Las VEGAS!

Edit-848972444

Kılıç Ustası
Makbule gecti sagol:)
Senin açman lazım o tedavi için djahsjajsja
Erkek olduğum bariz belliyken bastırılmış eşcinsel dürtülerinizi böyle şaka yollu açığa çıkarmanıza üzülüyorum. Eşcinsel olmak utanılacak, sıkılacak bir şey değil arkadaşlar. İlla iğrenç şakalarınız yoluyla bunu ilan etmenize gerek yok. Ayrıca ben olmasam bile eşcinsel arkadaşlarım var, tanıştırabilirim :)

Edit-848972444

Kılıç Ustası
Başkan senin kuyruk acın nedir? Her postta böyle ilgi toplamak için klanlara sallıyorsun.

Garip bir karaktersin he.
Bu oyunu 15 senedir ara ara oynuyorum. Sizlerin mentalitesine sahip olanlar yüzünden oyun farmvilleye dönmek üzere. Allahtan bu dünyada bir iki karakterli klan var da bu dünya güzel savaşlar göreceğiz.

UNCHARTED

Dük
Erkek olduğum bariz belliyken bastırılmış eşcinsel dürtülerinizi böyle şaka yollu açığa çıkarmanıza üzülüyorum. Eşcinsel olmak utanılacak, sıkılacak bir şey değil arkadaşlar. İlla iğrenç şakalarınız yoluyla bunu ilan etmenize gerek yok. Ayrıca ben olmasam bile eşcinsel arkadaşlarım var, tanıştırabilirim :)

Erkek olduğun bariz belli değil daha doğrusu senin bu yaptığına erkeklik denmez.

Edit-848972444

Kılıç Ustası
@Tibelda bu arkadaş tasmasindan kurtulmus bu yine. Her konu altinda tacize ugramamiz konusunda bisey yapmayi dusunmuyor musunuz sayin admin
Ahlaksız şakaya uğrayan ve taciz edilen burada benim beyefendi. Ben size beyefendi diyorum siz bana tasmadan kurtulmuş filan diyorsunuz. Evet Tibelda hanımı çağıralım ve seni bir banlasın. Bana hakaret ediyorsun. @Tibelda

Vercem kutsalı sana nerak etme
1 vs 1 hız serverine gel.

Erkek olduğun bariz belli değil daha doğrusu senin bu yaptığına erkeklik denmez.
Senin açman lazım o tedavi için djahsjajsja
Evet senin bu yazdığın ahlaksız şeye erkeklik denir değil mi? Uza artık cevap verme kriterlerime uymuyorsun.

Vegas'ın tam olarak hangi oyun anlayışı sizi FarmVilla oynamaya itmişti?
Ülgenim, balım sen boşver bunları. Miniğin gözlerinden öpüyorum.