Linux Klanı

DeletedUser

Ziyaretçi
Pengueni editlemek lazım :D

Lakin , gel gelelim , velhasıl kelam Linux en kolay hacklenen sistemlerden biri :D

sebebi açık kodlu olması :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşlar ilk önce bilip bilmeden konuşmanızı önlemek istiyorum.

Windows ta sınırlama yok.Mac ve linux gibi sistemler çok zengin olduğu halde bütün herşeyi paralılaştırıp alınması en zor hale getiriyor.
Bazıları Mac Windowsu döver filan falan diye söyleyenler oluyor.Windows işletim sistemi diğer bütün sistemlerden daha iyi daha güçlü bir sistemdir.
Özellikle ve özellikle linuxla karıştırılması epik feyil :D :D troll Çünkü telefonlarda kullanılan bir sistem o.Bende Ipod Touch var ve bir süre kullandım 1 yıl oluyor aldığım şimdi kasmaya başladı uygulamalarda.Windows bütün işletim sistemlerini döver :mad: tt2

Edit : Linuxu bilgisayarına yükleyeni görmedim ben :S
Edit 2 : Ipod Touch Mac işletim sistemli hatırlatıyım dedim.Linux ve Mac'ı kullanmak çok zor
Edit 3 : Klanlar harbi beyin dll not found sun be kardeşim.Uygulama Açısından dedim paralılaştırmayı.

alp99 gel gelelim web açısından en güvenli sistem linuxtur ve linux geliştirilmektedir ... PhP kod yapısı linuxe özgüdür .. Ve bugün internet dünyasının %90'ı PhP alt yapısı kullanmaktadır ... Linux genelde personal olarak kullanılmaz lakin Linux'un yapımcısı Mr.Linus kendisi Linuxu kullanmış , windowstan örnek almış ve daha güçlü bir sistem yapmıştır ... Sistem ücretsizdir ... Siz win8e bin tl verrken linuxluler size gülüyor :D

şüphesiz windows en iyi işletim sistemi fakat uzun süreli bi windows kullanıcısıysan mavi ekran almışsındır ... Linuxte bunu alamazsın ...

Linuxte kasma denilen şey olmaz ... Windowsta bir programı açtığında tüm pcyi kilitleyebilir ama linux yanlızca program içi kilitlenir programı alta alıp başka işlerle uğraşabilirsin :)

gördüğün gibi Linuxde çok ezik bir sistem değil .. Hatta bence winden daha iyi ... Ama siz bilirsiniz ...

DeletedUser

Ziyaretçi
Çok konuştum ama son bişey daha sölicem ...

Macitosch ilk pclerin işletim sistemidir . Telefon değil ve kodlayanıda Bil Gates'dir ...

DeletedUser31566

Ziyaretçi
anaaaam turanım gelmiş klana hoş gelmişin koçum benim nerelerdesin :))

DeletedUser

Ziyaretçi
Benim bildiğim dünyanın en hızlı pccı macintosh.Bunun bir arayüz olduğunuda ilk sizden duyuyorum :)

Linuxa gelince tamam ıyı guzel eywda program ve oyunları calıstırmıyor onunda cozumunu bulsunlar herkes kullansın o halde ?

Dıger yandan bız w8 e bın tl vermıyoruzkı.Onu nerden cıkarttınız :)

DeletedUser

Ziyaretçi
1 tl dahi versen linux ucretsiz tamamen ... + o oyunların linuxte olmamasının sebebi oyunların kod yapısının windowsa göre ayarlanmasıdır ... Çünkü en çok kullanıcı windowsta ...

Ve yine bu yüzden linux çok güvenli bir sistemdir :)

herkes windows kullanıosn sanar ve ona göre viros , trojan vs atar ... Ama aslında linuxe bunlar vız gelir :D linux için genelde program yapmazlar anladın :)

Ben note bookda mac os ve win7 1tb hardiskimdede linux kullanıorm ...

Linux daha hiç sorun çıkarmadı windows gbi deil :)

DeletedUser38087

Ziyaretçi
1 tl dahi versen linux ucretsiz tamamen ... + o oyunların linuxte olmamasının sebebi oyunların kod yapısının windowsa göre ayarlanmasıdır ... Çünkü en çok kullanıcı windowsta ...

Ve yine bu yüzden linux çok güvenli bir sistemdir :)

herkes windows kullanıosn sanar ve ona göre viros , trojan vs atar ... Ama aslında linuxe bunlar vız gelir :D linux için genelde program yapmazlar anladın :)

Ben note bookda mac os ve win7 1tb hardiskimdede linux kullanıorm ...

Linux daha hiç sorun çıkarmadı windows gbi deil :)

ama onda da Oyun olmuyo :D bunuda düşünmek lazım trolltrolltroll

DeletedUser

Ziyaretçi
Ya hala neyın kafasını yasıyonuz ?

Sonucta pcnızde wındows yuklu demı ?

Ayrı bır hdde lınux olması bırseyı degıstırmez.

Bizim kullanabılecegımız bır sıstem olusturamamıs adamlar soyle boyle dıyonuz.

Yok abı yapamamıslar ıste , madem bu herıfler bu kadar ıyı yamada yaparlar patchte atarlar.

Yapamıyosalarda asık atmasınlar wındows ıle ..

Linux kim , windows kim :D Linux'un varolduğu gün sayısı kadar windowsun teknik ekibinde çalışan adamı var :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bende format cdlerı mevcut ve bes kurus para vermeden halledıyoruz ısımızı.

Ayıp sana mezarlar , lınux tamamen ucretsızdır :p

DeletedUser38087

Ziyaretçi

Yok abı yapamamıslar ıste , madem bu herıfler bu kadar ıyı yamada yaparlar patchte atarlar.

Linux kim , windows kim :D Linux'un varolduğu gün sayısı kadar windowsun teknik ekibinde çalışan adamı var :D

yürü be WİNDOWS thumbupthumbupthumbup

DeletedUser31566

Ziyaretçi

zaten linux oyuncuların tercih ettiği bi işletim sistemi değil :) sadece programcılar veya bil.mühendisleri kullanıo :) o kadar :D bide kendilerini pc dili konusunda geliştirmek isteyenler

DeletedUser

Ziyaretçi
Ne yani şimdi arapça öğrenmek istesek , arap mı olmak isticez :D

Neyse bırakalım bunları yahu sız lınuxtan bende mıcrosofttan para almıyorum :D neyın kafasını yasıyoz bız :D

kım ne kullanırsa kullansın sıttır edın :D

DeletedUser31566

Ziyaretçi
Ne yani şimdi arapça öğrenmek istesek , arap mı olmak isticez :D

Neyse bırakalım bunları yahu sız lınuxtan bende mıcrosofttan para almıyorum :D neyın kafasını yasıyoz bız :D

kım ne kullanırsa kullansın sıttır edın :D

alsak güzel olurdu o kadar reklam yaptık :))

DeletedUser

Ziyaretçi
wındowsun ona ıhtıyacı yok bana vermzlerde , sız bı lınuxa cıtlatın :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Neyi almasından bahsedion olm :) Netten indr 700 mb :) At bi dvdye kullan direk :)