Los Galacticos

• Konuyu başlatan DeletedUser65406
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Dünden beri Hüseyin sağ olsun, gerek telefon, gerek mesajla "Giriyor musunuz, giriyorsanız haber verin de sizi vurmaya gelelim :D djklgflsdkg" tarzı soruyor arkadaşlar. Buradan da yazayım, Galaxy dünyaya girmeyecek, uzun bir süre de herhangi bir dünyaya girmeyi şahsım adına düşünmüyorum. O yüzden buradan da gerçekten girip girmeyeceğimizi merak eden arkadaşlara da bilgi vermiş olayım.

Dipnot, Hüso senin ben fjkgfdjkgdfk :p

K A R M A

Baltacı
böyle iyi mi abi :d

2PY9Bv.png

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Beyler yeter artık galaksiyi taşımaktan yoruldum bana bi kaç ay müsaade

DeletedUser65406

Ziyaretçi
Dünden beri Hüseyin sağ olsun, gerek telefon, gerek mesajla "Giriyor musunuz, giriyorsanız haber verin de sizi vurmaya gelelim :D djklgflsdkg" tarzı soruyor arkadaşlar. Buradan da yazayım, Galaxy dünyaya girmeyecek, uzun bir süre de herhangi bir dünyaya girmeyi şahsım adına düşünmüyorum. O yüzden buradan da gerçekten girip girmeyeceğimizi merak eden arkadaşlara da bilgi vermiş olayım.

Dipnot, Hüso senin ben fjkgfdjkgdfk :p

Bi çoğunuzun evinde doğalgaz varken ben tezek yakiyodum. Kimse benim pislikligimi sorgulamasin. @Pressman

DeletedUser65406

Ziyaretçi
Lan ev adresimi ogrenmes yemek sepetinden 230m lik yemek soyluyo. 2 kati 460. Hayirdir olum maasi oraya mi yatiralim ? Bende insanim.