KuzeyDoğu Diplomasi

BuseBngl.

Kılıç Ustası
Lütfen sayın enes kosova beni forumda öne atıp etki yapmamı isteyen sizdiniz
burda bazı konuşmaları ifşa etmeyelim. Ve mümkünse artık susmalısın. Haksızlığını kabul ettin zaten daha da haksız olma olur mu?

Rica ediyorum laflarımıza dikkat edelim....

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Lütfen sayın enes kosova beni forumda öne atıp etki yapmamı isteyen sizdiniz
burda bazı konuşmaları ifşa etmeyelim. Ve mümkünse artık susmalısın. Haksızlığını kabul ettin zaten daha da haksız olma olur mu?

Rica ediyorum laflarımıza dikkat edelim....

Dünden sonra resetlendim artık bende ufaktan eğlenmeye başlamalıyım yoksa ölenle ölünmüyor hayat devam.....

Senin rica etmek gibi bir karakteristik yeteneğin var mı? Hiç tanımadığın adamlara saygısızlıkta filan üstüne yok. Şimdi kurduğun bizim içinde olmadığımız paktında dahi seninle ilgili insanlarla hala hemfikir olmamız sence de tesadüf mü ?

Dök içinde ne varsa zira en son konuşmana izin vermeden çıkmıştım içinde kalmasın

Ama seni önce kadın olduğun için, sonra bu sunucuya bu foruma uzak olduğun için ve evet bir an gerçekten sana inandığım için seni uyarmama izin ver, bu forum senin harcın değil. Ama yok illa da test etmek istiyorsan .....

Bende biraz neşeleneyim zira 5-6 gün çok tahammül ettim
Hadi hadiiiii neşelendir bizi az ..

BuseBngl.

Kılıç Ustası
Enes senle hemfikir olan yok üzgünüm ama tüm pakt senin nasıl kaçtığını konuşuyor
@-AzraiLL-
sana forumdan çekilmeni yazmış onuda sanırım okumadın
Ama artık gerçekten çekil konuştukça ilk pakt klanlarının gözünde batıyorsun seni getiren bizle tanıştıran çocuklar hesap sil yapacaktı az utan
Ve deki mahcubum son yapacağım birşey var o da hesap silmek daha sonra belki diğer dünyalara da yüzün olur.