LiMiT

• Konuyu başlatan DeletedUser46014
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser46014

Ziyaretçi
İyi dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar. wub

DeletedUser6018

Ziyaretçi
hayal kurmak güzeldir ama ben başarılı olabileceğinizi düşünmüyorum :=) umarım beni utandırırsınız iyi oyunlar

DeletedUser46014

Ziyaretçi
İnsanın kendi düşüncelerinden haberdar olması güzel bişey :))) Teşekkürler başarı dileklerin için.

DeletedUser6018

Ziyaretçi
eyvallah ama yine w32 deki gibi olmasın oradan oraya olmuyor :) Başaramıyorsanız hesap sil yapar gidersiniz çok zor değil inan ki bir tek tuşa bakar

DeletedUser48222

Ziyaretçi
eyvallah ama yine w32 deki gibi olmasın oradan oraya olmuyor :) Başaramıyorsanız hesap sil yapar gidersiniz çok zor değil inan ki bir tek tuşa bakar

Hocam bende bu arkadaşlar ile aynı bölgede oynadım olayların gelişimini az çok biliyorum bölünmeler narkozun kurulması sonra megaya geçiş,diplomasi konusunda biraz pasif kalıp diğer aile klanlarının yamacına gidiyorlar

DeletedUser46014

Ziyaretçi
w32 farklı bir şey w33 farklı birşey :) Bir kere w32 ile w33 ekibi arasından dağlar kadar fark var. w32 den belkide en fazla 5-6 bilemedin 7-8 kişi anca vardır.

Gelen oyuncular eski dünyalardaki arkadaşlar.

Yani herkes kendi işine baksın.

DeletedUser55217

Ziyaretçi
33 ile alakalı birşey demedim zaten orda başarılar size.

Zaten 32 ile alakalı sana göre hiçbir şeyin alakası yok :D

Limittiniz mega oldunuz yetmedi corvia oldunuz oda yetmedi şarbon oldunuz :) Ama hala daha ordan oraya savrulmakla alakanız yok :D Sizsiniz sizsiniz :)

şimdi ben ikinizide tanımıyorumda senin yaran mı var hocam w32den buralara kadar gelip bulaştığına göre var bişeyler varsa bi alıp veremediğin kurarsın ekibini gelirsin w33e burda laf sokmaya çalışma çabaları sencede çok gereksiz değili ? tt2

BirDost*

Ağır Atlı
şimdi ben ikinizide tanımıyorumda senin yaran mı var hocam w32den buralara kadar gelip bulaştığına göre var bişeyler varsa bi alıp veremediğin kurarsın ekibini gelirsin w33e burda laf sokmaya çalışma çabaları sencede çok gereksiz değili ? tt2

Yok yarası olan ben değilim sadece dayanaksız şeyler söyleyenler olunca tutamıyorum kendimi yapıştırıveriyorum cevabı alının ortasına :D

DeletedUser

Ziyaretçi
oradan oraya savrulup durdunuz limitken mega megayken corvia corvia iken şarbon oldunuz diyen kişi sahi arrowa noldu sizinde kaderiniz bu olsa gerek hep hüsran hep hezimet.

DeletedUser59301

Ziyaretçi
Az laf cok icraat arkadaslar bize laf soyleyenler suanda malesef yoklar :) ARROW puff diye yok oldu.