbet için oraya gittim sen nasıl sildikten sonra geri geldiysen..

huleynin tek sorunu perfectle neden hesaplar barbara düştümü ulvi aldı verdi saygısızca konuşmalar yaptı ondan öncede böyle konular oldu ondan sonra oona dalındı bu kadar basit...

he enis burda benim yanımda neden biliyomusun herkes biliyo kimin haklı kimin haksız olduğunu 21 de oynayan 100 kişi daha cağırırım mustafa buraya..

Ortak formdaki olaya gelince ben kitlemedim konuyu sanada amacın ne yazmıştım msj olarak geri döne bilirdin,ama olayları bilmeyince işte kendini haklı görüyosun huleyn perfectten nefret ediyo sen oraya gelmişsin onu savunuyosun ondan sonra ortalık karışmasın diyosun ve yanlış hatırlamıyosam konuyu kitleyende istiladan bi arkadaştı,bigün aynı klanda oluruz birine nefret edersin klandan atarız ben adamı savunurum bakalım o zaman tepkin nasıl olcak...

daha buraya cok şey yazılırda boş ver..

DeletedUser43475

Ziyaretçi
Azcık delikanlı olun olm adamın bebeğiymiş yok polismiş falan neyin peşindesiniz kime neyi kanıtlıyosunuz ? Adam Arrowdayken olaylar farklıydı burda olaylar farklı. Ben Ulvi abiye yaptığın herşey iyi hoş demiyorum. Ama haksızlık ediyosunuz gelmiş burda 20 kişi bi adamın üstüne gidiyosunuz ,

Enis kardeşim bak İrem ev arkadaşın olabilir ama bu onun herşeyini savunacağın anlamına gelmez. Ben İrene hala kanka diyorum cidden içimde en ufak bi kötülük bile olmamasına rağmen adam huleyn tayfasıyla ortak forumda beni Ulvinin yalakası olmakla suçluyor bide başlığı kilitleyip sadece kendileri yazıyor. Beraber olduğu adamlarda böyle Rasolan ve türevleri güya kendine adam diyor.

Arrowdayken sizin alt klanınız olalım diye bize gelen huleyn , başka klanları temizlerken bizle diplomasi yapıp gelişen huleyn ve Arrow tayfası sildikten sonra k54te güya adam olan huleyn şimdi gelmiş artistik taslıyor . Yok her hafta ismi değişen klandan adam mı olurmuş falan fistan bide atar yapıyorlar. Hayırdır birader şimdi mi aklınız başınıza geldi Arrow burdayken nerdeydiniz niye sesiniz çıkmıyordu ?

Birini suçlarken sadece tek parmağın karşıyı kalanı seni gösterir. Perfecti dansözlükle suçlarken asıl dansöz olan kişileri kaçırmayın derim 2-3 lafa kanmayın bu lafım Forum ahalisine.
Ben hesabımı sildikten sonra inceden bi hesapla takılıyorum kasmıyorum . Bu yüzden başından beri olanları biliyorum kimse gelip burda birini forumda rezil etmeye çalışmasın asıl reziller sizlersiniz

mustafa ben burada kimseyi savunduğum falan yok..

ilk önce adam olduğunu iddaa eden laflarına dikkat edicek sonra benden laf yemeyecek.

demekki sen ulvinin dala verelerini görmemişsin oyunu inceden takip etmen olayların hepsini bildiğin manasına gelmez burda huleyn yada başka klanlar savunulmuyor burda ulvi lafı geldi o çekiştiriliyor madem bu kadar laf yemek istemiyordu efendi gibi takılıcak zeytin yağı gibi kıvırmicak erkek oucak kısacası..

sen biraz mevzuları yanlış anlamışsın mustafa..

edit : pegasus senden ricam şuraya başlık kaldırılsın dede kaldırılsın tartışmaya deymicek insanlar için tartışmayalım.

DeletedUser4860

Ziyaretçi
Hıc bır zaman hıc bır klanın alt klanı olmak ıstemedık bız arrow varken dostlarımız vardı ıcınızde muttefık olduk daha sonra antres oldunuz yonetıcılerınızle konustuk mutluge devam ettık daha sonra ıstıla oldunuz gene mut olduk hangı klan adı altında toplandıysa dostlarımız hep muttefık olduk.
Barbara dusen koyler hakkında tartısma yasadık konustugunuz ınsanla ınsan gıbı msg attık nasıl olucak muttefıkız rezervımızı alıyorsunuz ne yapalım dedık sankı bız onun alt klanıyız ıstedıgını yapabılır gıbı konusmalarına sınır olduk yonetıcılerınızle konustuk bızde sevmıyoruz zaten ayrılacak dendı ben kendısıne msg attım cevap bıle yazma geregı duymadı ayrıldı klandan bızde saldırmaya basladık ıstıla klanları bızde saldırcaz dedı bende buyrun o zaman cumartesı saldırıyoruz dedım ve saldırdık o baslıgı ben actım cunku soyledıklerıyle yaptıkları bırbırını tutmuyordu klan ıcınde yonetım eksıklıgı vardı sanırım baslıgıda bız kılıtlemedık kılıtleyen arkadasıda msglarıma bakar gerekırse soylerım benı tanıyanlar tanır tanımayan arkadaslar tanımak ısterlerse buyursunlar gelsınler klanımıza tanısınlar.

DeletedUser35753

Ziyaretçi
ben ulvi yi tanıdıgım kadarı ıle delıkanlı adamdır sizin gibi yeni yeniş bu piyasaya çıkan kişiler karalasa da altını çamura da batırsan altındır. Siz çamur atanlar utanmazca yazıyorsunuz.yazılanları hep okudum.adamı tanıyorum diye yazmıyorum sırf sizler kendi cümleleriniz ile ters düşmüşsünüz. oyun oynayın arkadaşlar başkalarını karalamak hakaret etmek size birşeyier kazandırmaz.kaybettirir.en son birisi 100 kişi çağırırım demiş.diğer tarafta çağırsın o zaman. sırf bir tarafı tanıyorum diye yazmadım.saçmalıklar üst üste binmiş o yüzden yazdım.normalde w4 ten beri forumda yazı da yazmıyorum ama haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır.şimdi bana da laf çarpıtanlar olacaktır elbet.her oyuncuya verdğim değer vardır.o yüzden şimdiden yazanların canı saolsun

DeletedUser4860

Ziyaretçi
Katılım Tarihi
May 2009
Postlar
39

Katılım tarıhıne bakmadan konusmayalım yenı yeniş nedir yaw :)

39 post atmısım o tarıhten berı bu baslıga cok yazdım artık susuyorum :)

DeletedUser43475

Ziyaretçi
ben ulvi yi tanıdıgım kadarı ıle delıkanlı adamdır sizin gibi yeni yeniş bu piyasaya çıkan kişiler karalasa da altını çamura da batırsan altındır. Siz çamur atanlar utanmazca yazıyorsunuz.yazılanları hep okudum.adamı tanıyorum diye yazmıyorum sırf sizler kendi cümleleriniz ile ters düşmüşsünüz. oyun oynayın arkadaşlar başkalarını karalamak hakaret etmek size birşeyier kazandırmaz.kaybettirir.en son birisi 100 kişi çağırırım demiş.diğer tarafta çağırsın o zaman. sırf bir tarafı tanıyorum diye yazmadım.saçmalıklar üst üste binmiş o yüzden yazdım.normalde w4 ten beri forumda yazı da yazmıyorum ama haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır.şimdi bana da laf çarpıtanlar olacaktır elbet.her oyuncuya verdğim değer vardır.o yüzden şimdiden yazanların canı saolsun

ulvi olduğunu bu kadar belli etme :D

DeletedUser46266

Ziyaretçi
olaylar olaylar :)

bu arada lov siliyor diyen kimdi?

gerçekten siliyorlar mı?

enis ,barış kavgayamı geldiniz? w21 i çok özlediyseniz size hesap ayarlayalım güzel savaşlar var istediğinize dalarsınız.

DeletedUser

Ziyaretçi
olaylar olaylar :)

bu arada lov siliyor diyen kimdi?

gerçekten siliyorlar mı?

enis ,barış kavgayamı geldiniz? w21 i çok özlediyseniz size hesap ayarlayalım güzel savaşlar var istediğinize dalarsınız.

abi ben ne zaman kavga ettim ya ayıp ettin :D

abi geçen aradım ulaşamadım sana telin ulaşılmıyor diyordu konuşamıyoruz hiç :D

DeletedUser

Ziyaretçi

Tartışmalarınız bitti ise birazda savaş muhabbeti yapalım diye düşündüm.

Dün istila'nın yaptığı opta toplamda 10 köy kaybettiğimizi ve 8 tanesininde geri alındığını belirtmek istiyorum.

Ayrıca bizlerle savaşmak istemeyen, tarafsızlıklarını belirten Brothers klanınada teşekkürlerimi sunuyorum.

İyi oyunlar.

DeletedUser42330

Ziyaretçi
İstatistiğe işlemesin diye kaç tane oyuncu atıldı istiladan :) Kimse gelip burda yok onun için değildi adamlar aktif değildi falan demesin çatır çatır savaşıyolardı herifler

DeletedUser

Ziyaretçi
Onlar kendileri çıkmıştır yf bu arkadaşlar yaparlar mı hiç öyle şey :)

DeletedUser

Ziyaretçi
sanırım aktifler olarak error klanlarına geçiyorlar, hayırlı olsun fakat bazı arkadaşlara söylüyorum bu son olsun yahu kacıncı bu neden savasamıyoruz kı :) ayrıca bazı arkadaşlar kendi klann forumlarında çok eğlenceli raporlar göreceğiz demişti görüldümü acaba merak ediyorum

DeletedUser

Ziyaretçi
Büyük ye büyük konuşma mıydı öyle bi laf vardı ya.. Op yaptıkları gün 15 köy alan ve 18 köy kaybediyorsan bu değişim şarttı. Umarım yunus biraz adam eder o klanı. Sasın bireysel savaşında da üstünlüğü ile buraya kadarmış bu savaş..